Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

  • Ejsioo zmienił(a) tytuł na Pytania/Support - Problemy z grą
  • Levo odpiął/ęła ten temat
  • Levo przypiął/eła ten temat
  • 2 tygodnie później...


witam.przejrzałem wszystkie warsztaty,namioty czy gdzieś nie zostawiłem,wiadomości czy komuś nie wysłałem.zaczynam podejrzewać czy go nie wyrzuciłem 😄 jest możliwość sprawdzenia gdzie się podział?Nie jest założony na żadnym kiju.

Spoiler

rf4_4.0.12193_20190605_164238.png

Spoiler

rf4_4.0.12193_20190605_171116.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
 
9 minut temu, emu napisał:


witam.przejrzałem wszystkie warsztaty,namioty czy gdzieś nie zostawiłem,wiadomości czy komuś nie wysłałem.zaczynam podejrzewać czy go nie wyrzuciłem 😄 jest możliwość sprawdzenia gdzie się podział?Nie jest założony na żadnym kiju.

 

Witaj. 

Sprawdź proszę na wędce spinningowej Super Duty S88XH.

Pozdrawiam, Ejsioo

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem mam gre na steam i od czasu ostatniej aktualizacj gram jakąś godzinę i gra mi się zwiesz nie mogę nic zrobić jedyne co mogę to to zamknąć grę atl+f4 i na dodatek znikają mi zamówienia z kafejki tez co mogę z tym zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zlokalizowaliśmy błąd, w wyniku którego wzrosła liczba ucieczek ryb po ostatnim patchu"

To jak go zlokalizowaliście to taki błąd powinien być naprawiony od razu, bo to jest błąd który ma wpływ na całą rozgrywkę. Ale po co od razu naprawiać, zróbmy to za miesiąc. Nam się nigdzie nie spieszy 🙂 Rozumiem że moderacja i inni członkowie ekipy mają najlepszy sprzęt itp. i mają gdzieś ile ryb łowią na godzinę i ile zarabiają. Ale są w grze ludzie którzy muszą długo łowić żeby coś zarobić a przez taki błąd jeszcze bardziej jest to utrudnione. Weźcie się w garść i zacznijcie działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Yares napisał:

"Zlokalizowaliśmy błąd, w wyniku którego wzrosła liczba ucieczek ryb po ostatnim patchu"

To jak go zlokalizowaliście to taki błąd powinien być naprawiony od razu, bo to jest błąd który ma wpływ na całą rozgrywkę. Ale po co od razu naprawiać, zróbmy to za miesiąc. Nam się nigdzie nie spieszy 🙂 Rozumiem że moderacja i inni członkowie ekipy mają najlepszy sprzęt itp. i mają gdzieś ile ryb łowią na godzinę i ile zarabiają. Ale są w grze ludzie którzy muszą długo łowić żeby coś zarobić a przez taki błąd jeszcze bardziej jest to utrudnione. Weźcie się w garść i zacznijcie działać. 

Witaj,

Rozumiem Twoja frustracje, patch będzie dodany tak szybko jak to możliwe.
 

Levo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 13.06.2019 o 22:16, Lepin napisał:

Problemy z połączeniem mogą mieć wiele przyczyn. Między innymi wewnętrzne problemy operatora, przeciążone serwery routing itp.

Przeczytaj proszę ten temat oraz ten.

Pozdrawiam

Lepin

W RF4 gram od grudnia i wcześniej nie miałem problemów z grą. Problem z zawieszaniem sie gry przy wyciąganiu ryby jest od jakiś dwóch miesięcy  więc raczej nie jest to problem z połączeniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @piotrslowik1. Dość dużo graczy z wielu regionów ma ostatnio podobne problemy, zgłaszane także na ich forach oraz discordach. Po sprawdzeniu kilku reportów zgłosiliśmy problem do teamu developerów. Który sprawdza co może być przyczyna. Niestety nie mamy konkretnej daty kiedy to może się poprawić ale mamy nadzieje że szybko.

Pozdrawiam

Lepin

 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje konto steam zostało hacknięte.
Ale przechodziłem już dawno temu na oficjalnego polskiego clienta RF4, tz przenosiłem konto.
Moje pytanie/problem brzmi jak, czy ktoś kto jest aktualnie na steamie może zalogować się do gry? Czy po przejściu zostało to zablokowane, ja osobiście nie sprawdzałem po przejściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Min de napisał:

Moje konto steam zostało hacknięte.
Ale przechodziłem już dawno temu na oficjalnego polskiego clienta RF4, tz przenosiłem konto.
Moje pytanie/problem brzmi jak, czy ktoś kto jest aktualnie na steamie może zalogować się do gry? Czy po przejściu zostało to zablokowane, ja osobiście nie sprawdzałem po przejściu.

Witaj,

Jeśli przeniosłeś konto na RF4PL launcher to nie mozna sie zalogowac na niego ze Steam. Dostałes nowe hasło do konta wraz z przeniesieniem.

W razie problemów wyślij do nas email na admin@rf4.pl

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 minut temu, czester napisał:

Gdzie moje pytanie do supportu? zostało usunięte czy przeniesione gdzie?

Witaj,
Jak zostałes zesłany na łowisko karne to dostałeś powiadomienie że za używanie cheatów. 
Wszystkie informacje zostały Ci przekazane w mailu. Nie ma nic więcej do dodania.

RF4 monitoruje konta wszystkich graczy i jeżeli jakikolwiek gracz używa niedozwolonego oprogramowania, jest on banowany i blokowany. W RF4 nie ma miejsca dla "cheaterów" i walczymy z takimi praktykami 


Levo

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...