Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni w losowych momentach wyłącza mi się gra, przed wyłączeniem wyskakuje "okienko z errorem". Wykonałem sprawdzenie plików, a także zainstalowałem grę na "świeżym" systemie, jednak sytuacja nie zmieniła się.. Z tego co zauważyłem na rosyjskiej wiki inni gracze też mają z tym problem. Proszę o pomoc.

PBagwn86a3.thumb.jpg.9b0056fa7c6b230779870066c7974a99.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TwoPoundsFish Wygląda mi to na jakiś problem z systemem/sterownikami. Jeśli po restarcie komputera, w momencie jak aplikacja nie została uruchomiona-dalej nie da się ani uruchomić ani odinstalować, spróbuj użyć jakiegoś programu trzeciego do usunięcia gry z systemu. Możesz też wysłać raport przeprowadzony według tego poradnika: https://rf4.pl/forum/index.php?/topic/17-jak-zgłosić-problem-w-odpowiedni-sposób-i-co-jest-potrzebne/

Na maila support@rf4.pl

Witaj @Perezo, wykonaj proszę również raport według tego wzoru, i wyślij na maila support@rf4.pl . Zobaczymy co powoduje crashe.

Pozdrawiam

Lepin

 

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lepin napisał:

@pchomik Spróbuj ustawić wszystkie ustawienia graficzne na najniższe, zasięg renderowanie też na najniższy. Wykonaj również raport według tego poradnika:

Otrzymany raport wyślij na maila support@rf4.pl

Pozdrawiam

Lepin

Dziekuje jutro przesle na meila bo obowiaski czekaja

 

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od 2 dni mam taki problem graficzny z grą.Czarne plamy na ziemi wracają do normy po ustawieniu jakości tekstur na najniższe,a potem na moje,jednak problemy w menu się nie naprawiają.W innych aplikacjach (np.Discord) wszystko jest w porządku.Robiłem reinstall ale dalej to samo.Problem na chwilę znikł kiedy rano odpaliłem grę po nocy kiedy laptop był wyłączony jednak po ponownym odpaleniu gry problem powrócił.(Dołączam zdjęcia problemu i aktualne ustawienia graficzne {od długiego czasu nie zmieniane }).

Z góry dziękuje,z poważaniem

FeederFishing

rf4_4.0.14177_20200323_234718.png

rf4_4.0.14177_20200324_000144.png

rf4_4.0.14177_20200325_001044.png

rf4_4.0.14177_20200325_001057.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lepin W innych aplikacjach nie zauważyłem problemów,ponadto dziś po włączeniu gry problem w menu nie występował,były tylko czarne plamy które naprawia się w wyżej wymieniony przeze mnie sposób.Ewidentnie jakiś problem z tą akurat grą,ale raport wysłany wraz z plikami i zobaczymy co dalej.

Dzięki za pomoc,z poważaniem

FeederFishing

  • Thanks 1
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, niudi napisał:

witam

pisałem problem w innym dziale,ale może tu się czegoś dowiem

nie mogę odblokować osiągnięcia - w dół z prądem

woda - kręty strumyk

wędka - bolońska

spławik - boloński

bolonska.jpg

Witaj

Używasz Metody Bolońskiej ?

Tzn, widzę w logach, że nie, aby wbić  ten achievement musisz używać METODY bolońskiej.

Pozdrawiam

Levo

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam następujący problem z grą, nie ładują się do końca tekstury, pojawiają się czarne plamy na ziemi w grze, nie pomogło:

-reinstallowanie

-zmiana ustawień graficznych

-zainstalowanie i odinstalowanie sterownikow graficznych(najnowszych)

-sprawdzenie plików gry urządzeniem z menu clienta rf4

Problem pojawia się jedynie na laptopie z GTX1050 i tylko w RussianFishing4, w innych tytułach wszystko działa prawidłowo.

Problem pojawiał się sporadycznie raz na kilka włączeń, obecnie z różnym nasileniem pojawia się z każdorazowym włączeniem gry, jest to niezwykle irytujące, proszę o pomoc!

rf4_4.0.14177_20200328_123415.png

rf4_4.0.14177_20200328_123422.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamor Jedyna rzecz jaka mi przyszła do głowy, to temperatura. Laptopy zazwyczaj mają problem z odprowadzaniem ciepła...
Sprawdzałeś temperaturę jaką osiąga grafika? Czy się nie przegrzewa?
Jeśli nie, to zainstaluj sobie jakiś program i sprawdź. Ja do monitorowania parametrów używam hwmonitor.
Odpalasz program, a później grę i grasz. Później sprawdzasz maksymalną temperaturę grafiki.
GTX1050 nie powinno przekraczać 70 stopni.

Jeszcze jedno pytanie (może głupie), czy grę odpalasz na pewno na 1050, czy może jakimś cudem startuje na zintegrowanej?
W sumie piszesz, że inne gry śmigają, wiec pewnie to nie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lepin napisał:

Witaj @Kamor, wykonaj proszę raport według tego poradnika na urządzeniu z GTX 1050. Otrzymany raport wraz z opisem problemu wyślij na maila support@rf4.pl

Pozdrawiam

Lepin

dobrze, tak zrobię, ale z tego co widziałem powyżej ktoś miał już taki problem, czy nie można byłoby po prostu powiedzieć, co zadziałało w jego przypadku?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bor3wicz napisał:

@Kamor Jedyna rzecz jaka mi przyszła do głowy, to temperatura. Laptopy zazwyczaj mają problem z odprowadzaniem ciepła...
Sprawdzałeś temperaturę jaką osiąga grafika? Czy się nie przegrzewa?
Jeśli nie, to zainstaluj sobie jakiś program i sprawdź. Ja do monitorowania parametrów używam hwmonitor.
Odpalasz program, a później grę i grasz. Później sprawdzasz maksymalną temperaturę grafiki.
GTX1050 nie powinno przekraczać 70 stopni.

Jeszcze jedno pytanie (może głupie), czy grę odpalasz na pewno na 1050, czy może jakimś cudem startuje na zintegrowanej?
W sumie piszesz, że inne gry śmigają, wiec pewnie to nie to...

wszystko sprawdzane, temperatury w normie, grę odpalam na 1050. Przez 2 miesiące nie miałem żadnych błędów, zaczelo sie to dziac tydzień temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Lepin napisał:

Witaj @Kamor, wykonaj proszę raport według tego poradnika na urządzeniu z GTX 1050. Otrzymany raport wraz z opisem problemu wyślij na maila support@rf4.pl

Pozdrawiam

Lepin

Zrobiłem wszystko wedle instrukcji i wysłałem maila. 

#Help_me

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś w screen pokazać jak to powinno wyglądać w plecaku ten punkt :
• W przypadku artykułów spożywczych w porcjach, wyświetlana jest teraz całkowita liczba porcji w plecaku.

 

Pytam bo u mnie nie ma licz przy porcjach. A może mam kataraktę przy 14 000 rzeczach w plecaku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...