Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, felicjan123 napisał:

Zglaszam to w dziale Problemy z gra. Bo ewidentnie to nie jest prawidlowe dzialanie gry.

No na pewno nie jest to wina mojego sprzetu.

Nie wiem czy widzieliscie to wczesnie czy nie ale nie zdarzylo sie to pierwszy raz.

Zglaszam.

rf4_4.0.15859_20210208_185641.png

Ciumcial sobie spokojnie 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość POLSKIPINGWIN

Witam chciałbym się zapytać czy jest jakaś awaria? chciałem kupić premium ale mnie wyrzuciło z gry i nie mogę do niej wejsc(gram na steamie)

 

Edytowane przez POLSKIPINGWIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, POLSKIPINGWIN napisał:

Witam chciałbym się zapytać czy jest jakaś awaria? chciałem kupić premium ale mnie wyrzuciło z gry i nie mogę do niej wejsc(gram na steamie)

 

 

34 minuty temu, Malej napisał:

Mam ten sam problem. Gra nie chce się łączyć przez Steam.

Witajcie,

Niestety, mamy bardzo ograniczony wpływ na stabilność połączenia poprzez Steam.

Zapraszamy wszystkich do przeniesienia się na wersję samodzielną, która cechuje się lepszą stabilnością.
Poradnik, jak przenieść się do wersji samodzielnej znajduje się tutaj:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Levo napisał:

 

Witajcie,

Niestety, mamy bardzo ograniczony wpływ na stabilność połączenia poprzez Steam.

Zapraszamy wszystkich do przeniesienia się na wersję samodzielną, która cechuje się lepszą stabilnością.
Poradnik, jak przenieść się do wersji samodzielnej znajduje się tutaj:

 

Dzięki za odpowiedź ale żeby przenieść konto ze steama muszę napisać wiadomość w grze do której nie mogę się zalogować 😄 Nie pozostaje nic innego jak czekać aż Steam się ogarnie żeby zrobić cokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Malej napisał:

Dzięki za odpowiedź ale żeby przenieść konto ze steama muszę napisać wiadomość w grze do której nie mogę się zalogować 😄 Nie pozostaje nic innego jak czekać aż Steam się ogarnie żeby zrobić cokolwiek

Niestety, tak

Ale jak teraz przeniesiesz konto to już nastepnym razem jak Steam padnie to będziesz mogł grać.

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maksakmwguy napisał:

ja mam problem z grą w nie oczekiwanym momecie się wyłącza i teraz nie mogę jej włączyć jak coś gram na steam

 

 

Niestety, mamy bardzo ograniczony wpływ na stabilność połączenia poprzez Steam.

Zapraszamy wszystkich do przeniesienia się na wersję samodzielną, która cechuje się lepszą stabilnością.
Poradnik, jak przenieść się do wersji samodzielnej znajduje się tutaj:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby już czekające na transfer ze Steam:


Jak tylko Steam usunie awarie proszę o potwierdzenie danych w grze jak najszybciej aby dokończyć transferu - nie wiemy jak długo Steam będzie działał więc lepiej zrobić to od razu.  W międzyczasie zalecamy pobranie polskiego klienta: https://rf4.pl/download/

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Emilczio

Mam problem że nie mogę zalogować się w grze. Dostaje informacje że nazwa użytkownika lub hasło są nieprawidłowe. Ale za pomocą tych samych danych jestem w stanie zalogować się na stronie. Zmiana hasła ani weryfikacja plików nie pomogły. Proszę o pomoc. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Emilczio napisał:

Mam problem że nie mogę zalogować się w grze. Dostaje informacje że nazwa użytkownika lub hasło są nieprawidłowe. Ale za pomocą tych samych danych jestem w stanie zalogować się na stronie. Zmiana hasła ani weryfikacja plików nie pomogły. Proszę o pomoc. Pozdrawiam 

Witam

Proszę o kontakt na admin@rf4.pl - proszę napisać z emiala przypisanego do konta w grze.

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Po zainstalowaniu NET Framework v 4.0 zeby korzystac  programu RF4 mapy mirs_99 strasznie stracilm na grafice w grze. Ryby maja straszne piksele oraz luska "plywa", robaki kwadratowe.

Po odinstalowaniu NET wszystko wraca do normy SS4, ale nie moge otworzyc pragramu RF4 mapy od mirs_99.Jakies porady

rf4_4.0.15859_20210218_204119.png

rf4_4.0.15859_20210218_205909.png

rf4_4.0.15859_20210218_210548.png

rf4_4.0.15859_20210218_214332.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zgłaszam to w tym temacie - bo uważam, że to błąd gry.

Hak jak palec, a ryba... to nawet nie jest ryba, a narybek. Żeby to się zdarzyło raz, to bym uznał, że przypadek - ale to jest nagminne. Podobnej wielkości leszcze też się potrafią złapać na taki ogromny haczyk.

Pozdrawiam

rf4_4.0.15859_20210211_125259.png

rf4_4.0.15859_20210212_145423.png

rf4_4.0.15859_20210212_145432.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @TL_PL,

Czy na Twoim komputerze jest zainstalowana wersja 3.5 czy 3.0? Różne wersje .NET mogą być zainstalowane jednocześnie. By sprawdzić, którą jest aktualnie zainstalowana/uruchomiona należy wejść w "Panel sterowania\Programy\Programy" i funkcje następnie kliknąć "Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows" ukarze się okienko widoczne poniżej. W moim przypadku z .NET 3.5 oraz 4.8 Russian fishing 4, oraz program działają poprawnie.

Spoiler

obraz.png.3fe0f0d0de217ba42d9290ebd68e01a5.png

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musi być w temacie, bo u siebie zauważyłem dokładnie takie same objawy. Myślałem że to niedoróbki graficzne gry. Co ciekawe problem nie pojawia się od razu po rozpoczęciu, tylko dopiero po jakimś czasie gry. Może to nie mieć żadnego związku z NET 4.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2021 o 12:43, Lepin napisał:

Witaj @TL_PL,

Czy na Twoim komputerze jest zainstalowana wersja 3.5 czy 3.0? Różne wersje .NET mogą być zainstalowane jednocześnie. By sprawdzić, którą jest aktualnie zainstalowana/uruchomiona należy wejść w "Panel sterowania\Programy\Programy" i funkcje następnie kliknąć "Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows" ukarze się okienko widoczne poniżej. W moim przypadku z .NET 3.5 oraz 4.8 Russian fishing 4, oraz program działają poprawnie.

  Pokaż ukrytą zawartość

obraz.png.3fe0f0d0de217ba42d9290ebd68e01a5.png

Pozdrawiam

Witam problem rozwiazany po zainstalowaniu 3.5 oraz 4.8

Poprzednie wersje 3.5 oraz 4.0 co powodowal problem.

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Czy istnieje możliwość, żeby gra nie czytała innych kontrolerów poza myszką i klawiaturą? Problem w tym, że mam podłączoną kierownicę i Joy do komputera i za każdym razem, kiedy chcę pograć w RF4 muszę je fizycznie odłączyć, bo gra czyta mi sygnał z kierownicy i pedałów. W rezultacie wędkarz cały czas idzie do tyłu. W ustawieniach sterowania gry nawet nie ma opcji tego zmienić. Może gdzieś w plikach gry można to zmienić? No i czy później nie dostanę z tego powodu karnego, bo jakieś pliki gry zostały zmienione... Ma ktoś rozwiązanie? A może ktoś z Administracji może pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Quarix, jeśli urządzenie jest skonfigurowane domyślnie "na 0", wędkarz nie powinien wykonywać żadnych ruchów, jeśli nie są one wykonywane na tym urządzeniu(testowałem na padzie, być może inne urządzenia wpływają na grę inaczej). Niestety obecnie nie ma opcji wyłączenia kontrolerów z poziomu gry, edycji plików nie zalecam. Pozostaje wyłączenie/usuniecie ich w systemie, jednak może to skutkować utraceniem obecnych ustawień lub manualne odłączenie ich od komputera.

Pozdrawiam

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny problem to pedały, które wysyłają sygnał do tyłu, bądź do przodu kiedy w profilerze kierownicy odwrócę działanie samych pedałów. Kiedy nie skręcam kierownicą, postać nie reaguje, więc luz. Pedały działają na potencjometrze, więc raczej tutaj będzie największy problem, bo teoretycznie kiedy ich nie dotykam, nie powinny wysyłać żadnego sygnału. Niestety rf4 nie jest jedyną grą, w której mam ten sam problem, więc chyba faktycznie zostaje samo odłączenie. Szkoda, bo chciałoby się pojeździć kiedy wędki zarzucone 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...