Skocz do zawartości

many19721

Members
 • Liczba zawartości

  839
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  79

Ostatnia wygrana many19721 w dniu 28 Październik

Użytkownicy przyznają many19721 punkty reputacji!

Reputacja

5092 Excellent

12 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam Serdecznie. Pierwszy raz spotykam się z taką informacją w tej grze. Chcesz wysłać przynęty, lub coś innego to wyskakuje pewien komunikat. W żadnych ustawieniach wiadomości nie ma opcji jeśli chodzi o limit wiadomości przychodzących. Cała reszta poniżej w ss. Pozdrawiam.
 2. Witam Serdecznie. 👍 Zapraszam wszystkich serdecznie na Mikołajkowy Strumyk, który odbędzie się w dniu dzisiejszym. Start godzina 16:00.👍 👌 W planach dwa razy Giveaway plus zawody. Bardzo fajne nagrody na Giveaway.👌 🎁 Pierwszy Giveaway, oraz zawody na Starym Grodzie (Ryba Krąp) dla graczy z max 30 lvl. 🎁 Nagroda na Giveaway to kołowrotek Sputnik Alfa 8000 14,5 kg. ***Pierwsze trzy miejsca nagradzane.*** 🎁 Drugi Giveaway, oraz zawody na Rzeka Jama (Trzy Gatunki) Nagroda na Giveaway to kołowrotek Zeiman Overlord 87 24,5 kg. 🎁 ***Pierwsze trzy miejsca nagradzane.*** **Warunkiem odebrania nagrody po zakończeniu Giveaway jest bycie uczestnikiem w zawodach na danej mapie.** Zapraszam serdecznie. many19721 https://www.twitch.tv/many19721
 3. Ok zawsze jestem osobą nie potrzebną. Proszę o usunięcie z rangi weterana na forum. Co ym ie napisła to i tak jest zle. Pozdrawiam
 4. Siema Paweł, ale widac jaka jest toksyczność na PL i niech ludzie wiedzą
 5. Czemu usunięto mój post na jakiej podstawie. Czemu tak się dzieje. Co to jest grane. Nie mozna się wypowiedzieć, czy jak.
 6. Witam Serdecznie Zgłaszam problem z nie działającymi lampami stacjonarnymi.
 7. Siemanko. Czy to zbieg okoliczności, czy to celowe ograniczenie brań, nie sądzę. Ale wiem jedno, każda końcóweczka lvl jest uciążliwa. Każdy ma ten problem. Pozdrawiam.
 8. Siema. Co oznacza przeszedłeś, bo nie rozumiem. Przeniesione konto ze stema , czy jak. To że przeszedłeś na polski serwer z innego serwera to się nie dziw że twój ekwipunek jest pust. Uzasadnij twoje pytanie precyzyjnie.
 9. Siemanko. Jest jeszcze opcja nie widzialnego zaczepu w tej sprawie nic nie zrobisz tylko restart gry. Jest to błąd gry. Jeśli chodzi o zaczep o jakiś liście czy tego typu sprawy, to tak jak opisał ci @Jopkowsky Pozdrawiam.
 10. Siemanko. Bardzo duże znaczenie ma hak, warto czasami pokombinować nie rozmiarem a daną firmą danego haka. Kilka razy miałem takie sytuacje i powiem ci że pomaga. Pozdrawiam.
 11. Siemanko. Nie wiem co się stało, ale od kilki dni nie mogę wklejać na forum SS. Problemu nigdy takiego nie miałem. Poniżej przedstawiam jak to wygląda. Wyskakuje poniższy komunikat. Po z miejszeniu do wymaganego rozmiaru mogę wkleić, ale tylko jedno zdjęcie kolejnego ss juz nie. Bo ponownie ogranicza mnie skala już o wiele mniejsza np: 0,48 mb.
 12. Na początek zrób sobie spójność plików, być może został uszkodzony jakiś plik. Ta werefikacja nie trwa długo a czasami pomaga. Pierwszy raz pojawił się ten problem u ciebie. Do tej pory było ok. Czy jak to wyglądało.
 13. Dokładnie @john_wick_81mam to samo. Proszę o naprawienie tego błędu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...