Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

 
W dniu 8.03.2021 o 15:45, Lepin napisał:

Witaj @woki077,

Czy jesteś pewny, że na Bursztynie przynęta znajdowała się w toni, nie leżała na dnie?

Dziękujemy za zgłoszenie.

Pozdrawiam

jeżeli podane głębokości na mapie są prawidłowe to nie ma opcji aby przynęta leżała na dnie, według mapy jest 4,5 m a grunt miałem ustawiony na 4,2 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, woki077 napisał:
 

jeżeli podane głębokości na mapie są prawidłowe to nie ma opcji aby przynęta leżała na dnie, według mapy jest 4,5 m a grunt miałem ustawiony na 4,2 m.

Na łowiskach w Russian Fishing 4 tak samo, jak na rzeczywistych akwenach występują spadki, wypłycenia, dołki, i inne elementy ukształtowania dna. By sprawdzić dokładną głębokość, należy użyć markera, dodatkowo nie zawsze uda się trafić zestawem w to samo miejsce, a tam głębokość może się różnić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @krisghost,

Proponuję następujące kroki:

-Aktualizacja/Reinstalacja sterowników grafiki (najlepiej czysta i z certyfikatem WHQL)

-Reinstalacja/naprawa Directx

- Sprawdzenie spójności plików gry w launcherze lub poprzez usunięcie pliku RF4Launcher.conf z katalogu gry i ponowne uruchomienie launchera.(czasami pierwszy sposób nic nie wykryje, warto spróbować drugiego sposób)

Jeśli używasz antywirusa innego niż Windows defender, zalecamy odinstalowanie/wyłącznie go i sprawdzenie czy błąd występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Lepin napisał:

Witaj @krisghost,

Proponuję następujące kroki:

-Aktualizacja/Reinstalacja sterowników grafiki (najlepiej czysta i z certyfikatem WHQL)

-Reinstalacja/naprawa Directx

- Sprawdzenie spójności plików gry w launcherze lub poprzez usunięcie pliku RF4Launcher.conf z katalogu gry i ponowne uruchomienie launchera.(czasami pierwszy sposób nic nie wykryje, warto spróbować drugiego sposób)

Jeśli używasz antywirusa innego niż Windows defender, zalecamy odinstalowanie/wyłącznie go i sprawdzenie czy błąd występuje.

Gram na wersji Steam. Sprawdzenie spójności plików i aktualizacja sterowników pomogła. Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Proszę o umożliwienie zmiany awatara. Obecny dodał się chyba automatycznie ze Steam i pozostał pomimo iż zmieniłem serwer gry na PL. Chciałbym go zmienić, jednak nie mam takiej możliwości. Proszę o pomoc.

Z jakiegoś powodu umieściłem post w niewłaściwym temacie. proszę go usunąć. Przeklejam we właściwe miejsce.

Edytowane przez Niespecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem w statystykach swojego konta błąd w opisie największej ryby złowionej na spławik. Ryba jak najbardziej się zgadza, ale była złowiona na grunt. Nie przeszkadza mi to zbytnio, lecz zgłaszam bo zauważyłem... Poza tym, gra jest fantastyczna. Dziękuję.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Nigi1973,

W takiej sytuacji proszę spróbować zmienić okno przy użyciu kombinacji przycisków "ALT + TAB", a następnie wrócić do okna Russian Fishing 4.

Witaj @FISH_MASTER28,

Proszę upewnij się, że spełniasz minimalne wymagania sprzętowe, znajdziesz je tutaj: https://rf4.pl/download/

Pozdrawiam

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dzisiaj po raza kolejny po złapaniu dużej ryby godzina 16:05, gra zawiesiła się i wyrzuciło Błąd połączenia po czym załadowała się ponownie i wszystko było ok.
Jest to już 4 raz jak złapałem większy okaz a gra się wykrzacza.
Proszę to sprawdzić bo jest to bardzo irytujące...
16:13 znowu to samo...
Ładowanie profilu od 16:13...

Edytowane przez laki992
again, again
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, laki992 napisał:

Dzisiaj po raza kolejny po złapaniu dużej ryby godzina 16:05, gra zawiesiła się i wyrzuciło Błąd połączenia po czym załadowała się ponownie i wszystko było ok.
Jest to już 4 raz jak złapałem większy okaz a gra się wykrzacza.
Proszę to sprawdzić bo jest to bardzo irytujące...
16:13 znowu to samo...
Ładowanie profilu od 16:13...

tutaj tak samo, ładowanie profilu i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jezioro bursztynowe

ekran drży, a łowiąc na grunt dopóki nie napnie się linki po zarzuceniu przynęta nie opada na dno często wędka od razu po napięciu drży sygnalizując małe branie pomimo jego braku trzeba po napięciu linki otworzyć i ponownie zamknąć kabłąk

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...