Skocz do zawartości

Temat ogólny o RF4


Ejsioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Czarooo napisał:

Cześć, nie wiem czy pisze w dobrym dziale(jeśli nie proszę o przeniesienie w odpowiedni dział). Mam 1 pytanie

O co chodzi z tą herbatą i piwem? W kilku filmikach przy robieniu zanęt i kopaniu przynęt widziałem że daje energię i pasek żywności jednak ja jem poprostu marchewki które są o wiele tańsze i też szybko uzupełniam ten pasek?

Pozdrawiam

 

 

Herbata znacznie szybciej przywraca energię oraz przez jakiś czas przyśpiesza jej regeneracje po kolejnym zużyciu np. podczas kopania robali

Piwo i inne alkohole dają bonus do expa...

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2021 o 10:51, Lepin napisał:

Witaj @Ponczulek,

Niebieska tarcza odpowiada za funkcję, która jeszcze nie została wprowadzona do gry.

Pozdrawiam

Hm, ciekawe, bo niektórzy mają tam wartość 0, a niektórzy (wele screenów z działów "Okazy") wartość 1. Cóż, poczekamy, zobaczymy co to będzie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam multiplikator ciężki sat simplex 300lc. Problem jest takie że od paru dni jego sprawność mocno spadła pomimo że jest on w 100% sprawny. Ogólnie chodzi o to że przy rybie 1,4kg hamulec kończy się na 16. Testowałem na różnych plecionkach żyłkach i wędkach za każdym razem to samo. Ma ktoś jakiś pomysł co może być nie tak? Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cały czas to samo, może ktoś pomóc, już odinstalowałem grę i usunąłem katalogi C:\Users\%UserName%\AppData\Roaming\RussianFishingLLC i C:\Users\%UserName%\AppData\LocalLow\RussianFishingLL , następnie restart i ponowna instalacja i ten sam ekran jak wyżej - Ładowanie profilu...

Uprzejmie proszę o pomoc

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, serta napisał:

Mam cały czas to samo, może ktoś pomóc, już odinstalowałem grę i usunąłem katalogi C:\Users\%UserName%\AppData\Roaming\RussianFishingLLC i C:\Users\%UserName%\AppData\LocalLow\RussianFishingLL , następnie restart i ponowna instalacja i ten sam ekran jak wyżej - Ładowanie profilu...

Uprzejmie proszę o pomoc

Uprzejmie proszę... siedź i czekaj aż się załaduje... nawet 10min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wczoraj w nocy po bezowocnym polowaniu na karpie postanowiłem pójść na Ładogę powalczyć z Golcami , Sandaczami i w momencie kiedy chciałem już złożyć broń i iśc spać nastąpiło potężne branie na kordach 91:25 rzut na skały , sprzęt poniżej. Hol trwał 1godz. 20 minut ale zakończony sukcesem jak widać na poniższych zdjęciach , nie warto się poddawać  ,  nie jest to trofka ale na ten sprzęt to i tak uważam za wyczyn . 

rf4_4.0.15859_20210509_045454.png

rf4_4.0.15859_20210509_045604.png

  • Lubie to RF4PL 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zapytać o zmienność łowisk. Czy jeżeli długo siedzę w jednym spocie i zaczynają się kłopoty z braniem, natomiast niczego nie zmieniałem i warunki również są podobne, to znak że wyczerpałem łowisko? Czy muszę zmieniać spot i czy po jakimś czasie znów będą brania jeśli wrócę? Bo kilka przetestowałem i już nie było jak wcześniej. Dajcie jakieś opinie... Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przestaje brać, to ja zmieniam spot lub mapę. Ile można siedzieć w jednym miejscu 😉 Jeśli zależy Ci na tym spocie, to możesz spróbować zrobić relog.  

Jak często obławiasz jedno miejsce, to warto czasem dać odpocząć temu miejscu i iść gdzie indziej. 

Możesz na forum sprawdzić aktywne spoty, bo co jakiś czas ryby migrują w inne miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy coś już wiadomo o Domu Aukcyjnym? Zero informacji, od czasu zablokowania możliwości wysyłania przedmiotów do innych graczy dostaliśmy już chyba 2 nowe łowiska. Prace dalej trwają? Czy w ogóle się zaczęły? 

Pozdrawiam ciepło

 

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie dotyczące wielkości ryb . Łowię na niedźwiadku i nie mogę złapać nic większego ryby biorą tak do 15kg zakładam te same przynęty co na forum ludzie łapią okazy i cały czas małe czy to od poziomu zależy mam 26lv czy od szczęścia czy od sprzętu czemu nie siadają większe ryby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Nopoman2 napisał:

Mam pytanie dotyczące wielkości ryb . Łowię na niedźwiadku i nie mogę złapać nic większego ryby biorą tak do 15kg zakładam te same przynęty co na forum ludzie łapią okazy i cały czas małe czy to od poziomu zależy mam 26lv czy od szczęścia czy od sprzętu czemu nie siadają większe ryby?

Wielkość ryby jest zależna od wszystkiego Haczyk, przynęta ,PVA*ZANETA bonusy umiejętności ,bonusy z wędek, kolory przyponów, to na jaki klips rzucasz i w którym kierunku, wszystko może mieć znaczenie to ile siedzisz na spocie no i przede wszystkim szczęście. Nie ma jednego przepisu na Wielkie ryby Uwierz mi na 41 lvl tez często wyciąga sie malutkie ryby a za okazami siedzi się po kilka godzin i nawet więcej... Po prostu trzeba łowić i być cierpliwym

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

już 3 raz mam taką sytuację ryba stoi w miejscu nie mogę jej ruszyć tym razem na starym grodzie wędka 26kg plecionka 25,5 przypon 21kr kołowrotek 14,5 hamulec na 29 poprzednio jak hamulec dałem na max złamałem wędkę czy jest szansa wyciągnąć taką rybę czy ciąć czy czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Nopoman2 napisał:

Witam

już 3 raz mam taką sytuację ryba stoi w miejscu nie mogę jej ruszyć tym razem na starym grodzie wędka 26kg plecionka 25,5 przypon 21kr kołowrotek 14,5 hamulec na 29 poprzednio jak hamulec dałem na max złamałem wędkę czy jest szansa wyciągnąć taką rybę czy ciąć czy czekać

@Nopoman2 prawdopodobnie trafiłeś na suma, jest taka opcja. Nie słyszałem, aby na tym zbiorniku były takie problemy. Na 100% był to sum , a w tym przypadku sprzęt cię ograniczał co do wyciągnięcia ryby. Nie przejmuj się głowa do góry i do przodu.

Pozdrawiam.

Edytowane przez many19721
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...