Skocz do zawartości

Gracz szuka teamu


Levo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Serbix zaden z nas team ale gra nas obecnie 4 czasem 5

Siedzimy na team speak i jesli masz ochote zapraszamy

Ja siedze wiekszosc czasu takze napewno bedzie sie do kogo odezwac, zwlaszca po nocach kiedy nie pracuje bo chlopaki ida spac po dobranocce

rano podesle ts😉

Edytowane przez john_wick_81
  • Lubie to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 21.09.2019 o 10:13, vaflo9 napisał:

Hejka szukam teamu mam prawie 28 lvl , tyle tylko że nie szukam niczego co się rozpadnie po 1-2 tyg  mój nick w grze to vaflo9 

Niedługo będzie nowy team ale nie śpieszymy się zbytnio bo trzeba wszystko dograć.Jakby co dam znać

  • Lubie to RF4PL 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Chętnie utworzę team lub dołączę do teamu w którym nie ma napalonych mięsiarzy i zależy im tylko na osiągnięciu jak najlepszych wyników w zawodach (nie będę brał udziału w wyścigu szczurów w grze). Zależy mi na poszanowaniu wartości wędkarskich i na niesieniu wsparcia słabszym wędkarzom. Przy tworzeniu ew. teamu, będę brał pod uwagę liczbę godzi spędzonych w grze (najchętniej gracze z ponad 1000h) i wiek gracza (40+)

  • Lubie to RF4PL 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

Mam 29 lat i 24 lvl. Szukam teamu z luźną atmosferą, który trochę mnie podszkoli. Zacząłem grać niecałe 3 tygodnie temu i do tej pory używałem tylko gruntówek, jednak od wczoraj bawie się spinningiem. Nick w grze Bastic, gram w godzinach 16.30-23.00. Posiadam discorda oraz ts3.

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2020 o 12:58, Nu pagadi napisał:

Chętnie utworzę team lub dołączę do teamu w którym nie ma napalonych mięsiarzy i zależy im tylko na osiągnięciu jak najlepszych wyników w zawodach (nie będę brał udziału w wyścigu szczurów w grze). Zależy mi na poszanowaniu wartości wędkarskich i na niesieniu wsparcia słabszym wędkarzom. Przy tworzeniu ew. teamu, będę brał pod uwagę liczbę godzi spędzonych w grze (najchętniej gracze z ponad 1000h) i wiek gracza (40+)

Chetnie bym dolaczyl niekoniecznie do teamu ale wystarczy mi czasem pogadac metody polowu tylko spinning to najlepiej ogarniam i w realu i na pc

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...