Aktualności

Patchnotes 15/06/2019

Drodzy przyjaciele!
W poprzedniej aktualizacji gry zwiększyliśmy czułości wskaźnika, który wyświetla się po przekroczeniu maksymalnego ciężaru wyrzutowego wędki.  Celem tej zmiany było uprzednie ostrzeżenie gracza o zwiększonym zużyciu i, w rezultacie, zagrożeniu uszkodzenia sprzętu. Jeśli wcześniej wskaźnik przeciążenia zaczynał działać, gdy ciężar wyrzutowy został przekroczony o 50%, to w poprzedniej aktualizacji zmniejszyliśmy tę liczbę do 10%.Aby...

15/06/2019

Restart serwera

Witajcie,

Sobota 15/06/2019 o 7.00 czasu polskiego restart serwera i aktualizacja klienta RF4. Proces restartu i aktualizacji może potrwać około godziny.

Wasz Zespół RF4PL

14/06/2019

Informacja dla graczy

Drodzy przyjaciele!

Musimy przyznać, że ostatnia aktualizacja była bardzo niefortunna. W najbliższych dniach zamierzamy to naprawić.
Po pierwsze, ucieczki ryb. Zlokalizowaliśmy błąd, w wyniku którego wzrosła liczba ucieczek ryb po ostatnim patchu, a jego korekta zostanie uwzględniona w aktualizacji.
Po drugie, zakres wagowy uklei nadającej się do przerabiania na żywca został nadmiernie zawężony. Przeanalizowaliśmy dane z gry, i zakres przerabiania uk...

11/06/2019

RF4PL

Drodzy gracze,
Jesteśmy szczęśliwi i dumni mogąc przedstawić samodzielnego polskiego klienta RF4, w tym polskie forum, polski zespół RF4, polski discord, zawody tylko dla polskiego regionu, ligi drużynowe i wiele innych.
Nasz polski zespół pomocy technicznej odpowie na Wasze pytania, zbierze Wasze sugestie na temat gry i pomoże rozwiązać problemy techniczne, nawet na czacie głosowym na serwerze discord.
Polscy gracze na samodzielnej wersji klienta...

04/06/2019

Patchnotes 04/06/19


- Zwiększono jasność światła elektronicznych sygnalizatorów brań Westhill Blink.
- Do celów diagnostycznych wprowadzono wskaźnik „Ping”, który wyświetla czas przejścia informacji między klientem, a serwerem gry. Wyświetlanie tego wskaźnika można włączyć w ustawieniach gry.
- Poprawiono synchronizację czasu gry między serwerem, a klientem gry.
- Do gry dodano język japoński oraz chiński tradycyjny.
- Wprowadzono nowy wskaźnik w sklepach, który wy...

04/06/2019

Polski Region

Nadchodzi wiele zmian i nowości dla polskich graczy Russian Fishing 4. Jutro po restarcie serwera zaprezentujemy Wam oficjalną polską stronę RF4, w tym polskie forum i polskiego klienta gry. Dodatkowo możecie spodziewać się wielu atrakcji, takich jak konkursy czy zawody i ligi drużynowe, które będą organizowane tylko dla graczy korzystających z polskiej wersji gry. Polski region stanie się całkowicie osobnym regionem, tak jak do tej pory region angielsk...

03/06/2019

Restart Serwera

Witajcie,

Wtorek 04/06/2019 o 8.30 czasu polskiego restart serwera i aktualizacja klienta RF4. Proces restartu i aktualizacji może potrwać około 2 godzin.

Wasz Zespół RF4PL

03/06/2019

Nowości

Przytulne wędkowanie obok siebie jest świetne, ale czasami chcesz udowodnić innym swoje umiejętności! Specjalne zawody wędkarskie z unikalnymi nagrodami pomogą Ci zrealizować Twoje ambicje.

więcej na RF4 PL forum...

17/05/2019

Już wkrótce Polskie Forum RF4 !

RF4PL - Team 

08/05/2019

Kategorie