Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj @Bastic

Kołowrotek został zniszczony podczas walki/brania ryby, ponieważ był najsłabszym ogniwem zestawu(biorąc pod uwagę zużycie) oraz pozycja hamulca była ustawiona na 30.

Pamiętaj, by uniknąć takich sytuacji nigdy nie "zamykać" kołowrotków.

Pozdrawiam

Lepin

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

 

koło godziny 13 wywaliło mnie z gry i miałem problem z zalogowaniem się , miałem kolo 20-30 ryb, zalogowałem się przed chwilą, a siatka pusta, kasy brak, ale exp został za te ryby? pva nie użyte , przynęty tez nie.

proszę o pomoc w tej sprawie. 

Edytowane przez Platynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Platynowy napisał:

Hej,

 

 

koło godziny 13 wywaliło mnie z gry i miałem problem z zalogowaniem się , miałem kolo 20-30 ryb, zalogowałem się przed chwilą, a siatka pusta, kasy brak, ale exp został za te ryby? pva nie użyte , przynęty tez nie.

proszę o pomoc w tej sprawie. 

Witaj

Niestety wystąpił problem z serwerem, nieliczni gracze mogli stracić ryby , które mieli w siatce. 

Jeżeli restart klienta nie pomógł,  możliwe jest, że nie zostaną odzyskane. 

Przepraszamy za kłopot.

Levo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej od 3 dni mam problem z graniem. W najmniej spodziewanym momencie gra się zawiesza, na sekundę wyskakuje małe okienko na środku ekranu z logo gry, pod spodem jest jakiś tekst, którego nie zdążyłem przeczytać. Następnie gra się całkowicie wyłącza. Robi mi się tak za każdym razem kiedy włączę grę, czasem 2-3 razy w ciągu godziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bor3wicz napisał:

Wszystko wyjaśnia poniższe zdjęcie.
Nikt specjalnie tego nie robi. Gra jest ciągle rozwijana i poprawiana... @Levo napisał, co może pomóc i przeprosił, mimo że to nie jego wina...
Życzę cierpliwości i powodzenia 😉

 

Spoiler

20200313203114_1.thumb.jpg.8b524a34b95b69e2ae11461590803cd3.jpg

 

 

Co do zdjęcia to się zgadzam, więc napisałem " jakiej ja się spodziewałem pomocy", poza tym to nie oznacz że muszę być szczęśliwy z powodu straty ryb(głównie jesiotry), które były z 4-5h grania , a może muszę? Więc napisałem "A nie no "spoko" ...." Może to dla niektórych za mocne sformułowanie wyrażania niezadowolenia z tego faktu więc przepraszam. Nie mam pretensji do Levo i wiem że to nie jego wina, jeżeli Ci uraziłem to bardzo przepraszam, szukałem tylko pomocy(chyba dobry dział) . Jak bym nie był cierpliwy i wyrozumiały to bym tyle godzin nie spędził w tej grze 😉 

Poza tym to nie miejsce na takie rozmowy tylko zgłaszanie błędów, nie róbmy tu sztucznego tłoku.

 

Pozdrawiam i życzę cierpliwości oraz powodzenia w łapaniu dużych okazów no i bez straty siatek 😉 

 

 

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @maskopl, w pierwszej kolejności wykonaj sprawdzenie plików gry w kliencie. Następnie aktualizacja sterowników graficznych. To okienko które opisałeś to najprawdopodobniej Unity_crash_handler który zbiera dane na temat błędu. Jeśli wyżej wymienione kroki nie przyniosą rezultatu, wykonaj proszę raport według tego poradnika: https://rf4.pl/forum/index.php?/topic/17-jak-zgłosić-problem-w-odpowiedni-sposób-i-co-jest-potrzebne/

Otrzymany raport wraz z opisem problemu wyślij na adres support@rf4.pl

Pozdrawiam

 

Lepin

  • Lubie to RF4PL 2
  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z dzwiękiem w grze a w zasadzie z jego brakiem, dzwięku nie ma nawet przy uruchamianiu gry i przy pierwszej animacji. Robiłem zgodność plików i przeinstalowałem grę i nie pomogło. Jakieś sugestie co to może być i jak to naprawić. Dodam że nie grałem z miesiąc i po aktualizacji z nową mapą wystąpił ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Serwer już działa stabilnie.

Dziękujemy za zgłoszenia.

Witaj @gesio88

Proszę, upewnij się, że RF4 nie jest zmutowane w mikserze głośności, oraz czy dźwięk nie jest ustawiony na "0" w opcjach gry. Jeśli w opcjach wszytko wygląda dobrze, wykonaj proszę raport według tego poradnika : https://rf4.pl/forum/index.php?/topic/17-jak-zgłosić-problem-w-odpowiedni-sposób-i-co-jest-potrzebne/ i wyślij na adres support@rf4.pl .

Pozdrawiam

Lepin

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @TwoPoundsFish, na początek spróbuj zainstalować VC++ 2015 z oficjalnej strony microsoftu(jeśli nie jest zainstalowane, a nawet jeśli jest, warto przeinstalować). Następnie restart komputera i sprawdzenie czy gra będzie działać. Jeśli problem dalej będzie występować, przeinstaluj grę całkowicie, usuwając ją poprzez funkcję "Dodaj lub usuń programy", następnie zrestartuj komputer.

Pozdrawiam

Lepin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...