Skocz do zawartości

Temat ogólny o RF4


Ejsioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

A ja mam pytanie 😄 Czy ktoś z was wie co to za mechanizm działa na morzu, który przegryza przypony np 190kg podczas holowania jakiejś małej rybki. Zdarzyło mi się to już kilkukrotnie, ale zawsze w jakiś większych odstępach czasu, a ostatnio mam to dzień po dniu i zaczyna być to lekko denerwujące. 

Jak jakaś większa rybka weźmie i się popełni błąd no to przypon ulega zerwaniu lub czasami rybka weźmie i przegryzie ale tu jest przypadek kiedy mam już zaczepioną jakąś małą rybkę i podczas holu nagle jest "pśtąg" i przypon został przegryziony ? przez kogo ? witlinka ? sardynkę ? bo tej wielkości rybka jest holowana.

Czy ktoś z was wie o co tu chodzi ? czy to jest mechanizm który ma zapobiec nadmiernemu wzbogaceniu się hahaha 😛 ? czy może chodzi o to żeby nas wku..rzyć do czerwoności ?

 

Jeśli coś takiego ma funkcjonować to ok niech funkcjonuje ale na litość boską w jakiś logiczny sposób i niech to będzie gdzieś opisane, że może się zdarzyć i dlaczego.

Edytowane przez Abrakadabur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Abrakadabur napisał:

A ja mam pytanie 😄 Czy ktoś z was wie co to za mechanizm działa na morzu, który przegryza przypony np 190kg podczas holowania jakiejś małej rybki. Zdarzyło mi się to już kilkukrotnie, ale zawsze w jakiś większych odstępach czasu, a ostatnio mam to dzień po dniu i zaczyna być to lekko denerwujące. 

Jak jakaś większa rybka weźmie i się popełni błąd no to przypon ulega zerwaniu lub czasami rybka weźmie i przegryzie ale tu jest przypadek kiedy mam już zaczepioną jakąś małą rybkę i podczas holu nagle jest "pśtąg" i przypon został przegryziony ? przez kogo ? witlinka ? sardynkę ? bo tej wielkości rybka jest holowana.

Czy ktoś z was wie o co tu chodzi ? czy to jest mechanizm który ma zapobiec nadmiernemu wzbogaceniu się hahaha 😛 ? czy może chodzi o to żeby nas wku..rzyć do czerwoności ?

 

Jeśli coś takiego ma funkcjonować to ok niech funkcjonuje ale na litość boską w jakiś logiczny sposób i niech to będzie gdzieś opisane, że może się zdarzyć i dlaczego.

Znasz taką rybkę ja Rekin Śledziowy, jak znasz to odpowiedz na twoje pytanie. Szczupak o wadze 6 kg potrafi walnąć stalkę o wytrzymałości np: 18 kg. Tak to działa panie. Musisz nabyć wiedzy aby nie wypisywać takich herezji. Polecam oglądać ludzi którzy steramują RF4PL. Może się czegoś nauczysz. Piszesz bzdury i się ośmieszasz. Powodzenia i połamania. Albo trzeba zmienić położenie typu Achtuba, Sraty Gród, Bear Lake. Co ma ci napisać jeszcze.

 

 

 

Edytowane przez many19721
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, many19721 napisał:

Znasz taką rybkę ja Rekin Śledziowy, jak znasz to odpowiedz na twoje pytanie. Szczupak o wadze 6 kg potrafi walnąć stalkę o wytrzymałości np: 18 kg. Tak to działa panie. Musisz nabyć wiedzy aby nie wypisywać takich herezji. Polecam oglądać ludzi którzy steramują RF4PL. Może się czegoś nauczysz. Piszesz bzdury i się ośmieszasz. Powodzenia i połamania. Albo trzeba zmienić położenie typu Achtuba, Sraty Gród, Bear Lake. Co ma ci napisać jeszcze.

 

 

 

Tak znam i domyślam się że to jest rekin.  Tyle tylko, że jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby szczupak uderzył w holowaną rybę (nie mówię o żywcu). Zdarzyło mi się nie raz że szczupak przegryzł przypon ale jak łowiłem na żywca albo przynętę spinningową - nigdy nie uderzył w holowaną - złowioną inna rybę. Stąd było moje pytanie czy na morzu istnieje taki mechanizm. A jakżeś Pan Panie sarkazmu nie rozpoznał to może któryś ze streamerów coś na ten temat wspominał poszukaj 😛 

Nota bene właśnie mi przegryzło kolejny przypon - to już trzeci w ciągu trzech dni 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Abrakadabur napisał:

Tak znam i domyślam się że to jest rekin.  Tyle tylko, że jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby szczupak uderzył w holowaną rybę (nie mówię o żywcu). Zdarzyło mi się nie raz że szczupak przegryzł przypon ale jak łowiłem na żywca albo przynętę spinningową - nigdy nie uderzył w holowaną - złowioną inna rybę. Stąd było moje pytanie czy na morzu istnieje taki mechanizm. A jakżeś Pan Panie sarkazmu nie rozpoznał to może któryś ze streamerów coś na ten temat wspominał poszukaj 😛 

Nota bene właśnie mi przegryzło kolejny przypon - to już trzeci w ciągu trzech dni 🙂 

No brawo ty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2023 o 13:29, Aci-WKS napisał:

Witam, mam takie oto pytanko. Gdzie mogę zobaczyć wyniki rozgrywanych cyklicznie zawodów drużynowych ? Szczególnie interesują mnie wyniki jednego z teamów, któremu nie kibicuję.

 

Hej
Logujesz się na konto wchodzisz po prawej stronie Turnieje /Zawody...
Później klikasz w pozostałe > klikasz w zawody które są zamknięte lub wręczanie nagród i tam na dole są wyniki.
Archiwum starszych zawodów chyba jako tako nie ma  jeżeli o to ci dokładnie chodziło.
1.
image.png.98591e44889273b2e794bb5e24685b30.png
2.
image.png.c8b4fbfaf58eaf1979cff09b7cf7a81b.png
3.
image.png.e862494aa209ff2a6f72f36a17de857b.png

Pozdrawiam.

Edytowane przez Jopkowsky
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, nie tylko trofkami powinniśmy żyć 🙂 Jak dla mnie bardzo miłe zaskoczenie, gdzie po tak wielkiej aktualizacji odkrywam coś nowego, tak małego. Podrasowane kolorystycznie kołowrotki, wszak nad gustami się nie dyskutuje ale dla mnie na - TAK - duże TAK 🙂 Zmiana koloru Tagary 🙂

rf4_4.0.20685_20231007_092233.png

rf4_4.0.20685_20231007_092242.png

Troszeczkę poczytałem o ruchach, działaniach i decyzjach właścicieli gry i powiem Wam - zachowali się jak trzeba. Porządne podejście do tematu i ludzi tam pracujących. Poczytajcie sobie - warto. Przepraszam za osobistą dygresję.

 

Edytowane przez Aci-WKS
  • Lubie to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Takie pytanie jak wy łowicie na tym 83:145 te karpie mi nie biorą nęce 10 porcji spombeb i 5 porcji spodem i 5 kulek amino pop-up 22 wrzucam z procy W to samo miejsce nęce i wrzucam zestawy Haczyki 2/0 I nie biorą Przynęty te same Suchą mieszanka takie same składniki jak używają pva gracze Rzucam w kierunku tego drzewa na drugiej stronie

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bombiarz_Polski


Witam

Może nie jest to odpowiedz do końca na twoje pytanie, bo pytasz o konkretny spot, ale według mnie za dużo nęcisz. Ja bym ograniczył to nęcenie.

10 porcji spombeb i tyle na minimum kilka godzin w grze, pod koniec ważności zanęty możesz dorzucić 5 porcji albo kilka kulek z procy. Nic więcej.

Levo

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2024 o 10:19, Bombiarz_Polski napisał:

Takie pytanie jak wy łowicie na tym 83:145 te karpie mi nie biorą nęce 10 porcji spombeb i 5 porcji spodem i 5 kulek amino pop-up 22 wrzucam z procy W to samo miejsce nęce i wrzucam zestawy Haczyki 2/0 I nie biorą Przynęty te same Suchą mieszanka takie same składniki jak używają pva gracze Rzucam w kierunku tego drzewa na drugiej stronie

Witaj
Zdecydowanie za dużo nęcisz...
Ja używając 1dużej Pva x3 wędki zanęcam  spodem lub spombem raz lub 2 razy na godzinę w grze o jednej i tej samej godzine np. 17:00, do tego raz na 2h proca te same kulki lecą...
Pozdrawiam.

  • Lubie to RF4PL 1
  • Trofka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...