Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre kierownice mają opcje przelączenia na tryb Ps4, jak chcesz grać w rf'a to przełącz to sobie i nie będzie wykrywane przez PC. Tylko to w zależności od modelu kierownicy musisz sobie poszukać w instrukcji jak to zrobić, albo wujek google @Quarix  Problem w 99% robi os na pedałach, bo w niektórych grach jest ten sam problem

Edytowane przez Lukez_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o pedały. Mam fizyczny przełącznik PS4-PS3 (t300RS) ale przełączenie nic nie daje ;/

Tzn Na PS4 faktycznie gra jej nie czyta, ale żeby to zadziałało, muszę przed przełączeniem wypiąć kierownicę z USB żeby załadowało inny soft, więc bez sensu 😜

 

Edytowane przez Quarix
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, HANPL napisał:

@DRAGON krakow PLOooo i tu żeś trafił gratulacje. Choć trzy te same posty w różnych tematach podchodzą pod spam 😄

 

to nie spam tylko chec zwrocenia uwagi administracji na problem ktory juz od dlugiego czasu jest  "olewany" . jesli twoim zdaniem to spam to administracja wyciagnie odpowiednie konsekwecje wobec mojej osoby

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HANPL napisał:

Pisanie trzykrotnie tej samej wiadomości to dla mnie spam i w niczym nie pomoże nawet 100 takich postów  

zgadzam sie w 100% tylko ze... tw kometarze byly pisane w innych dzialach a spam to pisanie 3 kolejnych kometarzy o takiej samej trasci w jednym temacie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latarka jak najbardziej, ale z tym się chyba wiąże też oświetlenie z lampek naziemnych. Na niektórych spotach linki wędek zarzuconych na grunt aż świecą, na niektórych tych samych linek w ogóle nie widać. Zakładam, że ma to związek z tym, w którym kierunku mamy ustawione wędki...z tym, że w nocy nie ma silnego źródła światła (słońce), które mogło by wpływać na oświetlenie elementów gry, a problem występuje również przy pełnym zachmurzeniu - czyli w takiej sytuacji księżyc też nie powinien wpływać na widoczność linek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, OstryWendkarz69 napisał:

dzisiaj jest jakaś aktualizacja czy coś bo jak chce wejść do gry to mam cały czas ładowanie profilu 😕

 

Witaj,

Dużo graczy próbuje wejść do gry w tym samym momencie, stąd dłuższy czas ładowania profilu, spokojnie wszyscy wejdą. 🙂

Pozdrawiam

 

  • Haha 1
  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie napraw kołowrotków. Możliwe że mi się wydawało ale wcześniej mogłem chyba naprawiać hamulec za srebro. Ostatnio zauważyłem, że tylko za złoto. Czy tak ma być, czy czegoś nie wiem? Dzięki z góry za informacje na ten temat. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skpack napisał:

Mam pytanie odnośnie napraw kołowrotków. Możliwe że mi się wydawało ale wcześniej mogłem chyba naprawiać hamulec za srebro. Ostatnio zauważyłem, że tylko za złoto. Czy tak ma być, czy czegoś nie wiem? Dzięki z góry za informacje na ten temat. Pozdrawiam

Opcja nr 2 czyli czegoś nie wiesz 😀

Po prostu nie mają części na stanie i trzeba naginać (lub czekać) gdzie indziej. Najlepiej na Volkhov tam przeważnie mają bebechy na wymianę.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...