Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

Kamor,  PsychoAktivPL  - Ostatni Patchnotes:

Cytat

• Zmieniono czas aktywacji bonusu „Happy hour”.
– Teraz bonus jest aktywowany nie od razu po wejściu do gry, ale przy pierwszym wystąpieniu któregoś z poniższych zdarzeń:
1. Zarzucenie wędki.
2. Użycie łopaty lub sitka.
3. Wytwarzanie przynęt, zanęt, jedzenia, alkoholu, suchych mieszanek, przynęt spinningowych.

I aktualnie jest to o godzinie 1 w nocy lub później jeśli akurat w nocy nie gramy

Edytowane przez ryniu123
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ryniu123 napisał:

Kamor,  PsychoAktivPL  - Ostatni Patchnotes:

I aktualnie jest to o godzinie 1 w nocy lub później jeśli akurat w nocy nie gramy

czegoś ewidentnie nie zrozumiałeś, on się aktywuje dopiero po zalogowaniu, i wykonaniu tej czynności, a nie gdy jesteś w grze od 12godzin i lowisz caly czas wykonujac te akcje, poza tym innym osobom, które były zalogowane się nie włączył więc argument inwalida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zgłosić problem z zużyciem mechanizmów w moim kołowrotku Venga 10000
Hol suma 4kg ze standardowym wyginaniem wędki w bok i z "zamknięciem kołowrotka" z odległości około 10 metrów zużywa mi 0.2% mechanizmu. Analogiczny 15 sekundowy hol suma 13kg niszczy mechanizm około 0.3%. Trzy sumy poniżej 15kg zabrały mi 0.6% a w jedną noc na 8 małych sumów, mechanizm zużył się łącznie o 1%. Tydzień temu gdy łowiłem sumy w identyczny sposób kilkadziesiąt sumów "czatowych" plus sum okazowy zabrało mi około 1% co wydawałoby się normalnym zużyciem mechanizmu. 
Zależy mi na szybkiej pomocy z racji tego, iż trwają zawody drużynowe i chciałbym pomóc drużynie. 
Z góry dziękuję za rychłą odpowiedź. 
 

Edytowane przez Spojniarz_
  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na uszkodzenie mechanizmu ma wpływa kilka czynników w tym poziom uszkodzenia szpuli i łożysk, zapewne poziom hamulca też ma jakiś wpływ. Wiadomo też że przeciążenie kija za ciężką przynętą przy pomarańczowym to koszt przy wyrzucie około 0,1% a na czerwonym to nawet do 0,3%.
Nie wiem jak to u ciebie wygląda, ale może coś wyjaśniłem.
Pozdrawiam

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, ale to niestety nie wyjaśnia powodu dlaczego przed chwilą sum 11kg ciągnięty przez 22 sekundy zniszczył mi 0.3 % mechanizmu Vengi 10000. 
Jako, że jestem doświadczonym graczem to miałem wielokrotnie okazję oglądać zużycie, mechanizmów przy różnych zuużyciach innych części kołowrotka i nigdy nie było ona tak wielkie, przy jednak co by nie było małych sumach. Dopowiem jeszcze do twojej wypowiedzi, że zapewne smar ma dużo do "powiedzienia" 
Szpula 11.2%, smar 0.2% łożyska 5.7%. Zdecydowanie za małe zużycie części, aby przynajmniej według mojego doświadczenia sumik 4kg niszczył 0.2% mechanizmu

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, HANPL napisał:

Na uszkodzenie mechanizmu ma wpływa kilka czynników w tym poziom uszkodzenia szpuli i łożysk, zapewne poziom hamulca też ma jakiś wpływ. Wiadomo też że przeciążenie kija za ciężką przynętą przy pomarańczowym to koszt przy wyrzucie około 0,1% a na czerwonym to nawet do 0,3%.
Nie wiem jak to u ciebie wygląda, ale może coś wyjaśniłem.
Pozdrawiam

 

HANPL Patrząc na twoja odpowiedz raczej nie miałeś doczynienia ze sprzętem Venga 10000 przy takiej rybie jak sum 4kg czy 11 zużycie powinno byc niezauważalne..Spojniarz_ jako doświadczony gracz zauważył poważny problem a ty mu próbujesz wmówić ze jest ok

Edytowane przez Rumcajs
  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Levo@Levo

 

Szanuje Twoją odpowiedź. 

Natomiast, jak wiesz, nie naleze do tzw. "płaskoziemców", ani nie wymyślam teorii spiskowych. 

Po prostu stwierdzam fakty, na podstawie zużycia sprzętów. 

Być może przesadziłem z "teoriami", za co przepraszam publicznie. Nie zmienia to faktu, że zużycie mechanizmów jest dzisiaj nad wyraz ogromne, co odbiega od normy. 

 

Można wiedzieć, dlaczego? 

 

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo kołowrotki nie były ruszane, w kilka godzin Venga 10000 nadaje się już tylko do naprawy mechanizmu, mimo łowienia samych małych sumów, mających po kilkanaście kilogramów. Dziś po informacjach Spojniarza sam zwróciłem uwagę na mechanizm mojej Vengi, zauważyłem, że 4 sumy mające wagę od 7 do 16 kg "zjadły" mi 0,3% mechanizmu, pytam się jak to jest możliwe, takich sumów Venga nawet nie powinna odczuć. Także od razu każdy kto choć trochę łowił w RF4 widzi, że coś jest źle, fajnie, że przynajmniej administracja stara się wyjaśnić logicznie problem i ogarnąć aby było dobrze, a nie wmawia, że jest jak być powinno.

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@19Grisha91 @ProMateusz

Kołoworotki nie były ruszane od kilku miesięcy. 

@ProMateusz Czy jest to logiczne wyjaśnienie ? Nie za bardzo wiem jak inaczej Tobie to wytłumaczyć , jak inaczej można odpowiedzieć na szalone teorie ? 
Ja nic nie poradzę ,że prawda Ci nie odpowiada.


Koniec tematu


Pozdrawiam
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2021 o 14:26, HANPL napisał:

@Kamor

Obecnie jest tak że HH uruchamia się od razu jeżeli wykonasz w/w czynność po godzinie 1:00, nie musisz  się przelogować.
Pozdrawiam 

Na ostatnie 14dni łowienia odpaliła mi się tak RAZ 😉 więc coś tu się nie zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...