Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

hej

nie ma gdzie o tym napisac wiec może tu.....   dlaczego admini/moderatorzy nie podejmują dzialan by gracze respektowali regulamin który sami wprowadzili ???

 

a oto tresc z regulaminu który mowi….

zamieszczanie wiadomości reklamowych, łącznie z linkami internetowymi

tworzenie nazw użytkowników zawierających linki do treści reklamowych,

 

poniżej przykład 2 graczy którzy w avatarze maja takie linki

 

dodam ze zglaszalem już ten fakt do administratora w wiad prywatnej/dyskordzie oraz droga mailowa

 

będę zobowiązany za szybka i rzetelna odpowiedz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DRAGON krakow PL napisał:

hej

nie ma gdzie o tym napisac wiec może tu.....   dlaczego admini/moderatorzy nie podejmują dzialan by gracze respektowali regulamin który sami wprowadzili ???

 

a oto tresc z regulaminu który mowi….

zamieszczanie wiadomości reklamowych, łącznie z linkami internetowymi

tworzenie nazw użytkowników zawierających linki do treści reklamowych,

 

poniżej przykład 2 graczy którzy w avatarze maja takie linki

 

dodam ze zglaszalem już ten fakt do administratora w wiad prywatnej/dyskordzie oraz droga mailowa

 

będę zobowiązany za szybka i rzetelna odpowiedz

 

 

Witaj Dragon

1. Czy miałeś pozwolenie na zamieszczenie profili innych graczy na forum ? 

2. Wyjaśniłem Ci to juz w mailu i na pm - pare razy, nie spamuj nas znowu swoimi pytaniami  co robimy albo czego nie robimy z osobami, ktore wedlug Ciebie tak starsznie łamania regulamin bo mają .com w nicku lub a avatarze. Nie potrzebujemy tutaj policjanta. TO MY decydujemy co zrobić z takimi nickami a NIE TY. Nie będziemy banować graczy bo TY tak chcesz !!!

3. Jeśli  po raz kolejny zobacze od Ciebie wiadomość, email , post etc na ten temat uznam to za spam (obojętnie jakim regionie gry)  i nękanie administracji RF4 !!! i to TY poniesiesz konsekwencje. Mamy tutaj bardzo fajne polskie community a ty to na sile probujesz niszczyć bo ktos ma.com w nicku. Moja cierpliwosc sie skonczyla w stosunku do Twojej osoby. 

Levo

 

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Levo napisał:

Witaj Dragon

1. Czy miałeś pozwolenie na zamieszczenie profili innych graczy na forum ? 

2. Wyjaśniłem Ci to juz w mailu i na pm - pare razy, nie spamuj nas znowu swoimi zgłoszeniami co do łamania regulaminu przez graczy bo mają .com w nicku lub a avatarze. Nie potrzebujemy tutaj policjanta. TO MY decydujemy co zrobić z takimi nickami a NIE TY. Nie będziemy banować graczy bo TY tak chcesz !!!

3. Jeśli  po raz kolejny zobacze od Ciebie wiadomość, email , post etc na ten temat uznam to za spam (obojętnie jakim regionie gry)  i nękanie administracji RF4 !!! ) i to TY poniesiesz konsekwencje. 

Levo

 

rozumiem ze zapytanie o cos wymaga twojej zgody tak? jeśli jest regulamin to obowiazuje nas wszystkich a jeśli kazales sglosic mi to przez maila i zignorowałeś to zgłoszenie ( wyslane było kilka miesięcy temu ) to jak mam to rozumieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DRAGON krakow PL napisał:

rozumiem ze zapytanie o cos wymaga twojej zgody tak? jeśli jest regulamin to obowiazuje nas wszystkich a jeśli kazales sglosic mi to przez maila i zignorowałeś to zgłoszenie ( wyslane było kilka miesięcy temu ) to jak mam to rozumieć ?

Witaj

1. Kto ci dał zgodę na zamieszczanie ss innych graczy ? to było moje pytanie.

2. Chciałeś to zglosiles ale jak powiedziałem my nie będziemy banować bo TY tak chcesz.

3. Temat jest zakończony.

Levo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 1  nikt nie dal mi prawa zamieszczania ss innych graczy ponieważ nigdzie w regulaminie nie ma czegos takiego by uzyskiwać taka zgode chyba ze masz na myśli  pkt reg 3.2.7. publikować dane osobowe osób trzecich bez ich zgody; 

powyszy pkt jednak nie odnosi się do profili graczy lecz faktycznych danych osobowych ( jeśli jestem w bledzie poproszę o uzupełnienie regulaminu by był jasno to okreslal )

2   to ty chciales bym sprawę zgosil za pośrednictwem suportu ( jednak nic z tym fanetem nie uczyniono stad moje pytanie  na forum )

3 rozumiem ze temat zakończony z braku racjonalnego wytumaczenia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Pjoterr, po wczorajszej awarii w centrum danych udało się uratować wszystkie zapisy oprócz ostatniego. Niestety niektórzy gracze mogli stracić ryby, które były w siatce. Odpowiadając na Twoje pytanie, niestety nie da się ich odzyskać. Przepraszamy za niedogodności.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, reds napisał:

Piękny karaś biegał już sobie po brzegu,proszę czekać i..znikł.I tak za każdym razem..

bug.png

Wróciłem z pracki :aktualizował się win10 oraz sterowniki karty graf. i śmiga?czy też jakaś magiczna słła ^^

Edytowane przez reds
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2019 o 16:35, Lepin napisał:

Wita @damianos, komunikaty te świadczą o desynchronizacji lub lagu pomiędzy tobą a serwerem. W Twoim przypadku wystąpiły one podczas problemów z serwerem. Przepraszamy za niedogodności.

Pozdrawiam

 

A może zrobicie listę błędów i ich kodów i co one oznaczają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @KapiPL, w pierwszej kolejność wykonaj aktualizację sterowników graficznych do najnowszej wersji oraz uruchom ponownie komputer. Sprawdź również, czy system operacyjny jest aktualny. Dodatkowo zalecam uruchamianie gry jako administrator. Jeżeli to nie pomoże konieczna będzie reinstalacja gry.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...