Skocz do zawartości
Witajcie, wiemy o problemie z serwerem, problem został zgłoszony i będzie naprawiony najszybciej jak to możliwe. Dziękujemy za cierpliwość oraz przepraszamy za niedogodności.
Levo

Pytania/Support - Problemy z grą

Rekomendowane odpowiedzi

Główny problem to pedały, które wysyłają sygnał do tyłu, bądź do przodu kiedy w profilerze kierownicy odwrócę działanie samych pedałów. Kiedy nie skręcam kierownicą, postać nie reaguje, więc luz. Pedały działają na potencjometrze, więc raczej tutaj będzie największy problem, bo teoretycznie kiedy ich nie dotykam, nie powinny wysyłać żadnego sygnału. Niestety rf4 nie jest jedyną grą, w której mam ten sam problem, więc chyba faktycznie zostaje samo odłączenie. Szkoda, bo chciałoby się pojeździć kiedy wędki zarzucone 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Niektóre kierownice mają opcje przelączenia na tryb Ps4, jak chcesz grać w rf'a to przełącz to sobie i nie będzie wykrywane przez PC. Tylko to w zależności od modelu kierownicy musisz sobie poszukać w instrukcji jak to zrobić, albo wujek google @Quarix  Problem w 99% robi os na pedałach, bo w niektórych grach jest ten sam problem

Edytowane przez Lukez_m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak, chodzi o pedały. Mam fizyczny przełącznik PS4-PS3 (t300RS) ale przełączenie nic nie daje ;/

Tzn Na PS4 faktycznie gra jej nie czyta, ale żeby to zadziałało, muszę przed przełączeniem wypiąć kierownicę z USB żeby załadowało inny soft, więc bez sensu 😜

Edytowane przez Quarix
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@DRAGON krakow PLOooo i tu żeś trafił gratulacje. Choć trzy te same posty w różnych tematach podchodzą pod spam 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, HANPL napisał:

@DRAGON krakow PLOooo i tu żeś trafił gratulacje. Choć trzy te same posty w różnych tematach podchodzą pod spam 😄

to nie spam tylko chec zwrocenia uwagi administracji na problem ktory juz od dlugiego czasu jest  "olewany" . jesli twoim zdaniem to spam to administracja wyciagnie odpowiednie konsekwecje wobec mojej osoby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisanie trzykrotnie tej samej wiadomości to dla mnie spam i w niczym nie pomoże nawet 100 takich postów  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, HANPL napisał:

Pisanie trzykrotnie tej samej wiadomości to dla mnie spam i w niczym nie pomoże nawet 100 takich postów  

zgadzam sie w 100% tylko ze... tw kometarze byly pisane w innych dzialach a spam to pisanie 3 kolejnych kometarzy o takiej samej trasci w jednym temacie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Latarka jak najbardziej, ale z tym się chyba wiąże też oświetlenie z lampek naziemnych. Na niektórych spotach linki wędek zarzuconych na grunt aż świecą, na niektórych tych samych linek w ogóle nie widać. Zakładam, że ma to związek z tym, w którym kierunku mamy ustawione wędki...z tym, że w nocy nie ma silnego źródła światła (słońce), które mogło by wpływać na oświetlenie elementów gry, a problem występuje również przy pełnym zachmurzeniu - czyli w takiej sytuacji księżyc też nie powinien wpływać na widoczność linek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, OstryWendkarz69 napisał:

dzisiaj jest jakaś aktualizacja czy coś bo jak chce wejść do gry to mam cały czas ładowanie profilu 😕

Mam identyczny problem i nie wiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, shadowfughter napisał:

Mam identyczny problem i nie wiem o co chodzi

Chyba coś im nie pykło z aktualizacją 😜

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co wieksza przerwa techniczna jest ten sam problem ja nie wiem jak przez tyle czasu nie potrafia tego naprawic ! wpienia mnie to juz okropnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Badylo napisał:

Co wieksza przerwa techniczna jest ten sam problem ja nie wiem jak przez tyle czasu nie potrafia tego naprawic ! wpienia mnie to juz okropnie 

Prosimy o cierpliwość ,podczas gdy gra ewoluuje ,ORAZ WSPIERANIE JEJ ROZWOJU.

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, OstryWendkarz69 napisał:

dzisiaj jest jakaś aktualizacja czy coś bo jak chce wejść do gry to mam cały czas ładowanie profilu 😕

Witaj,

Dużo graczy próbuje wejść do gry w tym samym momencie, stąd dłuższy czas ładowania profilu, spokojnie wszyscy wejdą. 🙂

Pozdrawiam

• Haha 1
  • Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi