Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, reds napisał:

Rzeczywiście jakieś torpedy pływają.O minutę opóźniłem zacięcie (hamulec był na 18) i wyciągnęło prawie całą żyłkę...dalej standard pstryk i po rybce żyłce.

Witaj

Miałeś na haku Tołpyge powyżej 20 kg na zestaw, który nie jest najlepszy ma takie gatunki. W tym przypadku jest to normalne że ryba wyciągnęła żyłkę. 

Pozdrawiam

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, reds napisał:

Normalnie jak motorówka:)

 

Dzięki.

Tak odpalona Tołpyga zachowuje się jak rakieta.

Na ten zestaw co masz na takie gatunki spokojnie możesz dać plecionkę 22 - 23kg + przypon 22kg -23 kg . Na pewno ułatwi to walkę z takimi rybami. 

Pozdrawiam

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2020 o 17:04, trike3 napisał:

Witajcie mam problem z grą.

Po uruchomieniu postać cały czas idzie, nie mogę nic z tym zrobić jakby był przyciśnięty przycisk "w" chociaż tak naprawdę idzie czasem w bok czasem do przodu.

Ktoś miał podobny problem ??

Pozdrawiam Trike3

Mam dokładnie taki sam problem i nie da się grać gdy postać cały czas usiłuje iść do przodu. Polski launcher. Wszystkie sterowniki i aktualizacje sprawdzone. Gra została odinstalowana i usunięto wszystkie jej pliki, po ponownej instalacji problem nadal występuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Ptah napisał:

Mam dokładnie taki sam problem i nie da się grać gdy postać cały czas usiłuje iść do przodu. Polski launcher. Wszystkie sterowniki i aktualizacje sprawdzone. Gra została odinstalowana i usunięto wszystkie jej pliki, po ponownej instalacji problem nadal występuje.

Pozdrawiam

Czy masz może podpięte do kompa takie rzeczy jak: kierownice, pady, joystiki, pedały manetki, jest to najczęściej spotykany problem powodujący takie objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Mam problem ze screenami z gry, chodzi o to że nie mogę ich nigdzie znaleźć, folder który się wygenerował po zainstalowaniu gry jest pusty. Jakieś pomysły? Albo gdzie mogę zmienić miejsce zapisywania screenów. Problem pojawił się po przejściu ze Steama, zauważony dopiero teraz bo wróciłem po przerwie.

 

Edytowane przez NajdzikszyDzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lepin

Właśnie te co robię f12 nie zapisują się w tym folderze.

W grze pojawia się komunikat że screen jest zrobiony,  i dokładnie taka lokalizajca jest podana, ale w folderze go nie ma.

Dobra robię reinstall, bo chyba tylko to pomoże.

Edytowane przez NajdzikszyDzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NajdzikszyDzik
Witam.
Jest jeszcze jedno miejsce, jeżeli przy instalacji windows10 ustawiłeś synchronizacje ss z OneDrive to może być tu, u mnie mam dwa katalogi po wyłączeniu synchronizacji.
C:\Users\XXXX\OneDrive\Dokumenty\Russian Fishing 4\Screenshots 
Pozdrawiam
PS: może katalog powstaje wraz z pierwszym ss

Edytowane przez HANPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...