Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zgłosić problem.

Na Bursztynie codziennie w okolicach godziny 21-22 do godziny 4-5 rano dzwonki elektryczne przestają działać i nie słychach u nich dźwięku brania.

Problem występuje od około dwóch tygodni. Przeinstalowanie gry i sprawdzenie plików nie pomaga.

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, s h i b a napisał:

Witam, chciałbym zgłosić problem.

Na Bursztynie codziennie w okolicach godziny 21-22 do godziny 4-5 rano dzwonki elektryczne przestają działać i nie słychach u nich dźwięku brania.

Problem występuje od około dwóch tygodni. Przeinstalowanie gry i sprawdzenie plików nie pomaga.

Dziękuje za zgłoszenie - to pewnie przez cisze nocną 😛

Żart 🙂

Levo

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2021 o 16:33, LordVader napisał:

Tak wygląda haczyk zaraz po włączeniu gry, a obok przykłady po kilku godzinach gry. Po restarcie wszystko wraca do normy.

Sterowniki i aktualki najnowsze, karta GF 1660Super, więc nie ma opcji, żeby nie uciągnęła 🙂

rf4_4.0.15859_20210219_144835.png

rf4_4.0.15859_20210219_160156.png

rf4_4.0.15859_20210219_162909.png

To przez pamięć RAM. Zarządzanie pamięcią prawdopodobnie tutaj leży i jeśli masz 8Gb ramu to tak będzie. Wydaje mi się, że jest źle czyszczona pamięć  po wykonaniu każdej czynności np. idąc z pkt A do pkt B po drodze ładują się tekstury każdego krzaka. Jakość ustawionej grafiki również mocno wpływa na zapychanie ramu teksturami. Dlatego właśnie restart klienta jedynie na to pomaga. To chyba nazywają fachowo jako "suttering"

Nie wiem czy posiadacze 16Gb ramu mają takowy problem bo przymierzam się właśnie do dokupienia dodatkowych kości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, L1ghtf1fty napisał:

To przez pamięć RAM. Zarządzanie pamięcią prawdopodobnie tutaj leży i jeśli masz 8Gb ramu to tak będzie. Wydaje mi się, że jest źle czyszczona pamięć  po wykonaniu każdej czynności np. idąc z pkt A do pkt B po drodze ładują się tekstury każdego krzaka. Jakość ustawionej grafiki również mocno wpływa na zapychanie ramu teksturami. Dlatego właśnie restart klienta jedynie na to pomaga. To chyba nazywają fachowo jako "suttering"

Nie wiem czy posiadacze 16Gb ramu mają takowy problem bo przymierzam się właśnie do dokupienia dodatkowych kości.

Mam 16GB i raczej trudno uwierzyć, żeby ta gra była bardziej wymagająca od innych tytułów w jakie gram i tam żadnych problemów nie ma. Kartę mam GF 1660 super z 6GB RAM, więc... raczej to wina gry a nie sprzętu.

Edytowane przez LordVader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2021 o 05:07, Jopkowsky napisał:

Cały czas mam problem na trolingu proszę zobaczyć filmik przeszkadza mi to w łowieniu i często ryby sie odpinają przez latanie tej szczytówki przynęty przeskakują to samo się dzieje na jeziorze... nie mogę używać woblerów powierzchniowych bo nie da się cały czas przeskakują przed motorówkę... rozgadanie i składanie zestawu nie pomaga reologii nie pomagają nic nie pomaga sterowniki do grafiki nowe żadnych błędów itp. w Windows tez wszystko dobrze.

EDIT: Po kilku dniach szukania przyczyny problemu Jestem pewny w 99% ze przyczyna leżała po stronie AntiVirusa Wiec jak ktoś ma podobny problem polecam odinstalować antywirus>Reinstal gry>Testowanie czy jest poprawa> 

Na chwile obecna u mnie po odinstalowaniu ESET wszystko jest ok popływałem godzinę w miedzy czasie pozmieniałem wędki przynęty i łowiska. Teraz zainstalowałem ponownie antywirusa i żeby zobaczyć czy problem wróci.

Dziękuje wszystkim za zaangażowanie i podpowiedzi.

 

 

 

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym podzielić się z bardzo uciążliwą by nie rzec upierdliwą rzeczą. Na poniższym zdjęciu widać założoną na wędkę przynętę spinningową gdzie zmieniłem kotwiczkę. Założyłem kotwiczkę z żółtym warkoczem. Ku mojemu zdziwieniu nie pojawia się to samo w lewym. górnym oknie. Nie mówiąc już o tym, że w prosty sposób nie można w już założonej przynęcie wymienić kotwiczki. Należy ową przynętę zdemontować, wcisnąć klawisz "I", wejść do plecaka 🙂 i tam dopiero zmienić. Pracochłonne, denerwujące i moim zdaniem utrudniające płynną grę.

Ps. Jak gdzieś było to sorry za OT i jak widać niepoprawione.

rf4_4.0.15859_20210305_090941.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o naprawienie bardzo irytujacego bledu podczas rzucania np w lilie bardzo czesto jest zaczep ktory tak na prawde nie jest zaczepem i jedyne co pozostaje to wyjsc z gry ( gdy klikam r pokazuje predkosc zwijania i wszystko inne normalnie) po prostu mozna krecic do usranej smierci, hamulec jedzie jak przy rybie conajmniej z 30 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...