Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, PaTuuu napisał:

Witam, jak mam założyć obrotówkę na metodę jigowanie? Został popełniony błąd czy tworzeniu zadania czy to jakieś błędy w tłumaczeniu.

Pozdrawiam 

Spoiler

image.png

 

Witaj PaTuuu 😄

Błąd w tłumaczeniu będzie poprawiony po następnym restarcie serwera.

Levo

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Spotkałem się wczoraj z dziwną sytuacją - opis i zdjęcia ponizej. 

 

Łowiąc na 2 wędki karpiowe oraz jedną teleskopową - zaczepiłem teleskop o... Wędkę karpiową.

 

Czy po ostatniej aktualizacji, została wprowadzona taka możliwość? Czy to po prostu błąd? 

 

Po odłożeniu wędki teleskopowej i podniesieniu karpiowki - która była powodem zaczepu - zaczep dalej pozostał w formie... Zaczepionego powietrza i latającej przynęty. 

Mało tego - zestawu nie dało się odciąć, ani zerwać. 

Dzięki i pozdrawiam

Grisha. 

rf4_4.0.15465_20201130_164322.png

rf4_4.0.15465_20201130_164142.png

rf4_4.0.15465_20201130_164913.png

rf4_4.0.15465_20201130_164947.png

rf4_4.0.15465_20201130_165023.png

rf4_4.0.15465_20201130_164242.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bzyq napisał:

Czy jest jakaś informacja kiedy naprawiony zostanie czat? To funkcja dość mocno wpływająca na satysfakcję z rozgrywki z kolegami...
Pozdrawiam

Jak będzie restart, a restart pewno będzie jak będą mieć rozwiązanie na większość błędów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - wracając do czatu i związanych z nim problemów które miały być rozwiązane przy najbliższych restarcie i aktualizacji. I co? Ano..... nic. W patchnotes już wczoraj Levo ogłosił że czat naprawiony - chyba zbyt pośpiesznie. Wiara czyni cuda... podobno, ale trzeba jej pomóc wiedzą i pracowitością. Nie będzie końca świata, ale...czegoś zabrakło... 🤔

obraz_2020-12-10_142123.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, newbie54 napisał:

Witam - wracając do czatu i związanych z nim problemów które miały być rozwiązane przy najbliższych restarcie i aktualizacji. I co? Ano..... nic. W patchnotes już wczoraj Levo ogłosił że czat naprawiony - chyba zbyt pośpiesznie. Wiara czyni cuda... podobno, ale trzeba jej pomóc wiedzą i pracowitością. Nie będzie końca świata, ale...czegoś zabrakło... 🤔

obraz_2020-12-10_142123.png

Może trzeba jeszcze wejść do jakiegoś pokoju 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, ale jakby cokolwiek inaczej. Jestem w grupie trzyosobowej i poprzednio widziałem również osiągi graczy spoza naszej małej ekipy, teraz nie,zatem czy to jest powrót do tego co było? Zdecydowanie nie. A któż zabroni mi mieć znajomych spoza mojego małego pokoiku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, newbie54 napisał:

Działa, ale jakby cokolwiek inaczej. Jestem w grupie trzyosobowej i poprzednio widziałem również osiągi graczy spoza naszej małej ekipy, teraz nie,zatem czy to jest powrót do tego co było? Zdecydowanie nie. A któż zabroni mi mieć znajomych spoza mojego małego pokoiku?

Witam

Chat został naprawiony i jest taki sam jaki był od co najmniej 2 lat. 

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, newbie54 napisał:

Działa, ale jakby cokolwiek inaczej. Jestem w grupie trzyosobowej i poprzednio widziałem również osiągi graczy spoza naszej małej ekipy, teraz nie,zatem czy to jest powrót do tego co było? Zdecydowanie nie. A któż zabroni mi mieć znajomych spoza mojego małego pokoiku?

Czat jest taki sam jak przed patchem, jedyne co mogłeś widzieć wcześniej to rekordy tygodniowe, regionalne i globalne z poza grupy.
Popzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...