Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

Podczas rejestracji na stronie otrzymuje maila z potwierdzeniem, gdzie jest podany nick.
Niech spróbuje odnaleźć maila od noreply@rf4.pl
Jeśli nie ma maila, to niech odczeka ten czas i spróbuje odzyskanie hasła. Prawdopodobnie wystarczy podać adres mailowy.
Jeśli nie zna loginu, hasła i maila, to pytanie, czy konto należy do niego 😉

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Lepin napisał:

Witaj @siwy1337,

Jeśli problem nadal występuję, wyślij wiadomość z maila przypisanego do konta z prośbą o przypomnienie loginu na adres support@rf4.pl .

Adres IP odblokowuj się automatycznie po 15 minutach bez błędnej próby logowania.

Pozdrawiam

Lepin

Dobra dzięki działa mi już, dopiero dziś rano.

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
10 godzin temu, Forneus napisał:

Strzebla błotna >50g mimo że pojawia się w czacie nie ma zielonej flagi, na targu również jest sprzedawana po 0,03

 

Spoiler

rf4_4.0.14886_20200710_222203.png

 

 

Spoiler

rf4_4.0.14886_20200710_222216.png

 

 

9 godzin temu, Toker napisał:

Mapa tanguzka 138 89 połozone byly 3 wedki po chwili jedna znikła i zaczeła maszerowac za mna 

Spoiler

rf4_4.0.14886_20200710_222748.png

 

 

Spoiler

 

Spoiler

rf4_4.0.14886_20200710_222812.png

 

 

 

Spoiler

rf4_4.0.14886_20200710_223528.png

 

 

Spoiler

rf4_4.0.14886_20200710_224427.png

 

Spoiler

rf4_4.0.14886_20200710_224454.png

 

 

8 godzin temu, 86walet napisał:

Zniknęły nazwy PVA.Po wytworzeniu PVA nadal nie ma nazwy.

 

Spoiler

rf4_4.0.14886_20200710_235718.png

 

Witajcie

Dziękujemy za zgłoszenia.

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Lepin napisał:

@Klavvo Spróbuj wykonać sprawdzenie spójności plików gry. Z tego co widzę trollingujesz na 3 wędki, czy problem powstaje po szybkiej zmianie wędek?

Pozdrawiam

Po sprawdzeniu spójności plików gry wszystko działa jak należy. Przy zmianie na 2 wędke występował błąd.

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nie wiem w jakim temacie to napisać ale za żadne skarby świata nie można złowić żadnej ryby na woblery pływałem 2 doby w grze i nic nawet małego okonka a przed aktualizacja brały różne rodzaje ryb ze w jedną dobę byłem w stanie złowić do 50 ryb dodam ze problem istnieje na każdym łowisku czy ktoś ma taki problem ?nie wiem o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KiLiAn 11 napisał:

witam nie wiem w jakim temacie to napisać ale za żadne skarby świata nie można złowić żadnej ryby na woblery pływałem 2 doby w grze i nic nawet małego okonka a przed aktualizacja brały różne rodzaje ryb ze w jedną dobę byłem w stanie złowić do 50 ryb dodam ze problem istnieje na każdym łowisku czy ktoś ma taki problem ?nie wiem o co chodzi

hej @KiLiAn 11

Tak wiec nie sprecyzowales mapy o ktora ci chodzi ale domyslam sie ze moze to byc Kuori albo Volkov .  Po aktualizacji odbyla sie migracja ryb , informacje o tym byly juz podane wczesniej . Tak wiec na niektorych mapa miejscowki do ktorych sie przyzwyczailes poprostu sie zmienily i teraz to nasza rola zeby ponownie znalezc te aktywne . Jesli bedziesz odwiedzal forum to wtedy powinnienes byc na biezaco ale zawsze tez mozesz zapytac na czat . Wracajac do przynet spinningowych o ktorych wspomniales ( woblery ) . Polecam co jakis czas zagladnac w rankingi ( np . POLSKA - tygodniowe ) to wtedy zobaczysz jakie jest najlepiej uzyc na danym lowisku . Woblery byly wczesniej uzywane na Kuori ale teraz gracze ponownie wrocili do uzywania Wahadlowek , natomiast na Volkov zmienil sie tylko typ jakich teraz uzywaja gracze .

Wrzuce ci ss zebys zobaczyl jakie przynety spinningowe teraz gracze uzywaja . 

 

pozdro

kuori.png

volkov.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...