Skocz do zawartości

ryniu123

Members
 • Liczba zawartości

  108
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana ryniu123 w dniu 6 Wrzesień

Użytkownicy przyznają ryniu123 punkty reputacji!

Reputacja

871 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. dziękuję uprzejmie, nie zauważyłem.
 2. Naprawa sprzętu. Czy % zużycia ma wpływ na koszty naprawy? Jeśli tak to czy lepiej naprawiać już przy małym procencie czy czekać na większe zużycie?
 3. ryniu123

  Problem z grą

  Już jest uaktualniona i szok... kółko myszki do regulacji hamulca działa bardzo powoli, ospale, nie ma mowy szybkiej zmiany co jest fatalne gdy zapomni się że hamulec ustawiony był na full.... (W systemie nic nie zmieniałem wszędzie działa poprawnie) w grze nie widzę możliwości regulacji czułości kółka myszy. Ktoś coś może pomóc? Już ok, po resecie uf.. sory za zawracanie głowy
 4. ryniu123

  Problem z grą

  Uaktualnienie dzisiejsze moje łącze 150MB/s - prędkość aktualizacji 27 - 87 KB/s, ciekawe za ile dni sobie pogram 🤣
 5. ryniu123

  Problem z grą

  działa ponownie
 6. ryniu123

  Problem z grą

  Już nie działa 🙂
 7. ryniu123

  Problem z grą

  Info jest, na Facebooku, ok. Ale nie ma napisane nawet orientacyjnego terminu naprawy. Trudno
 8. ryniu123

  Problem z grą

  Serwer nie działa od godziny 14 i nigdzie nie można nic przeczytać, kiedy będzie naprawiony 😞
 9. Mam pytanie, czy jeśli nie ma danego sprzętu w magazynie na danym łowisku, to jest sens szukać go na innych łowiskach? Czy tyczy się to całości. Czy trzeba czekać jak się pojawi? Czy nigdy to już nie nastąpi, dopóki nie zacznie się gry od początku?
 10. Nic w sumie nie zmieniałem, myślę, że wersja ustawień gry ze Steama zostawiła coś w rejestrach i stąd może kłopot. Normalnie do niczego go nie przypisywałem nigdy, służył tylko do cofnij, powrót. Zgadza się, problem rozwiązany, w katalogu w Steam był plik log, usunąłem, teraz stworzył się nowy i wszystko jest ok M3 działa.
 11. Witam, dzisiaj przesiadłem się z Steam na rf4pl. Zdziwiło mnie jedno w poprzedniej grze mogłem ustawić odłożenie wędki na przycisk "cofnij" myszki, wyświetlało mi się M3, obecnie nie ma takiej możliwości i musiałem wybrać niewygodny w kombinacji środkowy przycisk myszy. Czy są to dwie różne gry? Nie da rady nic z tym zrobić gdzieś ręcznie w ustawieniach w katalogu gry? Druga sprawa. w katalogu gry jest folder UPDATE a w nim spakowany zipem plik rf4_12727_win64.7z Czy coś z tym trzeba zrobić jeśli ma się wersję komputera 64 bit ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...