Aktualności

RF4PL

04/06/2019

Drodzy gracze,
Jesteśmy szczęśliwi i dumni mogąc przedstawić samodzielnego polskiego klienta RF4, w tym polskie forum, polski zespół RF4, polski discord, zawody tylko dla polskiego regionu, ligi drużynowe i wiele innych.
Nasz polski zespół pomocy technicznej odpowie na Wasze pytania, zbierze Wasze sugestie na temat gry i pomoże rozwiązać problemy techniczne, nawet na czacie głosowym na serwerze discord.
Polscy gracze na samodzielnej wersji klienta RF4 będą mieli również dostęp do specjalnych zawodów z niesamowitymi nagrodami, które będą organizowane na forum polskiego regionu.
Oczywiście nadal będziesz w stanie komunikować się z przyjaciółmi w grze, którzy grają na innych wersjach klienta RF4 tak jak wcześniej.

Polscy gracze na samodzielnym kliencie gry muszą pobrać nowego klienta ze strony https://rf4.pl/download/. Nie będziesz już mógł się zalogować na angielskim kliencie. Jeśli wolisz pozostać na kliencie angielskim, skontaktuj się z admin@rf4.pl i poproś o przeniesienie na region angielski. Nie będziesz w stanie pozostać / grać na regionie polskim za pomocą istniejącego, angielskiego klienta.

Kategorie