Skocz do zawartości
Levo

Gracz szuka teamu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

jest to temat przeznaczony dla graczy, którzy lubią brać udział w zawodach drużynowych, a nie mają drużyny i chcą do jakiejś dołączyć.

Zespół RF4PL

• Lubie to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serbix zaden z nas team ale gra nas obecnie 4 czasem 5

Siedzimy na team speak i jesli masz ochote zapraszamy

Ja siedze wiekszosc czasu takze napewno bedzie sie do kogo odezwac, zwlaszca po nocach kiedy nie pracuje bo chlopaki ida spac po dobranocce

rano podesle ts😉

Edytowane przez john_wick_81
  • Lubie to 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam szukam teamu na zawody. Prawie 28lvl, jestem przygotowany aby łowić amura białego. Kontakt Discord(nie ma problemu z kontaktem-Argrin #3316) lub Forum

Edytowane przez Argrin
  • Lubie to 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, może nie wysoki level, i raczej nie będe się odzywał na discordzie to chętnie dołączę jeżeli jest jakiś team przyjmujący słabszych graczy.

• Lubie to 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie bym do jakiegoś Teamu dołączył 1 dzień dopiero gram, ale moja pasja jest wędkarstwo. Mam 34 lata. Pozdroo

• Lubie to 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka szukam teamu mam prawie 28 lvl , tyle tylko że nie szukam niczego co się rozpadnie po 1-2 tyg  mój nick w grze to vaflo9 

• Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.09.2019 o 10:13, vaflo9 napisał:

Hejka szukam teamu mam prawie 28 lvl , tyle tylko że nie szukam niczego co się rozpadnie po 1-2 tyg  mój nick w grze to vaflo9 

Niedługo będzie nowy team ale nie śpieszymy się zbytnio bo trzeba wszystko dograć.Jakby co dam znać

• Lubie to RF4PL 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Chętnie dołączę do teamu aktywnie biorącego udział w zawodach, lvl 33,  nick w grze ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie utworzę team lub dołączę do teamu w którym nie ma napalonych mięsiarzy i zależy im tylko na osiągnięciu jak najlepszych wyników w zawodach (nie będę brał udziału w wyścigu szczurów w grze). Zależy mi na poszanowaniu wartości wędkarskich i na niesieniu wsparcia słabszym wędkarzom. Przy tworzeniu ew. teamu, będę brał pod uwagę liczbę godzi spędzonych w grze (najchętniej gracze z ponad 1000h) i wiek gracza (40+)

• Lubie to RF4PL 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam
Mam 36 lat i szukam teamu z ludźmi w podobnym wieku.

rf4_4.0.13754_20200116_124918.thumb.png.d29b190c2c09fa46927bec4469fb26f7.pngszrf4_4.0.13754_20200116_124941.thumb.png.71c7ef887c3d0938cb781d50483bda6f.png

• Lubie to RF4PL 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam 29 lat i 24 lvl. Szukam teamu z luźną atmosferą, który trochę mnie podszkoli. Zacząłem grać niecałe 3 tygodnie temu i do tej pory używałem tylko gruntówek, jednak od wczoraj bawie się spinningiem. Nick w grze Bastic, gram w godzinach 16.30-23.00. Posiadam discorda oraz ts3.

• Lubie to RF4PL 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam poszukuje teamu do gry mam 35 lat bawie sie w ta gre od tygodnia skad tez level 12 ale progres szybki nick w grze olowek69

• Lubie to RF4PL 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.01.2020 o 12:58, Nu pagadi napisał:

Chętnie utworzę team lub dołączę do teamu w którym nie ma napalonych mięsiarzy i zależy im tylko na osiągnięciu jak najlepszych wyników w zawodach (nie będę brał udziału w wyścigu szczurów w grze). Zależy mi na poszanowaniu wartości wędkarskich i na niesieniu wsparcia słabszym wędkarzom. Przy tworzeniu ew. teamu, będę brał pod uwagę liczbę godzi spędzonych w grze (najchętniej gracze z ponad 1000h) i wiek gracza (40+)

Chetnie bym dolaczyl niekoniecznie do teamu ale wystarczy mi czasem pogadac metody polowu tylko spinning to najlepiej ogarniam i w realu i na pc

• Lubie to RF4PL 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szukam ekipy z ktora mozna milo spedzic czas lowiac rybki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi