Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, m4jk napisał:

Bede musiał to zrobić 😉 

W sumie jeszcze mam zainstalowane fr4 ze steam, myślisz że to może być problemem? 

Nie to na pewno nie jest problem, bo miałem tak ostatnio, chyba że podałeś tą samą ścieżkę do instalacji, lub gdy wybrałeś, że nie masz 18 lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam, mam problem z pobraniem aktualizacji gdy mam instalowanie aktualizacji dochodzi do 8% I wyskakuje błąd albo mam opcje sprawdzanie plików gry, powtórz, wyjście gdy klikam sprawdzanie plików dochodzi do 100% i wyskakuje że mam uszkodzone pliki gry dochodzi do 60% I kraszuje grę. Pobieram ta aktualizację już ponad 2h. 

Proszę o szybką pomoc 

Pozdrawiam 

                                                   OsCaRiTo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem o co chodzi ale od dzisiaj nie mogę uruchomić gry pisze " zawartość gry nie została pobrana .Sprawdź połączenie internetowe i spróbuj ponownie "

nie było by to dziwne gdyby do wczoraj chodziło ok , niby problem z połączeniem z internetem tylko ze wszystko działa u mnie oprócz rf4 , jak by klient rf4 internetu nie widział , juz dałem pełne uprawnienia w zaporze Windows nawet ja powyłączałem dodałem ręcznie regułę  dalej nic , gre odinstalowałem i wszystko to samo , nie wiem o co juz chodzi moze macie jakieś sugestie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po zrobieniu reloga okazało się, że mam uszkodzony mechanizm kołowrotka na 100%, przed wyjściem nie brała mi żadna ryba. Mógłby jakiś admin sprawdzić w logach co się stało się. Naprawa za 900 srebra boli ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...