Skocz do zawartości

Przygotowywanie zanęt


Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, 666Drago666 napisał:

Jak to jest z craftingiem bo mając 100% i max pkt rozdane w zanęty wychodziły zawsze minimum 8/10 a obecnie wchodzą też inne sporo mniejszej jakości? To samo tyczy się gotowania bo mając wcześniej 100% wszystko wychodziło 10/10 a teraz są niższe. W patchnotes nie widziałem wzmianki na temat zmian dlatego pytam tutaj.

Witaj

Od 10/07 Została wprowadzona zależność jakości przedmiotów produkowanych (crafting)  przez graczy, od stopnia ich odurzenia alkoholowego.

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć @pancer33, z pół roku temu Levo pisał, że kiełże są niedostępne. Jeśli by to się zmieniło, to informacja miała być podana w patch notach.
Ja osobiście nie przypominam sobie, abym o tym czytał... Chociaż miałem wakacyjną przerwę i mogłem coś przegapić 😉
Więc odpowiedź na Twoje pytanie jest taka, że aktualnie tego towaru nie dostaniesz.
Pozdrawiam

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
47 minut temu, Und3rPL napisał:

Witam, zwracam się z zapytaniem o obecnie działającą zanętę na karpia na bursztynie? Grunt mam rozwinięty na 90% więc PVA odpada. Szukam zanęty którą można nęcić z procy. Pozdrawiam

Siemanko.

Jeśli chodzi o spot 67:157 / klips 35 to polecam stworzenie zanęty na tej podstawie:

  • Mąka Kukurydziana
  • Czarny kawior 15
  • Czarny Kawior 12
  • Czarny Kawior 8
  • Czarny Kawior 5
  • Tran

Pozdrawiam.

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, many19721 napisał:

Siemanko.

Jeśli chodzi o spot 67:157 / klips 35 to polecam stworzenie zanęty na tej podstawie:

  • Mąka Kukurydziana
  • Czarny kawior 15
  • Czarny Kawior 12
  • Czarny Kawior 8
  • Czarny Kawior 5
  • Tran

Pozdrawiam.

Dziękuję za pomoc 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 11.04.2021 o 18:49, pancer33 napisał:

Witam. Mam pytanko dotyczące połowu raka. Czy ktoś zna lub ma dobry przepis na zanętę na raka rzecznego? Czy w ogóle ktoś stosuje zanęty na raka, Przeszukałem forum nic nie znalazłem.

Jak chodzi o zanęte spróbuj węgorzową z dodatkiem gliny ale nie wiem czy to zanęta czy po prostu przynęta pozdrawiam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2021 o 18:49, pancer33 napisał:

Witam. Mam pytanko dotyczące połowu raka. Czy ktoś zna lub ma dobry przepis na zanętę na raka rzecznego? Czy w ogóle ktoś stosuje zanęty na raka, Przeszukałem forum nic nie znalazłem.

Hej ostatnio polowałem na raki i Testowałem przynęty na miętusa i węgorza I wcale lepiej nie brały ale spróbuj może ci się poszczęści
Przepisy:
1 foto MIĘTUS
2 foto węgorz
Większość trofek/rarek i hot spotów widziałem zestawy bez zanęty wiec chyba to po prostu szczęście lub warto poczekać na jakiś hotspot

1.PNG

2.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
13 minut temu, Peter_Griffin_ napisał:

Dzień Dobry 

Mam pytanie. 

Ma ktoś namiary na aktualną tabele zanęt na rybki.  

Z góry podziękował wszystkim, pomocnym wędkarzom. 

Siemka tutaj na pewno cos znajdziesz fajnego:
https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1zP41qcHAHKnqYV4r6JuJ5vrqMeux2FLN9pLY3C54_Uc/htmlview#
I tak tez dodam ze ja ostatnio nie lecę schematami staram się robić pva do przynęty i są jakieś tego efekty...
 

Edytowane przez Jopkowsky
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...