Skocz do zawartości

Pytania/Support - Problemy z grą

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, YoRHa 2B napisał:

Mam pytanie, mam teraz 50% aktualizacji i jak dam pauze i zamkne klienta a jutro go otworze to zaczne od zera czy od 50%, bo mnie zaraz krew zaleje.....

zaczniesz od 50%

6 godzin temu, Pjoterr napisał:

Hej. pociesze Was ze u mnie pobieranie gry przy 24,9 % stanelo w miejscu... BRAWO MODERATORZY

Moderatorzy i admini są tak winni, jak nauczyciele za reformę oświaty i komornicy za reformę sądownictwa.

• Lubie to 1

Powinniscie teraz zrobic napis na NIEDZWIADEK I BURSZTYNOWE TYLKO Z KARPIOWKA. Inaczej mozesz posprzatc.. no lepszej zmiany nikt by nie wymyslil..

kulki i robale da sie na karpiowke, federki juz na kulki nie !!!!! CO ZA BZDURE KTOS WYMYSLIL????

Panowie potrzebuje pomocy, po tej dużej aktualizacji gry z 29.11.2019 mam problem z uruchomieniem gry a raczej z instalacją aktualizacji... Po sprawdzeniu plików i rozpakowaniu kiedy automatycznie włącza się instalacja od razu wyskakuje mi komunikat "Instalacja gry nie została zakończona". Są możliwości spróbować ponownie lub sprawdzić pliki, próbowałem tych opcji i dalej ciągle to samo. Uruchumiałem też ponownie komputer też nic to nie dało. Wiecie jak się z tym uporać, proszę o podpowiedzi...

8 godzin temu, Wolfer84 napisał:

Tak zrobiłem, teraz znów  mi coś pobiera, wczoraj tylko 1,18 GB, teraz ponad 7 GB, trochę poczekam... Ale dzieki, może to pomoże, dam znać.

Pomogło, do gry mi weszło, jednak teraz jak próbuje uruchomić grę to cały czas mi ładuje profil bez skutku i nie wiem czy to jakies błedy na serwerze, czy co, internet mi działa, chyba RF dała ciała z tą aktualizacją...

9 minut temu, DRAGON krakow PL napisał:

nie mogę wejść do gry jakies propozycje rozwiązania problemu ( tylko blagam nie piszcie ze to wina netu bo wszystko działa)

Zrzut ekranu (1).png

Ja utknąłem na ładowaniu profilu ... 😞

Witajcie. Wiemy o tym, że niektórzy gracze doświadczają problemów z logowaniem do gry. Developerzy sprawdzają co się dzieje i starają się zlokalizować przyczynę, aby wyeliminować problem najszybciej jak to możliwe. 

Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za niedogodności. 

Ejsioo

1 godzinę temu, Ejsioo napisał:

Witajcie. Wiemy o tym, że niektórzy gracze doświadczają problemów z logowaniem do gry. Developerzy sprawdzają co się dzieje i starają się zlokalizować przyczynę, aby wyeliminować problem najszybciej jak to możliwe. 

Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za niedogodności. 

Ejsioo

a czy przewidujecie zwrócenie utraconego czasu na logowanie do gry jeśli ktoś ma konto premium ? mysle tu o zadość uczynieniu w postaci np. 1 dnia premium 

22 godziny temu, Pjoterr napisał:

Powinniscie teraz zrobic napis na NIEDZWIADEK I BURSZTYNOWE TYLKO Z KARPIOWKA. Inaczej mozesz posprzatc.. no lepszej zmiany nikt by nie wymyslil..

kulki i robale da sie na karpiowke, federki juz na kulki nie !!!!! CO ZA BZDURE KTOS WYMYSLIL????

gra miała być symulacja łowienia ale widocznie trochę kogos poniosło w złym kierunku ( przecież na upartego w realu proteinę nawet na spina zalozysz i przy odrobinie cierpliwości karpia wyciągniesz 🙂 ) szkoda bo gra swietnie się zapowiadala ale moim zdaniem idzie w złym kierunku....

Edytowane przez DRAGON krakow PL
zapomnialem dopisac jeszcze czegos :)