Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie dźwięku mam podobny problem, przed updejtem gry było wszystko z dźwiękiem cacy , po updejcie  niektóre dźwięki w grze są tak jakby przyciszone/przytłumione np: jedzenie chleba, picie herbaty,  wyciąganie i chowanie wędki, zarzucanie wędki , pyrkanie kołowrotka gdy walczy się z rybką. A dźwięki otoczenia , silnik łodzi , tupanie podczas chodzenia itp są takie jak były czyli cacy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanko

Mam lipę z grą.  Po odpaleniu w luncherze wyskakuje okienko "Nie udało się uruchomić gry" 
Był reinstal i sprawdzanie plików, przy sprawdzaniu znajduję błąd, próbuję pociągnąć 3gb danych ale w trakcie się wykrzacza.
Oczywiście problem pojawił się po nowym patchu 🙂

Edytowane przez BadgerBadger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie @BadgerBadger @Jarso, wykonajcie diagnostykę w kliencie według tego poradnika: https://rf4.pl/forum/index.php?/topic/17-jak-zgłosić-problem-w-odpowiedni-sposób-i-co-jest-potrzebne/ , otrzymany plik wraz z opisem problemu wyślijcie na support@rf4.pl.

Witaj @alucarD1989_PL,

Dziękujemy za zgłoszenie.

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Po ostatniej aktualizacji mam problem z grą po wejsciu na łowisko i próbie zarzucenia zestawu ( jakiegokolwiek grunt lub spin ) linka sie rozwija a przyneta spad zaraz przy brzegu jakby kabłak byl zamniety choc nie jest . Nie mam przy tym żadnego komunikatu - nie pomaga restart gry . Jedyne wyjscie to wyjęcie kołowrotka z estawu i ponowne go zamontowanie , wtedy zaczyna funkcjonowac . P.S. i ryby przetały brac bez wzgledu na spota - tam gdzie aktualnie łowia inni mi nie bierze - ale najwazniejsze dla mnie jest pierwsza kwestia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z grą ale tylko na łowiku Rzeka Tunguzka. Wbiłem dziś 30 level i ucieszony poleciłem łowić na nowe łowisko, ale po wyholowaniu każdej ryby gra mi się przewraca. Moment przed crashem udało mi się uchwycić na screenie. Problem występuje tylko na tym łowisku. Mam najnowsze sterowniki, zweryfikowałem pliki gry.     

Nie mam pojęcia co jest nie tak liczę na  wskazówki co mogę jeszcze zrobić by cieszyć się dalej grą?

Pozdrawiam

BŁAD_RF4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji  mam taki sam problem jak wyżej  gra czasem  chodzi 2-3 godziny i sie wyłączą sama z takim samym błędem jak wyżej , tylko rf4  tak robi inne gry co mam zainstalowane chodzą bez problemu  co dziwne na laptopie jest ok  ,

 

Edytowane przez Dario88PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie @miruna, @zybe_, @Dario88PL

Postępujcie według tego poradnika. Dodatkowo, jeśli pojawia się komunikat o crashu unity(jak na screenie wstawionym przez zybe_) potrzebne będą dodatkowo pliki znajdujące się  pod tą ścieżką.

C:/Users/%user_name%/AppData/Local/Temp/Russian Fishing LLC/Russian Fishing 4/Crashes

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, zaczynam grać w RF4 jednak nie mogę przejść samouczka, problemem jest po klatkowy obraz w czasie ruchu. 

To dane mojego laptopa LAPTOP-1GI853MG.html

To dane mojej karty graficznej ge.thumb.gif.03c0cdf3baef0df8bdee67eccf75ea88.gif

Moim zdaniem gra powinna działać aż miło. Jednak nic takiego nie ma a nawet na najniższych ustawieniach nie da się grać. Wiecie jak to zmienić? Pomóżcie, aa Windows 11 na dysku

Edytowane przez Agata1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy system Windows i sterowniki karty graficznej są aktualne. Jeśli nie, to zainstaluj aktualizację i ostatnie sterowniki do karty graficznej.
Możesz jeszcze spróbować w ustawieniach gry zmienić zasięg renderowania na minimum oraz spróbować zmienić ustawienia grafiki na niskie.
Mam pytanie, czy w laptopie znajduje się zintegrowana karta graficzna? Czy gra uruchamia się na GeForce, czy na zintegrowanej?
Możesz dopisać jaki to laptop? Jaki masz system?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...