Skocz do zawartości

Temat ogólny o RF4


Ejsioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, DomKub napisał:

Witajcie pytanie czy dodawanie punktów np do wahadłówek daje więcej ryb czy tylko szanse na okazy?

Dodawanie punktów do danej metody stanowi ją bardziej skuteczną.A więc moim zdaniem i częściej bedziesz miał brania jak i większa szansa że skusi się okaz.Pozdrawiam😁

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.09.2019 o 20:57, Zenek_da_wyndkorz napisał:

A skad info, ze punkty zwiekszaja skutecznosc? Z tego co sie orientuje i tego co pamietam z gry - % skilla dla danej dziedziny (spin, bottom czy splawik) zwieksza skutecznosc lowienia, a punkty dla metody zwiekszaja szanse na trofke. 

Dokładnie @Zenek_da_wyndkorz punkty nie zwiększają skuteczności brań, tylko zwiększają szanse  do złapania trofki.

Edytowane przez many19721
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Torrez_DTpL napisał:

Witam!

Rozumiem ze teraz wszyscy jestesmy zajeci graniem w fishera ale czy mógłby ktoś wysłać mi moją nagrodę za zawody na strumyku ? 😄 72godz minely a nagrody nie dostalem/ po uplywie terminu to sie chyba teraz venga należy 😁

Witaj.

Nagrody zostały wysłane.

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 minuty temu, many19721 napisał:

Siemanko. Polecam wbić (Gotowanie) interes na prawdę bardzo opłacalny. Wino Chlebowe tanie w produkcji, a w skutkach co do exp-a wybuchowy.

wiem many19721 ale jak na razie do winka mam dostęp teraz bardziej w przynety spinningowe lece

Edytowane przez pawelczapnik37
  • Lubie to RF4PL 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie potrzebuje pomocy, po tej dużej aktualizacji gry z 29.11.2019 mam problem z uruchomieniem gry a raczej z instalacją aktualizacji... Po sprawdzeniu plików i rozpakowaniu kiedy automatycznie włącza się instalacja od razu wyskakuje mi komunikat "Instalacja gry nie została zakończona". Są możliwości spróbować ponownie lub sprawdzić pliki, próbowałem tych opcji i dalej ciągle to samo. Uruchumiałem też ponownie komputer też nic to nie dało. Wiecie jak się z tym uporać, proszę o podpowiedzi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wolfer84 napisał:

Panowie potrzebuje pomocy, po tej dużej aktualizacji gry z 29.11.2019 mam problem z uruchomieniem gry a raczej z instalacją aktualizacji... Po sprawdzeniu plików i rozpakowaniu kiedy automatycznie włącza się instalacja od razu wyskakuje mi komunikat "Instalacja gry nie została zakończona". Są możliwości spróbować ponownie lub sprawdzić pliki, próbowałem tych opcji i dalej ciągle to samo. Uruchumiałem też ponownie komputer też nic to nie dało. Wiecie jak się z tym uporać, proszę o podpowiedzi...

 

Czy masz wystarczająco dużo wolnego miejsca na dysku ?
Gra do instalacji potrzebuje drugie tyle miejsca na rozpakowanie plików, najczęściej robi to na dysku C, mimo tego że instalujesz na innym dysku

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam, może słabo szukałem i nie znalazłem odpowiedzi. Pytanie dotyczy zakładki umiejętności. Można kliknąć,  zresetować punkty i dodać je ponownie. Punktów w zainwestowanych w grze mam 36. Pisze że nastąpi zwrot 26 pkt. Czy te 10 pkt różnicy to przepada?

Co to jest zwrot punktów i przy tym koszt 5 złotych monet?

Funkcja resetu bezpłatna jest tylko raz... a jeśli kiedyś bym chciał ponowić ją to jaki jest jej koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryniu123 napisał:

Witam, przepraszam, może słabo szukałem i nie znalazłem odpowiedzi. Pytanie dotyczy zakładki umiejętności. Można kliknąć,  zresetować punkty i dodać je ponownie. Punktów w zainwestowanych w grze mam 36. Pisze że nastąpi zwrot 26 pkt. Czy te 10 pkt różnicy to przepada?

Co to jest zwrot punktów i przy tym koszt 5 złotych monet?

Funkcja resetu bezpłatna jest tylko raz... a jeśli kiedyś bym chciał ponowić ją to jaki jest jej koszt?

Witaj

Różnica punktów w tym przykładzie którym podałeś wynika z tego że niektóre umiejętności dzielą punkty w roznych zakladach. Np kołowrotek spinningowy jest zarówno w wędkarstwie spinningowym i w wędkarstwie gruntowym - jak dodasz punkty w zakładce wędkarstwo spinningowe do kołowrotka o szpuli stałej to one też zostaną automatycznie dodane to tej samej umiejętności w wędkarstwie gruntowym. Nigdy nie traci się punktów przy ich resetowaniu, wiec resetuj smialo. 

Levo

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Czy byłaby możliwość stworzenia rynku lub wymiany dla chętnych osób które by chciały pozbyć się lub wymienić sprzęt na inne rzeczy bądź gotówkę i dla osób które by chciały kupić dany sprzęt? Coś na zasadzie sprzedam/kupię/wymienie

Edytowane przez Lolo1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lolo1989 napisał:

A ja mam takie pytanie. Czy byłaby możliwość stworzenia rynku lub wymiany dla chętnych osób które by chciały pozbyć się lub wymienić sprzęt na inne rzeczy bądź gotówkę i dla osób które by chciały kupić dany sprzęt? Coś na zasadzie sprzedam/kupię/wymienie

Hi

Trwają prace już od dawna nad wprowadzeniem systemu sprzedaży używanego/niechcianego sprzętu i nie tylko. Od razu wole uprzedzic ze prace NIE skończą się za tydzien czy 2, trzeba będzie troszkę na to poczekać ale będzie coś takiego w przyszłości na pewno.

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
18 godzin temu, Iseran napisał:

@LevoCzy RF4 przewiduje jakiś event świąteczno/noworoczny wzorem ubiegłego roku ?

a przypominasz sobie, żeby kiedykolwiek ktoś potwierdził wcześniej, że będzie jakiś event ?
Więc nie spodziewał bym się tu jakiejś odpowiedzi  😛

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, HANPL napisał:

a przypominasz sobie, żeby kiedykolwiek ktoś potwierdził wcześniej, że będzie jakiś event ?
Więc nie spodziewał bym się tu jakiejś odpowiedzi  😛

 

A czy to wyklucza możliwość zadania pytania ? Wiem że nie odpowie, ale może dać np "lubię to"...wystarczy czytać między wierszami...i myślę że adwokata do tego nie potrzebuje 😉

 

Edytowane przez Iseran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Iseran napisał:

A czy to wyklucza możliwość zadania pytania ? Wiem że nie odpowie, ale może dać np "lubię to"...wystarczy czytać między wierszami...i myślę że adwokata do tego nie potrzebuje 😉

 

A czy to wyklucza, abym się nie mógł wypowiedzieć ? Za adwokata nie robiłem, bo adwokat reprezentuje klienta i mówi w jego imieniu, a ja wypowiadałem swoje zdanie.
Zdrowych i spokojnych świąt życzę i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...