Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pojawił się znowu problem z odebraniem kołowrotka z naprawy.

Jestem w dobrym warsztacie , licznik pokazuje 0:00 a kołowrotek nie wraca do plecaka ,tyle że tym razem na Volkhov.

Po drugim resecie gry kołowrotek wrócił także nie było tematu .

Edytowane przez wasyl0rf4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam następujący problem Pobrałem grę wyskoczył błąd że nie można odpalić gry daje sprawdzanie plików i dostaje komunikat że 4 gb pobrać trzeba okej pobieram pobrałem 200 mb i luncher wywala proszę o pomoc i dodam jeszcze że gdy wybieram folder gdzie ma być gra zainstalowana pisze 14 gb a jak mam już pobierać to 8 gb

 

 

Edytowane przez Nixon2127
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ile masz wolnego miejsca na dysku C. Pobrane pliki są przechowywane w folderze tymczasowym temp na dysku C i dopiero później gra jest instalowana we wskazanym folderze na wybranej partycji. 

Jeśli ilość miejsca jest wystarczająca, to w w katalogu z grą, wejdź w folder "Update" i usuń najświeższy plik . Uruchom ponownie klienta RF4.
Jeśli to nie pomoże, to usuń plik RF4Launcher.conf  z głównego katalogu gry. Ponownie będzie dużo do pobrania.
Jeśli dwa powyższe kroki nie rozwiążą problemu, to pozostaje reinstalacja gry 

Edytowane przez Borewicz
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2019 o 22:50, liberty0 napisał:

Jeśli macie problem z aktualizacją otwórzcie plik RF4Launcher.conf z głównego folderu gry w notatniku i zmieńcie wersję gry na najnowszą. Tak ma to wyglądać:

"rf4.installed_version": "4.0.13662",

Po czym zapiszcie zmiany. Ja dodatkowo podmieniłem wszystkie pliki z aktualizacji steamowej wersji gry. Ale zmiany są kosmetyczne, chyba. Jak devy naprawią to wpiszcie starą wersję w ww. pliku albo zróbcie kopię zapasową.

UWAGA!!! Robicie to na własną odpowiedzialność 🙂

Ogólnie grałem 2 dni na nowym koncie, bo nie mogłem zaktualizować gry. W końcu usunąłem cały folder z grą i wtedy pobieranie ruszyło. Wcześniej średnio 100kB/s. Dzisiaj nowa aktualizacja i 0kB/s. Zatem trzeba sobie radzi, jeśli chcesz zamoczyć kija 😉

 

PS Potrzebna jest jednak podmiana któregoś pliku z folderu ..\Game\rf4_x64_Data\Managed. Cały folder waży 30MB. Może komuś będzie się chciało podrzucić.

 

PS 2 Chodzi o plik Assembly-CSharp.dll z folderu ..\Game\rf4_x64_Data\Managed. Potrzeba tego zaktualizowanego, żeby serwer się nie przyczepił przy logowaniu.

Chyba znalazłem rozwiązanie. Uruchomiłem grę z uprawnieniami administratora i aktualizacja ruszyła...

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
21 godzin temu, xXPNMENXx napisał:

witam nie widzę na czacie gry nazw graczy tylko widzę jakieś cyferki i nie mogę zobaczyć ich profili tylko mi wyskakuje błąd i że mam się skontaktować z  pomocą techniczną, proszę o pomoc.

Witaj

Jest to problem z Twoim połączeniem do serwera gry , tzw. "lag" .

Levo
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, anakondziarz napisał:

Witam. Dopiero co przeszedłem na Polski serwer po wejśćiu do gry nie ma mojego poziomu ekwipunku srebra itp. Co mam zrobić?

Siema. Co oznacza przeszedłeś, bo nie rozumiem. Przeniesione konto ze stema , czy jak. To że przeszedłeś na polski serwer z innego serwera to się nie dziw że twój ekwipunek jest pust. Uzasadnij twoje pytanie precyzyjnie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem zapytać, czy przy przejściu z 28 na 29-ty poziom celowo ograniczono aktywność ryb, czy to jest celowy zabieg? Zatrzymałem się na kilka dziesiątych punktu przed przeskokiem na 29-ty i jak nożem odciął, przestało brać. Sprawdzałem na kilku łowiskach, zmieniałem przynęty i nic. Wreszcie dowlokłem się na 29-ty dzięki jakimś płociom i karasiom,  większe ryby od czasu do czasu brały ale się urywały... O co tu chodzi? Jeśli to zbieg okoliczności to ok, ale jeśli ktoś coś wie więcej to proszę o odpowiedź. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, skpack napisał:

Witam. Chciałem zapytać, czy przy przejściu z 28 na 29-ty poziom celowo ograniczono aktywność ryb, czy to jest celowy zabieg? Zatrzymałem się na kilka dziesiątych punktu przed przeskokiem na 29-ty i jak nożem odciął, przestało brać. Sprawdzałem na kilku łowiskach, zmieniałem przynęty i nic. Wreszcie dowlokłem się na 29-ty dzięki jakimś płociom i karasiom,  większe ryby od czasu do czasu brały ale się urywały... O co tu chodzi? Jeśli to zbieg okoliczności to ok, ale jeśli ktoś coś wie więcej to proszę o odpowiedź. Dzięki

Siemanko. Czy to zbieg okoliczności, czy to celowe ograniczenie brań, nie sądzę. Ale wiem jedno, każda końcóweczka lvl jest uciążliwa. Każdy ma ten problem. 

Pozdrawiam.

Edytowane przez many19721
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, skpack napisał:

Witam. Chciałem zapytać, czy przy przejściu z 28 na 29-ty poziom celowo ograniczono aktywność ryb, czy to jest celowy zabieg? Zatrzymałem się na kilka dziesiątych punktu przed przeskokiem na 29-ty i jak nożem odciął, przestało brać. Sprawdzałem na kilku łowiskach, zmieniałem przynęty i nic. Wreszcie dowlokłem się na 29-ty dzięki jakimś płociom i karasiom,  większe ryby od czasu do czasu brały ale się urywały... O co tu chodzi? Jeśli to zbieg okoliczności to ok, ale jeśli ktoś coś wie więcej to proszę o odpowiedź. Dzięki

Potwierdzam, co lev jest to samo:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...