Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje pomocy, po tej dużej aktualizacji gry z 29.11.2019 mam problem z uruchomieniem gry a raczej z instalacją aktualizacji... Po sprawdzeniu plików i rozpakowaniu kiedy automatycznie włącza się instalacja od razu wyskakuje mi komunikat "Instalacja gry nie została zakończona". Są możliwości spróbować ponownie lub sprawdzić pliki, próbowałem tych opcji i dalej ciągle to samo. Uruchumiałem też ponownie komputer też nic to nie dało. Wiecie jak się z tym uporać, proszę o podpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wolfer84 napisał:

Tak zrobiłem, teraz znów  mi coś pobiera, wczoraj tylko 1,18 GB, teraz ponad 7 GB, trochę poczekam... Ale dzieki, może to pomoże, dam znać.

 

Pomogło, do gry mi weszło, jednak teraz jak próbuje uruchomić grę to cały czas mi ładuje profil bez skutku i nie wiem czy to jakies błedy na serwerze, czy co, internet mi działa, chyba RF dała ciała z tą aktualizacją...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ixus7 napisał:

Ja utknąłem na ładowaniu profilu ... 😞

ja wczoraj pobrałem sobie aktualizacje z predkoscia która mnie powalila z nog  ( pozytywnie ) ale nie miałem czasu na gre ,dziś odpaliłem i wszedłem ale po chwili mnie wywalilo i nie mogę wejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Wiemy o tym, że niektórzy gracze doświadczają problemów z logowaniem do gry. Developerzy sprawdzają co się dzieje i starają się zlokalizować przyczynę, aby wyeliminować problem najszybciej jak to możliwe. 

Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za niedogodności. 

Ejsioo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ejsioo napisał:

Witajcie. Wiemy o tym, że niektórzy gracze doświadczają problemów z logowaniem do gry. Developerzy sprawdzają co się dzieje i starają się zlokalizować przyczynę, aby wyeliminować problem najszybciej jak to możliwe. 

Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za niedogodności. 

Ejsioo

a czy przewidujecie zwrócenie utraconego czasu na logowanie do gry jeśli ktoś ma konto premium ? mysle tu o zadość uczynieniu w postaci np. 1 dnia premium 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Pjoterr napisał:

Powinniscie teraz zrobic napis na NIEDZWIADEK I BURSZTYNOWE TYLKO Z KARPIOWKA. Inaczej mozesz posprzatc.. no lepszej zmiany nikt by nie wymyslil..

kulki i robale da sie na karpiowke, federki juz na kulki nie !!!!! CO ZA BZDURE KTOS WYMYSLIL????

 

 

gra miała być symulacja łowienia ale widocznie trochę kogos poniosło w złym kierunku ( przecież na upartego w realu proteinę nawet na spina zalozysz i przy odrobinie cierpliwości karpia wyciągniesz 🙂 ) szkoda bo gra swietnie się zapowiadala ale moim zdaniem idzie w złym kierunku....

Edytowane przez DRAGON krakow PL
zapomnialem dopisac jeszcze czegos :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...