Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

z moich obserwacji wynika ze zazwyczaj po złowieniu ryby i pojawieniu się kola śmierci ( wczytywania ryby )  nawet na kilka sek   istnieje możliwość ze utracilismy polaczenie chodz można dalej lowic !!!!     można to szybko sprawdzić patrząc np. w pogode ( przy braku polaczenia jej nie wyswietla )    mysle ze taka informacje admin powinien co jakiś czas wyswietlac na czacie ogolnym,  dlaczego?  a no dlatego ze być może inni lowiac nawet o tym nie wiedza i mogą tak siedzieć i nic nie zlowic przez dlugi okres czasu 

  • Thanks 1
  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge uruchomic gry wogle dzis, przy ladowaniu mapy crash i tak juz 10 raz, restartowalem komp 2 x i nadal to samo, probowalem uruchomic jako admin i dalej to samo, przydalo by sie cos takiego jak sprawdzenie integralnosci plikow ale nie widze takiej opcji

wysle raport ale jedyne rozwiazanie to ponowna instalacja gry chyba bo muialem juz tak wczesniej...eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @HellABG , sprawdź proszę czy haczyk na który próbujesz założyć Konika polnego jest odpowiedniego rozmiaru, oraz czy nie są one założone na innych wędkach.

Co do problemów na mapie Volkhov o których pisałeś mi na pm wykonaj proszę raport zgodnie z tym poradnikiem. Otrzymany raport wraz z opisem problemu wyślij proszę na maila support@rf4.pl .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, przecież wyraźnie napisałem o co chodzi, na zrzutach widać towar z sklepu i  pokazuje  że konik polny i mucha powinny znajdować się w moim plecaku, na drugim zdjęciu widać co aktualnie u mnie znajduje się w plecaku, jakoś nie widzę ani muchy ani konika polnego. 

Zniknęły wszystkie moje przynęty i proszę mi nie wciskać kitu że sobie sam je wyrzuciłem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, HellABG napisał:

Z całym szacunkiem, przecież wyraźnie napisałem o co chodzi, na zrzutach widać towar z sklepu i  pokazuje  że konik polny i mucha powinny znajdować się w moim plecaku, na drugim zdjęciu widać co aktualnie u mnie znajduje się w plecaku, jakoś nie widzę ani muchy ani konika polnego. 

Zniknęły wszystkie moje przynęty i proszę mi nie wciskać kitu że sobie sam je wyrzuciłem. 

 

Witaj. Koniki polne i muchy znajdują się w twoim plecaku, nie widzisz ich przy wyborze przynęt ponieważ są założone na zestawach (koniki na Model One Bolognese 500, a mucha na Rebellion Match 420H i jakimś bacie), dlatego ikonka w sklepie świeci się na zielono. Co do Twoich przynęt, dostałeś odpowiedź na maila. Pozdrawiam

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, HellABG napisał:

Faktycznie moja pomyłka, natomiast problem jest bo przynęty same znikają.

Witaj
Bardzo prosze zrob raport tak jak prosił Lepin , zostanie on przesłany do sprawdzenia wraz z twoim kontem . 
Otrzymany raport wraz z opisem problemu wyślij proszę na maila support@rf4.pl .
Dziekuje
Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, BoneQ napisał:

Witam, mam problem, pobrałem PL klienta gry, ale nie mogę się na niego zalogować, piszę nie udało się uruchomić gry. jak to naprawić.

Problem został rozwiązany, przyczyną była najprawdopodobniej zbyt mała ilość wolnego miejsca na dysku/ewentualnie jakiś błąd podczas pobierania - pomogło przeinstalowanie gry na inny dysk. 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TCP_Kruchy napisał:

Witam. Jaka może być tego przyczyna? Dodam ze zaczynam dopiero przygode z tą grą i to problem przy pierwszym odpaleniu

Witaj, dziś jeden gracz miał taki sam problem, przyczyną okazała się zbyt mała ilość miejsca na dysku. Przeinstalowanie gry na inny dysk, na którym było więcej miejsca rozwiązało problem.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz coś takiego zablokowało cały komputer. Pomogło wyłączenie z prądu.

Jakieś pomysły co to mogło być

Dziękuje pozdrawiam

20190821_164642[1].jpg

rybalka vv.jpg

 

Czekam na odpowiedz ponieważ nie wiem czy mogę uruchomić ponownie grę  i czy nie spowoduje to błędów w systemie.

Zapomniałem tam dopisać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zawsze po  złowieniu  jakiegoś rekordu mam zawieszeni a i dziwnie zachowuje się komputer lub system wczoraj blokada po daniu nagrody i złowieniu ciernika oraz muszli dziś po złowieniu lipienia coś jest nie tak i pusta wiadomość rosian fishing za każdym razem i blokada.O co chodzi było dobrze??

Pozdrawiam

rf4_4.0.12536_20190822_221240.png

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...