Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Kristofer napisał:

HANPL złośliwość nawet w święta co? Lubisz to prawda? Taki właśnie jesteś. Ale życzę i Tobie Wesołych Świąt i więcej refleksji. Wiem muszę grać codziennie bo ty tak każesz. 

Nie musisz grać codziennie. Nie musisz, też zdobyć wszystkich prezentów. Przecież nie ma przymusu ich wszystkich wyłowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kristofer napisał:

HANPL złośliwość nawet w święta co? Lubisz to prawda? Taki właśnie jesteś. Ale życzę i Tobie Wesołych Świąt i więcej refleksji. Wiem muszę grać codziennie bo ty tak każesz. 

hehe ja Ci nic nie każe, ale komentować sobie mogę co chce i jak chce byle z kulturą. 
Płakać nawet w święta, smutne.
Tobie też Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku samych rarek i odstaw już ten ciężarek 😄

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lolo1989 napisał:

Podczas łowienia wszedłem do domku jednego gracza i po wyjsciu zastalem taki o to widok brak mozliwosci zwijania  kołowrotkiem chyba ze ryba siedzi 

rf4_4.0.15749_20201226_113102.png

@Lolo1989Jest taki błąd jak wejdziesz do domku i z niego wyjdziesz. Wędki do plecaka i wszystko działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój stan zdrowia podupadł (rysunek serca). Prawdopodobnie od spożywania alkoholu. Energia nie będzie wyższa niż zdrowie.
Można kupić sobie tabletki, które od razu będą działały. Jeśli chcesz to rozwiązać taniej, to należy jeść czosnek, cebulę i pić dużo herbaty. Z czasem ten parametr poprawi się 😉

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kikson222 napisał:

Co sie stalo z moimi punktami po restarcie w pozyskiwaniu przynet ? zniknely i czemu usunoles moj post wczoraj pisalem a go nigdzie nie ma czemu tak ludzi traktujecie ?

co to za pomoc jak nie pomagacie ?


Witam

Twój post zamieściłeś w temacie  Pytania/Support - Problemy z grą a nie tutaj ! I tam także dostałeś odpowiedź ! po 15 minutach.

Proszę nie sugerować, że post został usunięty. 

Levo
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...