Skocz do zawartości

Jezioro Kuori - Temat ogólny


Lepin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kuori_new_loading_screen.jpg

Jezioro Kuori

W krainie leśnych jezior i gęstych lasów znajduje się malownicze Jezioro Kuori.
Jego gładka powierzchnia skrywa pod sobą trudny, pełny głębokich dołków teren.
Jezioro ma bogatą podwodną faunę i doskonale nadaje się do różnego rodzaju połowu zarówno z łodzi, jak i brzegu.
Nie można również nie zauważyć pięknej architektury oraz przytulnej atmosfery bazy wędkarskiej. Na jeziorze działa wypożyczalnia łódek.

  • Thanks 1
  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2021 o 09:21, Ponczulek napisał:

Tu akurat współrzędne 97:94. A tak pływam po całości gdzie głębiej, ósemki i pętle wokół wyspy i w zachodniej części. Zahaczam też o ten rów idący w stronę strumienia.

Wczoraj w niecałą godzinę pływania takiego, ponad 300 zarobione, a nawet nie mam tych robionych przynęt na które rekordy padają, dużo, dużo lepiej niż przed aktualizacją. No i wizualnie duży plus. Naprawdę ładnie teraz tam.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kilka minut temu , siedzę na kuroi a 70.85 nocke na leszczach z latarką na łbie, patrze jakiś lech podpłynął, mówie ale jajca, a co tu sie okazuje?! że to do mojego spłąwika i normalnie widze branie leszcza haha, na potrzeby materiału nie udało mi się go zaciąć, ale widziałem, że 1kg miał napewno haha 😄 

branie lecha.jpg

  • Thanks 1
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
W dniu 3.11.2023 o 15:39, wsktojestto napisał:

jakie kotwice do balsy minnow 75 

Witaj
Wszystko zależy na jaką rybę się nastawiasz.
Przejrzyj sobie forum okazy i zobacz czy ktoś nie pokazywał jakiś kotwic obojętnie na jakim łowisku.
Ja osobiście max pływałem na 3/0 Firma jakaś obojętnie testowałem kotwice co mają 5 gwiazdek.
A najlepiej jak byś sobie zaczął od jakiś 1 i testował pamiętaj czym większy hak tym prawdopodobieństwo ze możesz mieć mniej brań.
Na Kuori bym polecał jakieś max 1/0 ale mówię to kwestia testów i wyciągania wniosków.
Pozdrawiam.

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...