Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

Witam, na wędzisku bolońskim "Syberia Fortuna Bolognese 700" jest błąd graficzny, odnośnie długości tej wędki.
Widoczna jest długość 600 zamiast 700. Niby nic takiego, bo parametry się zgadzają, ale jak to zobaczyłem to w pierwszej chwili pomyślałem ze kupiłem zły kij.

rf4_4.0.15158_20201031_222026.thumb.jpg.323c708e8847a1191c80813d6b30e0eb.jpg

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @ZiBiQC,

Problemy ze stabilnością wystąpiły wczoraj, przez krótki czas. Przykro nam, że doświadczałeś problemów ze stabilnością połączenia również w innych dniach, na przestrzeni ostatniego tygodnia. Jednak nie otrzymaliśmy zgłoszeń, które świadczyłyby o problemach ze stabilnością serwera. Być może problemy występują na drodze pomiędzy tobą a serwerem lub jest to problem spowodowany stabilnością twojego łącza. Jest to możliwe zwłaszcza w "godzinach szczytu". Niestety ze swojej strony nie mamy na to wpływu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

następujący problem z 73:55 lowilem sobie szczupaki na weekendowe wyzwanie i jak w koncu przywalila trofka uciekla sobie oczywiscie za boje wzialem kija wlazlem na gore i w koncu dziada zmeczylem nastepnie przy holu trafil do wneki w scianie... wzialem lodke zeby zobaczyc jakim cudem sie go wyjac nie da i okazalo sie ze nad ryba byl uskos skalny wiec w gore sie nie dalo... na boki z gory skarpy tez za chiny ludowe.... w koncu ryba sie odpiela.... i ja sie pytam czy to tak powinno byc??

125283226_413887023120914_3158198998609297158_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zgłosić błąd który podejrzewam że większość osób ma łowiąc na zestawy gruntowe. Sygnalizator informuje mnie o braniu, podnoszę wędkę wciskam klawisz R by upewnić się czy coś tam siedzi ok mam komunikat że teraz prędkość zwijania jest ustawiona automatycznie. zaczynam zwijać i po 2 obrotach kołowrotka na wędce  nie ma żadnej ryby pomimo tego że na dolnym interfejsie pojawił się zielony pasek tak jak jest przy zwijaniu ryby

 

problem opisałbym jako udawane brania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Yacko napisał:

Chciałbym zgłosić błąd który podejrzewam że większość osób ma łowiąc na zestawy gruntowe. Sygnalizator informuje mnie o braniu, podnoszę wędkę wciskam klawisz R by upewnić się czy coś tam siedzi ok mam komunikat że teraz prędkość zwijania jest ustawiona automatycznie. zaczynam zwijać i po 2 obrotach kołowrotka na wędce  nie ma żadnej ryby pomimo tego że na dolnym interfejsie pojawił się zielony pasek tak jak jest przy zwijaniu ryby

 

problem opisałbym jako udawane brania 

Podpisuję się pod tym błędem. Od jakiegoś czasu również mam "puste" brania z tą samą sytuacją. Wędka wygięta, po podniesieniu komunikt o automatycznej prędkości zwijania, zaczynam kręcić - ryby nie ma. Nie ma komunikatu, że ryba uciekła! Podobne sytuacje zdarzały mi się też na wędkach matchowych na metodach na włos karpiowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z wędkami spiningowymi podczas trollingu. Problem polega na tym że podczas zarzucenia, każda wędka lata jak szalona na wszystkie strony, po chwili ustaje.

Wykonałem reinstalkę gry, diiagnostykę i sprawdzane plików gry.. nic nie pomogło. Dzieje się to na każdym łowisku na każdym trollingu, podejrzewam że po rzuceniu wędki z lądu + zostawienie jej również będzie się pojawiać ten problem.

Proszę o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...