Skocz do zawartości

Temat ogólny o RF4


Ejsioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Quarix napisał:

Czy jeśli klips liczy się od szczytówki, to ustawiając klips na procy musimy wziąć poprawkę na długość wędki? Bo odnośnikiem odległości na procy rozumiem, że jest miejsce gdzie stoimy? Ktoś coś?

a skąd wiadomo że od szczytówki ?
jak dla mnie powinno być liczone od kołowrotka bo tam jest klips 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może inne zestawy macie, albo rzucacie z innymi klipsami - jakby nie było, to nie nazwałbym tego problemem.

Jak on ma problem to mu napisz, że nie umie tak ładnie jak Ty zaprezentować przynęty na haku i że musi się bardziej postarać.

Edytowane przez gdamp2mf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma - może mieć mniej punktów dane w drzewku umiejętności pod konkretną metodę, którą Ty wykorzystujesz. Może korzystać z innej. Opcji jest wiele - samym przyponem właściwszym do danego miejsca dużo możesz zyskać... także to temat rzeka jest - łowiący w realu by tu mogli napisać książkę 😉

Edytowane przez gdamp2mf
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Proszę o konstruktywną poradę:
1. W umiejętnościach 'Wędkarstwo spławikowe" jest zdolność "Korzystanie z zestawu ze spławikiem przelotowym" czy zdolność ta dotyczy również wagglera?.

2. Punkty dodane do jakich zdolności dodają punkty do innych zdolności? w wędkarstwie spławikowym i gruntowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
9 minut temu, 666Drago666 napisał:

Czy makuch znikną całkowicie ze sklepów?

 

Witaj

Makuch został wycofany ze sklepów, być może wróci kiedyś w jakieś zmienionej formie. 

Gracze, którzy posiadają makucha mogą go nadal używać - ryby nadal będą na niego brac.  

Pozdrawiam

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2019 o 08:52, Levo napisał:

Hi

Trwają prace już od dawna nad wprowadzeniem systemu sprzedaży używanego/niechcianego sprzętu i nie tylko. Od razu wole uprzedzic ze prace NIE skończą się za tydzien czy 2, trzeba będzie troszkę na to poczekać ale będzie coś takiego w przyszłości na pewno.

Levo

jak widac kolejne 3 miesiace tez nie wystarczyly na wprowadzenie rynku miedzy graczami. Zamiast tego ograniczono przesylanie sprzetu. 

Jest szansa, ze wyrobicie sie w ciagu 2 lat z wprowadzeniem? 

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, bo miałem nadzieję, że naprawią coś po poprzednim fatalnym patchu lub obniżą te chore ceny, a oni robią wszystko, żeby jeszcze bardziej dowalić graczom "Zwiększono wagę okazów dla następujących gatunków ryb: Wzdręga, Ciosa." 

Jak widać chyba nie warto wspierać tej gry 🙂

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 86walet napisał:

Witaj @Kamor.Wieksze okazy gatunków ryb=większy zarobek.Zwłaszcza,że ceny ryb zostały podniesione.To chyba dobrze?

86walet popraw mnie jeśli się mylę ale czy to nie chodzi o to, że dolna granica od jakiej ryba jest zaliczana jako okaz zostanie podniesiona ? Tak jak to zostało zrobione w przypadku amura ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, psly napisał:

86walet popraw mnie jeśli się mylę ale czy to nie chodzi o to, że dolna granica od jakiej ryba jest zaliczana jako okaz zostanie podniesiona ? Tak jak to zostało zrobione w przypadku amura ?  

Dokładnie o to chodzi, wiec nie rozumiem jak to ma się przełożyć na zarobek, bo jakoś jedyne co zauważyłem to ze za amura 26kg dostaje jakieś śmieszne pieniądze..

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, PaTuuu napisał:

Dokładnie o to chodzi, wiec nie rozumiem jak to ma się przełożyć na zarobek, bo jakoś jedyne co zauważyłem to ze za amura 26kg dostaje jakieś śmieszne pieniądze..

To się przełoży na zarobek tak, że będzie on dużo niższy 😉  O ile w przypadku wzdręgi to pewnie będzie mało odczuwalne o tyle tak jak pisze Patuuu w przypadku amura już konkretnie wali po kieszeni. Jeśli zmiany będą szły w tym kierunku to dzisiaj wzdręga a jutro Jesiotr Rosyjski z 50 na 70 kg trofka itd.  Strach pomyśleć co przyniosą kolejne aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...