Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

@Xwo3ekX W katalogu z grą, wejdź w folder "Update" i usuń najświeższy plik (data modyfikacji z dzisiaj). Uruchom ponownie klienta RF4.
Jeśli to nie pomoże, to usuń plik RF4Launcher.conf  z głównego katalogu gry. Ponownie będzie dużo do pobrania.
Jeśli dwa powyższe kroki nie rozwiążą problemu, to pozostaje reinstalacja gry.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, mirs_99 napisał:

Sygnalizatory Blink przestały u mnie świecić. Podczas brania (lub naprężania linki) leciutko podświetlają tylko część linki pod sygnalizatorem. Nie wiem czy problem występuje tylko u mnie, a jeśli tak - to co może być przyczyną?

Pozdrawiam

 Sprawdź czy w ustawieniach wideo masz Bloom  na ON   

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

ponawiam problem z braniami widmo, podczas spinningu na Jamie, jest branie pasek rośnie na żółto-pomarańczowo i odpuszcza, brak komunikatu że ryba uciekła.

Jest to niezwykle uciążliwe i irytujące. 

Nawet nie chce mi się wspominać o liczbie ryb które uciekają..

Pozdrawiam

 

Edytowane przez Sonik_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Non stop jest problem z grafiką gry np. bursztyn brak chodnika brak drogi drewnianej,budynki lub latarnie pojawiają się dopiero przy podejściu , ogólnie bardzo dużo rzeczy pojawia się dopiero po zbliżeniu się lub zoomie . Oglądając streamy u nikogo takiego problemu nie zauważyłem ?????? Brania ryb ten sam problem który już inni gracze zgłaszali niby ryba jest a po holu i to nie krótkim jej nie ma i nie pojawia się info że ryba uciekła .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lepin napisał:

Witaj @robson210377,

Co do problemu graficznego, czy zasięg renderowania jest ustawiony na minimum lub poniżej 50%? Proponowałbym go zwiększyć, wtedy nie powinno być problemu z obiektami pojawiającymi się dopiero po podejściu.

Pozdrawiam

Hej . Dzięki , renderowanie było za niskie zwiększyłem i jest ok .

Pozdrawiam

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z kawiarnia, otóż nie moge pojedyńczo zaznaczać ryb. Mogę korzystac tylko z przycisku zaznaczającego wszystkie ryby, ale wtedy muszę mieć ich w siatce tyle, ile jest potrzebne do oferty, więc muszę sprzedać nadmiar na targu, a tam znów nie moge zaznaczyć kilku ryb na raz. Co zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, alalajaj napisał:

Witam. Mam problem z kawiarnia, otóż nie moge pojedyńczo zaznaczać ryb. Mogę korzystac tylko z przycisku zaznaczającego wszystkie ryby, ale wtedy muszę mieć ich w siatce tyle, ile jest potrzebne do oferty, więc muszę sprzedać nadmiar na targu, a tam znów nie moge zaznaczyć kilku ryb na raz. Co zrobic?

Przytrzymujesz  lewy CTRL i zaznaczasz rybki pojedynczo. 

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem gdzie mam sie udac z nastepujacym problemem. Kupilem dzis kolowrotek "Reef palomar 10" ktory w opisie ma ciezar wyzutu od 13g i jak nie mam powinienem rzucac dalej przyneta niz kolowrotkiem ktory ma cierzar wyzutu 18.5g (zeiman rocket jet rj7 a na pewno duzo blizej niz kolowrotkiem 25.5g (syberia steelhade 600-r)

Niestety palomar wywozi przynete najblizej, chce ten kolowrotek oddac ale nie moge bo uzylem go. Prosze skierowac mnie tam gdzie moge zglosic ten problem.

rf4_4.0.16557_20210630_162621.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...