Skocz do zawartości

witek666

Members
 • Liczba zawartości

  76
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

495 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. witek666

  Osiągnięcia

  Udało się
 2. witek666

  Osiągnięcia

  Wczoraj chwilę testowałem z ciężarkiem 170 oraz 200 i nie udało się na Ładnej Nodze. Dziś jak będę znów próbował ale nie z metoda żywcową bo coś nie tak jest z zarzucaniem ta metoda, bo już zgłaszałem błąd. Co do tematu to nie ma w ogóle działu do takich rozmów, zapytań lub wymian wiedzą, więc napisałem w dziale Off Top czyli nie związane z RF4 😀😜😅😎
 3. witek666

  Osiągnięcia

  1 zaliczona, wystarczyło złapać na zestaw żywcowy-spławikowy. Za chwilę lecę na Ładną Nogę zobaczyć z tym ciężarkiem.
 4. witek666

  Osiągnięcia

  Mam pytanko do graczy, którzy zaliczyli te dwa osiągnięcia . 1. chodzi o metody spławikowe ?? Nie o każdy zestaw spławików ze sklepu ?? 2. Jak przebić barierę 100 metrów, rzucałem nawet przeciążonym zestawem, ale nic nie dało. Jakieś rady od graczy, którzy to wykonali ??
 5. Czy będzie jeszcze szansa na wędkę metchowa załóżyc np ziemniak plus kulka tonaca jak było przed patchem z jeziorem bursztynowym?
 6. Wysyłanie DIP-ow można tylko po 1 sztuce i do tego po wysłaniu np. 10 dip takich samych nie stackuje się na drugim koncie czyli mam 10 dip po 1 sztuce takich samych. Drugi błąd na waglerach czy klasyczny włos. Nie można założyć np. kulki tonacejplus ziemniak lub inny naturalna przynęta I kulka. Przed patchem można było.
 7. Nowe REKINY w Mieście. Emeryci i renciści czyli Elita z super Jeepa. 1. witek666 (kapitan) 2. tatunio79 3. Yoshimo 4. Person01 5. Blacharz
 8. witek666

  Sugestie

  Po wciśnięciu G lub V w zestawie w jakimś tam miejscu fajnie jakby pokazywało się jaki mamy klips ustawiony dany oraz grunt na spławik. Na jeziorze Niedźwiadek przydało by się dodać węgorza gdyż to jest typowa ryba na takie jezioro i aż dziwne że jej tam nie ma. Premium musi coś dawać więcej niż to co daje od samego początku, aby zachęcić do kupowania premium. Pomysłów jest wiele i wiele już padło,a warto nie raz posłuchać społeczności na temat premium.
 9. Nick : witek666 Nie mam szansa, ale zawsze jest fajna zabawa w dobrym towarzystwie. Życzę wszystkim jak największych trofek.
 10. witek666

  Rzeka Achtuba - Okazy

  Wczorajszy połów na 80:125, klips 22, ciasto czosnkowe, kierunek rzutu S, wszystko tak jak na wcześniejszym zdjęciu.
 11. witek666

  Sugestie

  Łapanie na kanapki na gruntówkach i karpiówkach.
 12. A Karp Lustrzeń i Karp Golec występuje gdzieś indziej niż Niedzwiedzie ??
×
×
 • Dodaj nową pozycję...