Aktualności

Jezioro Bursztynowe

22/09/2019

Niedaleko wybrzeża Morza Bałtyckiego leży malownicze Jezioro Bursztynowe. Według miejscowej legendy jezioro to zawdzięcza swoją nazwę od licznie występujących w nim karpi, których łuski w promieniach słonecznych błyszczą jak bursztyny. Jezioro Bursztynowe jest bardzo popularne wśród miłośników karpi, jednak nie jest znane tylko z tego powodu. Według miejscowych opowieści jezioro zamieszkuje prawdziwy potwór. Powiada się, że nocą czasem słychać dziwne dźwięki dochodzące z wody, a niektórzy naoczni świadkowie nawet przysięgają, że w świetle księżyca zobaczyli błyszczący czarny cień w wodzie. Legenda głosi, że potwór jest duchem szlachcica, który mieszkał nad jeziorem i został zabity przez bandytów. Dlatego nazywają potwora „Czarnym Baronem”. Wielu próbowało schwytać tego legendarnego olbrzyma, ale jak dotąd wszyscy ponieśli porażkę.
W tej aktualizacji zaprezentujemy nie tylko nowe łowisko. Znacząco rozbudowaliśmy również wędkarstwo karpiowe, by było jeszcze bardziej ekscytujące i szczegółowe. Czekają na Ciebie nowe metody, nowe techniki łowienia, nowe gatunki karpi i wiele innych innowacji. Nie oznacza to jednak, że Jezioro Bursztynowe będzie atrakcyjne wyłącznie dla miłośników karpi.
Nie zapomnieliśmy o innych metodach połowu, takich jak spinning i spławik. Udoskonalenie połowów karpi to tylko pierwszy krok do dalszego rozwoju wszystkich metod połowu.

https://www.youtube.com/channel/UCZ7JYTt8UFhXIKGAcb346XA

Kategorie