Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli macie problem z aktualizacją otwórzcie plik RF4Launcher.conf z głównego folderu gry w notatniku i zmieńcie wersję gry na najnowszą. Tak ma to wyglądać:

"rf4.installed_version": "4.0.13662",

Po czym zapiszcie zmiany. Ja dodatkowo podmieniłem wszystkie pliki z aktualizacji steamowej wersji gry. Ale zmiany są kosmetyczne, chyba. Jak devy naprawią to wpiszcie starą wersję w ww. pliku albo zróbcie kopię zapasową.

UWAGA!!! Robicie to na własną odpowiedzialność 🙂

Ogólnie grałem 2 dni na nowym koncie, bo nie mogłem zaktualizować gry. W końcu usunąłem cały folder z grą i wtedy pobieranie ruszyło. Wcześniej średnio 100kB/s. Dzisiaj nowa aktualizacja i 0kB/s. Zatem trzeba sobie radzi, jeśli chcesz zamoczyć kija 😉

 

PS Potrzebna jest jednak podmiana któregoś pliku z folderu ..\Game\rf4_x64_Data\Managed. Cały folder waży 30MB. Może komuś będzie się chciało podrzucić.

 

PS 2 Chodzi o plik Assembly-CSharp.dll z folderu ..\Game\rf4_x64_Data\Managed. Potrzeba tego zaktualizowanego, żeby serwer się nie przyczepił przy logowaniu.

Edytowane przez liberty0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od ostatniego patcha występuje u mnie problem tego typu że gdy mam w ręku procę i chcę podnieść wędkę bo jest branie zazwyczaj dużej ryby znikają mi dolne wskaźniki i nie mogę się ani ruszyć ani niczego użyć , drugą sprawą są znowu ucieczki ryb nawet po poprawnym zacięciu , czy moglibyście wprowadzać zmiany bez psucia dotychczasowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2019 o 13:00, minimax1949 napisał:

Dzień dobry

Proszę o konstruktywną pomoc:  zniknęły z mojego profilu dostępne po 4 punkty z wszystkich umiejętności.

Możesz coś więcej napisać, prawdopodobnie chodzi ci o punkty które przechodzą z kołowrotków do wszystkich metod. Dając np. w spławikach do kołowrotka automatycznie masz je dodane do gruntu i spiningu, ale musiał byś coś więcej powiedzieć w czym problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
26 minut temu, martasek cz napisał:

ahoj.prosim vas opravte mi energie.nelze je dobit ani u ohne na slunicku.ubyva tak rychle ze nejde doplnit nicim .nikam nenahodim mam na nahoz jen84 procent max..diky

Spoiler

rf4_4.0.13754_20200117_161113.png

 

Dobrý den.

Vaše zdraví (ikona srdce) je nulové kvůli pravděpodobně intoxikaci alkoholem. Musíte jíst česnek a pít mléko, kefír a vaše zdraví vzroste na 80%.

image.png.430744aa4b2b6d048e0b0d23bf09a2fe.png

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz 25 poziom ja Ci proponuję skupić się najpierw na odbudowaniu "zdrowia" jedząc czosnek ewentualnie tabletki (jak dla mnie czonsek lepszy, jak oddychasz to komary nie gryzą) jak już będziesz mialł wyższy poziom "serduszka" wtedy kawa/herbata do poprawy samopoczucia (słoneczka). A na przyszlość ostrzegam przed piciem alkoholu niewiadomego pochodzenia. Bywaj zdrów i AHOJ.

Edytowane przez Gr00mpy
  • Haha 3
  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według regulaminu można posiadać jedno konto.
§ 3.3.2. Bez naszej jednoznacznej zgody konto nie może być przenoszone na osobę trzecią. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto. Użytkowanie kilku kont może prowadzić do natychmiastowego zablokowania bądź do nadzwyczajnego wypowiedzenia porozumienia licencyjnego. Korzystanie z konta innego użytkownika jest również zabronione.

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po dzisiejszej aktualizacji pojawił się następujący problem: gra działała poprawnie przez ok 6 h, następnie po złapaniu trofki amura białego zaczęło regularnie wyrzucać mnie z gry w różnych , ale krótkich odstępach czasu od kolejnego zalogowania. Powtórzyło się to już 5-6 krotnie. Sytuacja ma miejsce na mapie Achtuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Iseran napisał:

Witam, po dzisiejszej aktualizacji pojawił się następujący problem: gra działała poprawnie przez ok 6 h, następnie po złapaniu trofki amura białego zaczęło regularnie wyrzucać mnie z gry w różnych , ale krótkich odstępach czasu od kolejnego zalogowania. Powtórzyło się to już 5-6 krotnie. Sytuacja ma miejsce na mapie Achtuba.

Witaj

Prosze daj znać czy problem nadal występuje.

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Levo napisał:

Witaj

Prosze daj znać czy problem nadal występuje.

Levo

Dodam jeszcze może bardziej szczegółowo: wyrzuciło mnie z gry 0:55, zalogowałem się ponownie w grze 1:01 więc ruszyło mi Happy Hour. Do godziny 2:05 wywaliło mnie oczywiście kilkukrotnie, więc w grze spędziłem może 30-40 min, ale na rybie złapanej o 2:05 już bonusu HH nie było...czy w takim razie HH leci jak nas nie ma w grze ? Po każdej wywałce robiłem restart kompa. Obserwowałem zużycie procka, pamięci itp nie było żadnych niepokojących odstępstw od normy.

Po ponownym zalogowaniu o 2:05 grałem do do ok. 2:30 i już ten błąd z crashem gry się nie pojawił. Teraz włączyłem grę ok 11:30 póki co jest ok.

Edytowane przez Iseran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zainstalowałem wczoraj grę Russian Fishing lecz mam pewien problem, a mianowicie ogromne zużycie procesora. Jest to o tyle dziwne że na każdych ustawieniash poza Bardzo niskimi gra zabiera mi aż 90% procesora. Jeżeli ustawię ręcznie wszystko na najniższe ustawienia również mam wysokie zużycie. Pomaga tylko ustawienie bardzo niskich ustawień na suwaku. Po sprawdzeniu plików gry na Steamie nie wykryło żadnych błędów. Próbowałem także ustawić większy priorytet w menadżerze zadań, oraz od nowa zainstalować, lecz to też nie pomogło.

Oto specyfikacja mojego laptopa.
 
System Operacyjny: Windows 10 64-bit
Pamięć RAM: 16GB
Procesor: Intel Core i7-7700HQ 2.80 GHz
Karta graficzna: Nvidia GeForce 1050
Około 150 GB wolnego miejsca na dysku SSD
 
Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...