Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

Na tym laptopie są zainstalowane jakieś dodatkowe programy antywirusowe, firewall itp? Jeśli tak, to spróbuj wszystko wyłączyć.
Jeśli jest tylko Windows Defender, to spróbuj wyłączyć go na chwile (np za pomocą aplikacji Defender Control) i spróbuj uruchomić grę.

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Borewicz napisał:

Na tym laptopie są zainstalowane jakieś dodatkowe programy antywirusowe, firewall itp? Jeśli tak, to spróbuj wszystko wyłączyć.
Jeśli jest tylko Windows Defender, to spróbuj wyłączyć go na chwile (np za pomocą aplikacji Defender Control) i spróbuj uruchomić grę.

Jeśli chodzi antywirusa/firewall tak jak wspominałem wszystko wyłączyłem. Tak samo tyczy się to defendera, niestety nic nie pomogło. W każdym razie dziękuję za próbę pomocy. Jeżeli ktoś miałby jeszcze jakieś sugestie to bardzo proszę o zostawienie wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Soulee napisał:

Polecam sprawdzić to rozwiązanie:

https://bitdefender.pl/jak-zmienic-serwery-dns-na-udostepniane-przez-google-w-windows-10/

Dla pewności restart kompika po wszystkim.

Niestety błąd nadal występuje. Chyba czas sobie odpuścić weekendowe granie na urządzeniu dodatkowym ^^ Tak czy inaczej bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym za próbę pomocy w rozwiązaniu problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Levo napisał:

Problem z animacja wędki nie ma wpływu na brania !!!

Levo

To nie tylko animacja wędki, a całego zestawu włącznie z np. gumą   która skacze po dnie jak połamana ..... 

Mateusz masz Nvidie ? jak tak to napisz znalazłem sposób na zniwelowanie tego efektu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lipton91 napisał:

To nie tylko animacja wędki, a całego zestawu włącznie z np. gumą   która skacze po dnie jak połamana ..... 

Mateusz masz Nvidie ? jak tak to napisz znalazłem sposób na zniwelowanie tego efektu .

Może warto by było podać tu to rozwiązanie, jeśli to może paru osobą pomóc.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ciekawy problem na Tunguzce:

W momencie zostawienia wędki na kamieniu (na zdjęciu to ta środkowa) gdy masz branie na którejś z wędek z boku i ją podniesiesz to środkowa teleportuje się na inny kamień (na szczęście niezbyt odległy)

EDIT: Jednak to chyba nie robi się od brania na sąsiednich wędkach - https://youtu.be/3rHE1A9w7eE

sory za tragiczną jakość tego filmiku

rf4_4.0.15465_20201129_100051.png

rf4_4.0.15465_20201129_100241.png

rf4_4.0.15465_20201129_095940.png

Edytowane przez Forneus
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam problem z z grą , mianowicie : Po zalogowaniu się do gry wczytaniu na daną mapę chce wybrać wędkę i zaczyna się oczekiwanie długie na zmianę przynęty , przyponu i czegokolwiek , jak już uzbroję wędkę i chcę ją podnieść czekam kolejne dwie może trzy minuty po czym wyskakuję mi jakiś Unity coś tam i gra mi się  wyłącza . Jak znów się zaloguję wszystko się powtarza , co mam zrobić , po ostatniej aktualizacji grałem już i było ok , zaczęło się tak robić wczoraj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Soulee napisał:

 

Spoiler

mxd2oQpkSrw.jpg?size=1876x598&quality=96

 

Zgłaszam błąd ze strony twórców - te ceny to kosmos. Ceny za składniki to też kosmos. Miały zostać podniesione, ale czemu aż 4 krotnie?

Jeżeli to nie błąd to chcę od twórców uzasadnienia tej decyzji.

Witaj

Ceny zostały podniesione, gdyż w opinii twórców gry, alkohol a w szczególności ten najlepszej jakości był nadużywany przez graczy, aby zdobyć ogromny boost punktów doświadczenia. Był wykorzystywany głównie do tego celu, a nie jest on według nich tylko do tego przeznaczony. Ma być on w założeniu na tzw. specjalne okazje (rzadka rarka), jeżeli chodzi o boost xp, ale również by podnieść komfort podczas burzy czy wysłać go jako wyraz wdzięczności do innego gracza za podzielenie się spotem, czy szczególnie dobrą informacji (oczywiście ten tańszy).

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...