Skocz do zawartości

Xandras_X

Members
  • Postów

    9
  • Dołączył

Reputacja

4 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Witaj, Tak, szczytówka zachowuje się jak ta z prawej, zmiana prędkości zwijania nic nie zmienia - haczyk z przynętą zachowuje się jak przy zaczepie, sygnalizator brań zachowuje się jak przy braniu. I przy okazji, Szczęśliwego Nowego... narybku, oby był większy od tego suma co zwiał udając Uklejkę 😉
  2. Przepraszam za kłopot i proszę o usunięcie cytowanego posta bo problem mam na kilku mapach: Kupiłem zestaw startowy pod feedery za 149sr, chciałem go wykorzystać na Komarówce - sprawdzane na kilku lokacjach i w każdej niemal każdy rzut kończył się zaczepem - sygnalizator sygnalizował branie, żyłka była napięta ale nic nie było. Zmiana położenia przy wyciąganiu haczyka, zmiana siły hamowania na kołowrotku sugerowały zaczep. Poszedłem na Kręty strumyk (spot na karasie 92/114 ale też 107/100) i tam także na tym zestawie niemalże każdy rzut okazywał się zaczepem.
  3. Mam dziwny problem na spocie 92/114 (karasie) na Krętym. Co drugi rzut gruntówką (zestaw startowy za 149sr) okazuje się być zaczepem. Podobnie miałem na Komarówce, tam także prawie wszystkie rzuty okazywały się zaczepami.
  4. To niestety nie pomaga (restart modemu LAN, odnowa DNS, reset ustawień DNS). https://i.imgur.com/ttw41gS.png W przypadku klienta ze Steam nie było takich pingów (powyżej 100ms) jak i problemów z połączeniem ze sklepami.
  5. Volkhov, kawiarnia i targ - okna obu "sklepów" są puste pomimo posiadania ryb w siatce: https://i.imgur.com/W76DlNa.png https://i.imgur.com/ujS7hDj.png https://i.imgur.com/iWF6N5H.png W sklepie wędkarskim jak i w spożywczym, przemysłowym mam to samo https://i.imgur.com/RRdEm20.png Klient gry ze strony (nie Steam), wersja 4.0.12193 gracz - Xandras_X
×
×
  • Dodaj nową pozycję...