Skocz do zawartości

Gracz szuka teamu


Levo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, nazywam się Mateusz - rocznik 96.. Moją pasją jest łowienie ryb odkąd mając 6 lat wybrałem się z tatą na ryby..w dzieciństwie dużo czasu spędzałem nad wodą, niestety od paru lat raz- może dwa razy w roku wybieram się realnie na rybki.. Moją ulubioną metodą łowienia w realu jest spławik, w grze najbardziej odnajduje się w spiningu, ale chciałbym zacząć więcej łowić gruntówkami jak i spławikiem -  szukam ekipy/teamu do wspólnej gry, aktualnie na grę poświęcam 2 godziny przed pracą i średnio 2 godzinki po pracy, w weekendy gram nocki i w ciągu dnia.. Mam mikrofon i discorda - kontakt ze mną najlepiej w grze. 

nick w grze; Mateushek

Pozdrawiam.

rf4_4.0.14177_20200321_130817.png

rf4_4.0.14177_20200321_130837.png

rf4_4.0.14177_20200321_130846.png

rf4_4.0.14177_20200321_130906.png

rf4_4.0.14177_20200321_130907.png

rf4_4.0.14177_20200321_130913.png

rf4_4.0.14177_20200321_130920.png

Edytowane przez Mateushek
  • Lubie to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 18.04.2020 o 16:20, smertius napisał:

Cześć

Szukam jakiejs fajnej grupy ludzi z ktorymi mozna by bylo spedzic milo czas podczas gry

Nie wiem, czy prowadzona jest rekrutacja, ale mogę z czystym sumieniem polecić IX Legion, świetna atmosfera, fantastyczni ludzie, gra z nimi to czysta przyjemność 

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam Serdecznie, mam na imię Łukasz. Wiek 28.

Poszukuję teamu, który głównie interesuje się spinningiem lub castingiem. Posiadam 21 poziom.

Masz do mnie propozycję? Pisz w grze: SaitekPL

Grywam praktycznie codziennie o róznych porach.

Posiadam Discord (Masiroo#0674) i TS3.

rf4_4.0.14224_20200701_233606.png

Edytowane przez SaitekPL
Dodanie nicku do discorda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Mam na imię Damian

W Rf4 gram od roku, udało mi się dobić 39 poziom oraz jak na zrzutach poniżej statystyki. Nie mam problemu z szybkim przyswajaniem wiedzy. Jestem cichym miłym graczem.

Gram codziennie w różnych godzinach nawet nocnych. Bez problemu mogę łowić na grunt jak i na spinning. Nie przeszkadza mi długa zasadzka na rybę taką jak np. Bieługa.

Posiadam Discord oraz TeamSpeak 

Chętnych proszę o odzew w wiadomości w grze Kolczyk_Karpiarz  

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.07.2020 o 23:37, SaitekPL napisał:

Witam Serdecznie, mam na imię Łukasz. Wiek 28.

Poszukuję teamu, który głównie interesuje się spinningiem lub castingiem. Posiadam 21 poziom.

Masz do mnie propozycję? Pisz w grze: SaitekPL

Grywam praktycznie codziennie o róznych porach.

Posiadam Discord (Masiroo#0674) i TS3.

rf4_4.0.14224_20200701_233606.png

@UP

Szukam Teamu najlepiej z PL.

Codziennie jestem aktywny wiec proszę się kontaktować w grze i czekam na propozycję. Obecny poziom 26.

 

Główna metoda to spinning i częściowo przechodzę na grunt. Gracz z umiejętnościami developerskimi i dużą znajomością z mmorpg ( ok. 12 lat ) (Admin w Lineage 2 i inne)

Odrazu mówię, że gram w różne godziny, gdyż mam życie prywatne w tym motoryzacja i wypady na sezonowe biwakowe rybki nocne. 

Co do zawodów obecność zawsze będzie obowiązkowa ze względu na czas.

 

Ciężkie czasy nastały dla tej gry. Wiecej opcji P2P, ale nie ma co się załamywać moim zdaniem najlepiej dopracowany survival rybek 😄

Panowie proszę o konkrety i z szacunkiem.

 

Pozdrawiam GL.

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Szukam teamu, lvl 22, ambitny, fajnie by bylo miec kogos kto wesprze mnie na duchu podczas zbierania pieniedzy na pierwsza karpiówke i kołowrotek 😄 czasu na gre mam tyle co pracujący człowiek, który stawia zycie wyzej niz klikanie, ale w weekendowe i tygodniowe (nie wszystkie) wieczory oraz zawody jak najbardziej jestem dostępny 🙂 pozdrawiam

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MayoU.prO napisał:

Szukam teamu, lvl 22, ambitny, fajnie by bylo miec kogos kto wesprze mnie na duchu podczas zbierania pieniedzy na pierwsza karpiówke i kołowrotek 😄 czasu na gre mam tyle co pracujący człowiek, który stawia zycie wyzej niz klikanie, ale w weekendowe i tygodniowe (nie wszystkie) wieczory oraz zawody jak najbardziej jestem dostępny 🙂 pozdrawiam

Hej, odezwij się do mnie w grze 🙂 nick Soulee

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Siemka, szukam teamu, lvl 29, zaraz w sumie 30. 26lat, aktywność na zawodach zawsze. Wieczorami codziennie staram się być, nie zawsze się jednak udaje. Discord mam, mikrofon też do pogadania. W gierke gram już długo, na pewno się komuś przydam 🙂

Edit: byłem już w teamie rok temu, ale zostałem wyrzucony za brak aktywności. Komputer niestety niedomagał przez długi czas. Teraz mam nowy, więc można grindować 🙂

Edytowane przez MayoU.prO
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć! Szukam teamu, dlaczego? Aby wspólnymi siłami rywalizować z chińskim regionem😅, walczyć z liczbą gwiazdek, brać wspólnie udział w turniejach teamowych💪, wspierać sie🙏, i przede wszystkim dobrze bawić😁, Lat 22 Level i liczbę gwiazdek widać po lewo (gdyby miało to znaczenie), jeśli ktoś zechciałby mnie w swoich szeregach ,discorda zostawiam poniżej: Quliq#4220, można też kontaktować się w grze, tam też bywam często 🙂 Pozdrawiam 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...