Skocz do zawartości

Temat ogólny o RF4


Ejsioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę szanownych administratorów tej jakże pięknej gry jaką jest rf4. Jak wszyscy wiemy wy też gracie w tą grę. I teraz do rzeczy, chodzi mi o ostatni patch. Zwykła zanęte mozna zrobić z dodatkiem jaja kurzego ale już PVA nie da sie z tym jajem zrobić. Może wypadałoby to porawić prawda? Czy siatka PVA to juz nie zanęta? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lepin to czemu kiedyś można było robić PVA z jajkiem? to była bardzo skuteczna PVA np na jesiotra. Cóż chyba za dużo łowili i zaszybko sie można było dorobić sprzętu 🙂 a i jeszcze jedno niewidzialne zaczepy jak były tak i są można pisać tysiąc sugestii i nic to nie da....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eksiu1234 napisał:

@Lepin to czemu kiedyś można było robić PVA z jajkiem? to była bardzo skuteczna PVA np na jesiotra. Cóż chyba za dużo łowili i zaszybko sie można było dorobić sprzętu 🙂 a i jeszcze jedno niewidzialne zaczepy jak były tak i są można pisać tysiąc sugestii i nic to nie da....

 

Jako osoba która w realu bardzo często stosuje siatki PVA, mogę powiedzieć z pełną stanowczością iż wtedy to był błąd i teraz został on naprawiony. Siatka PVA rozpuszcza się w zetknięciu z chodź odrobinę wilgotną zanętą. Polecam poczytać o siateczkach PVA, Oczywiście @eksiu1234 rozumiem że wszyscy byśmy chcieli aby usówać bugi które są nie na rękę nam graczom, ale zostawiać te które są dla nas pożyteczne, a najlepiej je jeszcze mnożyć.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eksiu1234a ja mówię o tym że wszyscy chcemy żeby było jak najbardziej realnie, ale pod warunkiem że nam to na rękę ale jak zniknęły teleporty z wpadaniem do wody, to wielka wrzawa bo to nam pasowało. Jeszcze niech robaki, pozwolą zakładać do przynęt spinningowych i PVA do spławików, tubylców co ci na mapie zaznaczą gdzie i na co ryba, teleport ze StarTrek-a, żeby nie trzeba było biegać itp. wtedy 100% symulator będzie.
PS: niewidzialne zaczepy też się, nie zdarzają, na każdej wędce w realu jest lampka która o tym informuje. W sumie można by zasugerować że przy ALT+F4 dali czas oczekiwania na rozłączenie np. 2 min i bez możliwości zmiany mapy jak ryba jest na jakimś haku. Już widzę co by się robiło, na dc i forum, wtedy już się zapomina o realizmie. 
Jest wiele bug-ów w tej grze, mniej lub bardziej frustrujących i jak w każdej innej grze jedne są naprawiane a na inne wieże że przyjdzie swój czas,  gra się nieustannie zmienia, co czasami przynosi nowe błędy, które liczę że też zostaną naprawione. Wolę jednak żeby się zmieniała i dawała mi jeszcze radości na długi czas,
To moja opinia.
Pozdrawiam  

 

Edytowane przez HANPL
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie odbywają się już regionalne zawody indywidualne? Był to moim zdaniem najlepszy koncept zawodów, mobilizujący dużą część społeczności w jednym czasie, a do tego nagrody były godne, nie tak, jak ma to miejsce w przypadku zawodów tygodniowych gdzie wygrywa tylko jedna osoba a reszta tyrająca 6dni może obejść się smakiem. Jako że zacząłem grać na początku lutego, nie miałem nigdy możliwości wzięcia udziału w takich zawodach, a nie ukrywam, że byłoby to coś, co zmotywowałoby mnie, jak i zapewne innych do szukania miejscówek i tryhardu na łowiskach. Liczę, że takie zawody jeszcze kiedyś powrócą, a chyba administracja nie jest ślepa na to, że teraz liczba graczy zdecydowanie wzrosła, bo prawie wszyscy siedzą w domach... 

Pozdrawiam,

Kamor

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kamor napisał:

Czemu nie odbywają się już regionalne zawody indywidualne? Był to moim zdaniem najlepszy koncept zawodów, mobilizujący dużą część społeczności w jednym czasie, a do tego nagrody były godne, nie tak, jak ma to miejsce w przypadku zawodów tygodniowych gdzie wygrywa tylko jedna osoba a reszta tyrająca 6dni może obejść się smakiem. Jako że zacząłem grać na początku lutego, nie miałem nigdy możliwości wzięcia udziału w takich zawodach, a nie ukrywam, że byłoby to coś, co zmotywowałoby mnie, jak i zapewne innych do szukania miejscówek i tryhardu na łowiskach. Liczę, że takie zawody jeszcze kiedyś powrócą, a chyba administracja nie jest ślepa na to, że teraz liczba graczy zdecydowanie wzrosła, bo prawie wszyscy siedzą w domach... 

Pozdrawiam,

Kamor

Witam

Turniej na polskim regionie 🙂  top 5 wygrywa 🙂 

Pozdrawiam

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Levo napisał:

Witam

Turniej na polskim regionie 🙂  top 5 wygrywa 🙂 

Pozdrawiam

Levo

Nie dotyczy mnie, przez półtora miesiąca wbiłem już 32lvl 🙂 , a turniejów indywidualnych, które faktycznie odbywają się in game w określonych godzinach nawet biorąc pod uwagę ten, nie ma. Odpowiedź jest wymijająca i nie wnosi nic do tego co napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Kamor napisał:

Nie dotyczy mnie, przez półtora miesiąca wbiłem już 32lvl 🙂 , a turniejów indywidualnych, które faktycznie odbywają się in game w określonych godzinach nawet biorąc pod uwagę ten, nie ma. Odpowiedź jest wymijająca i nie wnosi nic do tego co napisałem

Kamor 

-Są turnieje co najmniej raz w tygodniu.

-Trwa turniej ktory zaczal sie w pon i skończy  w czwartek , w piątek ruszają kolejne 2 turnieje - 1 dla mniejszych lvl, 2gi dla większych , do tego jest ryba tygodnia i raz w miesiącu zawody drużynowe. Dodatkowo koledzy z teamu "Komarówka"organizują ligę , Many1975, Glizdor i JohnWick organizują zawody na swoich streamach. 

-Planujemy także inne zawody w nast tyg tylko dla PL regionu - miejmy nadzieję że trafimy z nimi w Twój gust. 

Pozdrawiam 

Levo
 

 

  • Lubie to RF4PL 1
  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga jest fajną inicjatywą, aczkolwiek zawody odbywają się bardzo nieregularnie(zarówno dni i godziny) i nie śledząc jej non stop, dotarcie na każde zawody graniczy z cudem. Cieszę się, że planujecie zawody, ale nie traktujcie tego jak coś złego kierowanego w waszym kierunku, myślę, że gracze po prostu chcieliby, żebyście przywrócili ciekawy format jakim były takie zawody, abstrahując od wszystkich innych jakie organizujecie :).

Pozdrawiam,

Kamor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne uczucie holować 20min rybę i nagle "spaść z pomostu do wody" i oczywiście teleport+ryba uciekła :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD same cudowne slowa cisna się na usta, ale przeciez jest o tym ostrzeżenie, a nie czekajcie, jednak nie ma :))))))))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo ostatnio często widzę, że ludzie z wysokim lvl biorą udział w zawodach typu https://prnt.sc/rodos6 , a ja nigdzie nie widzę o nich informacji z wyprzedzeniem, stąd moje pytanie, czy to oficjalne zawody RF4 z nagrodami, czy mogę w nich uczestniczyć i gdzie znajdę o nich informację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro i tak mam tutaj cały temat dla siebie to się wypowiem:

-łowie piękną trofkę czegokolwiek w jednym tygodniu

-w kolejnym są na to zawody

Jak zobaczyłem to któryś raz z rzędu przy Atlantyku byłem zdenerwowany, teraz przy Węgorzu śmiać mi się chce :p, chyba pora zacząć łowić żaby, żeby cały region się męczyl w kolejnej tygodniówce 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...