Aktualności

Informacja dla graczy

11/06/2019

Drodzy przyjaciele!

Musimy przyznać, że ostatnia aktualizacja była bardzo niefortunna. W najbliższych dniach zamierzamy to naprawić.
Po pierwsze, ucieczki ryb. Zlokalizowaliśmy błąd, w wyniku którego wzrosła liczba ucieczek ryb po ostatnim patchu, a jego korekta zostanie uwzględniona w aktualizacji.
Po drugie, zakres wagowy uklei nadającej się do przerabiania na żywca został nadmiernie zawężony. Przeanalizowaliśmy dane z gry, i zakres przerabiania uklei zostanie rozszerzony do 40-70g.
Po trzecie, po dodaniu wskaźnika, który wyświetla ping, występują częste przypadki rozłączenia i zdecydowaliśmy się obecnie wyłączyć tę funkcję.
Po czwarte, zmiana czułości wskaźnika, który wyświetla się po przekroczeniu maksymalnego cieżaru wyrzutowego. Chodziło o to, aby uprzedzić gracza z wyprzedzeniem o zwiększonym zużyciu, a w konsekwencji o zagrożeniu uszkodzenia sprzętu. Wcześniej wskaźnik przeciążenia zaczynał działać, gdy ciężar wyrzutowy został przekroczony o 50%, w ostatnim patchu zmniejszyliśmy tę liczbę do 10%. Ale teraz do wszystkich elementów dodamy parametr „Masa”, co pozwoli graczom obliczyć całkowitą masę zestawu i prawidłowo zamontować sprzęt bez przeciążania.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Wasz zespół RF4

Kategorie