Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Znalazłem błąd gry po dzisiejszym patchu.
Podczas wyciągnięcia ryby i próbie ponownego zarzucenia wędki do wody blokuje się cały zestaw, nie można zamknąć kabłąku, schować wędki, łódką można pływać ale jedynie wprost ponieważ wędkarz według gry trzyma obie ręce na wędce, jedynym ratunkiem pozostaje relog. 
Pozdrawiam.

 

rf4_4.0.21306_20240220_234814.png

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kondziu1620 napisał:

Witam.
Znalazłem błąd gry po dzisiejszym patchu.
Podczas wyciągnięcia ryby i próbie ponownego zarzucenia wędki do wody blokuje się cały zestaw, nie można zamknąć kabłąku, schować wędki, łódką można pływać ale jedynie wprost ponieważ wędkarz według gry trzyma obie ręce na wędce, jedynym ratunkiem pozostaje relog. 
Pozdrawiam.

 

rf4_4.0.21306_20240220_234814.png

image.thumb.png.824393bf12d0df408e950711fcfefbc7.png

image.thumb.png.90a02af610473de0eb878b2fe83f7ce4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Achvitch

Przyczyny tego problemu mogą być związane z dyskiem, firewallem/programem typu IS lub antywirusem.

Zacząłbym od upewnienia się, że jest wolne miejsce na dysku(najlepiej jakieś 40GB)Uruchomienia gry jako administrator.

Wykonania w cmd uruchomionym jako admin komend: sfc /scannow oraz chkdsk /r i upewnienia się, że na dysku jest odpowiednia ilość wolnego miejsca.

Następnie sprawdziłbym czy program antywirusowy/firewall/program typu IS nie przechwytuje/blokuje plików przy pobieraniu(można spróbować go wyłączyć na czas aktualizacji)

Jeśli powyższe nie pomoże, konieczna może być reinstalacja gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze spróbować:
- W katalogu z grą, wejdź w folder "Update" i usuń najświeższy plik (data modyfikacji z dzisiaj). Uruchom ponownie klienta RF4.
- Jeśli to nie pomoże, to usuń plik RF4Launcher.conf  z głównego katalogu gry.
- Jeśli dwa powyższe kroki nie rozwiążą problemu, to pozostaje reinstalacja gry.

Ps. niebawem restart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem wrócić po kilku latach do gierki jednak coś sie zbugowało chyba. Jestem na jakiejś lokacji Staw na działce i nie mogę ani zarzucić wędki (nie reaguje na przyciski nawet jak przypisałem inne) oraz zmienić mapy (wyskakuje błąd ORE1). Myślałem, że zmiana ze steam na lunchera polskiego coś pomoże jednak nadal jest tak samo. Próbowałem wszystkiego od reinstalacji, wyłączenia wszystkiego co poboczne, jedyne co zadziałało to nowe konto, na którym wszystko działa. Pytanie co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...