Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

@Jopkowsky @Gori
Miałem kiedyś podobny problem ze znikającą żyłką na gruncie. Pomogło mi doinstalowanie składników directx.
Pobierzcie ze strony Microsoftu:
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=8109
Po uruchomieniu wskażcie folder, w który należy wypakować. W tym folderze uruchomcie instalację biblioteki za pomocą pliku: DXSETUP.exe i zainstalujcie.
Spróbujcie, może pomoże. Zajmie Wam to 5 minut.
Dodatkowo możecie spróbować zaktualizować sterowniki do karty graficznej.

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie, podczas połowu strzebli potowej, zauważyłem że od 50 do 60g nie posiada tego zielonego ptaszka, czyli nie powinna być wymiarowa ani czatowa, jednak pojawia się na czacie że takową złowiłem, + za wypuszczenie jej jest exp, więc powinna ten znaczek posiadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no z początku myślałem że to jakiś rzadki błąd i był nawet śmieszny (wstawiłem zdjęcie na temacie ogólnym tunguzki) ale doublowanie tych wędek już mnie naprawdę zaczyna wkur... wczoraj co niecałą godzinę musiałem restartować grę, a dzisiaj co 5 minut....

Podczas trollingu na tunguzce 3 wędki, biorę wędkę z lewej strony i zostaje ona "na zawsze" w mojej ręce, jest to tylko wizualizacja, ale denerwuje bo nie widać kołowrotka wędki którą aktualnie ciągniesz rybę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Tworząc zestaw w języku angielskim zauważyłem, że po zmianie na język polski jest błąd w literkach. Są to dokładnie te same przynęty. W języku na angielskim jest blackcurrant 8, mimo, że pisze "size 10" a w z języku polskim czarna porzeczka 10 czyli prawidłowo. rf4_4.0.16557_20210730_231104.thumb.png.a564460dea6a6efe1a4745473d302c54.png

rf4_4.0.16557_20210730_231217.png

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spinanie sie ryb po dluzszych holach ostatnio to jest notoryczne i w modzie, 1,5h holu ryba uciekla mimo iz linka napieta, wczoraj 40 min holu ryba uciekla, dzis 20 min holu ryba uciekla, panowie zrobcie z tym cos bo niewazne czy zatniesz raz czy 100 i tak wychodzi na to ze nic nie jest to warte, chcialbym rowniez jeszcze raz dodac komentarz o rybach widmo, strzal, podnosimy wedke a tam zonk, nie tym razem kolego ....to jest zdeka chore
nie wspomne juz o Legacy Ti(czytaj plastik nie tytan) niecaly miesiac po naprawach i ponad 20 % zuzycia na przelotkach, zwykla legacy dluzej wytrzymuje niz ten badziew za ktory kazdy przeplacil, wypadaloby to naprawic w sensie poprawic ich statystyki zuzycia bo nie sa wart nawet 2 tys srebra w grze....

  • Lubie to RF4PL 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, john_wick_81 napisał:

spinanie sie ryb po dluzszych holach ostatnio to jest notoryczne i w modzie, 1,5h holu ryba uciekla mimo iz linka napieta, wczoraj 40 min holu ryba uciekla, dzis 20 min holu ryba uciekla, panowie zrobcie z tym cos bo niewazne czy zatniesz raz czy 100 i tak wychodzi na to ze nic nie jest to warte, chcialbym rowniez jeszcze raz dodac komentarz o rybach widmo, strzal, podnosimy wedke a tam zonk, nie tym razem kolego ....to jest zdeka chore
nie wspomne juz o Legacy Ti(czytaj plastik nie tytan) niecaly miesiac po naprawach i ponad 20 % zuzycia na przelotkach, zwykla legacy dluzej wytrzymuje niz ten badziew za ktory kazdy przeplacil, wypadaloby to naprawic w sensie poprawic ich statystyki zuzycia bo nie sa wart nawet 2 tys srebra w grze....

A kto Ci chłopie odpowie 🙂 Przecież tutaj jest kółko wzajemnej adoracji 🙂

  • Haha 1
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rumcajs napisał:

Brawo winę ponoszą moderatorzy forum każdego regionu .OGLADAM BARDZO DUZO ROSYJSKICH STREMEROW JAKOS IM RYBY SIE NIE SPINAJA .Po wini sie domagać  wyjaśnienia dlaczego region chiński i ruski notorycznie łapie większe ryby. Otwarcie mówić ze gra traci graczy przez taka prze wałkę. MOZLIWE ze ludnościowo kraje sa większe ale czy tez duzo ich wiecej gra 

Szansa na złowienie ryb jest taka sama na wszystkich regionach.

Levo

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. 

Mam pewien problem - otóż w plecaku mam kilkaset sztuk chruścika i rosówki. Kiedy próbowałem przesłać je innemu graczowi (oczywiście posiadając konto premium) nie mogłem tego zrobić. Do wiadomości nie mogłem dołączyć żadnej z tych przynęt. Kiedy zajrzałem do plecaka okazało się, że wymienione przynęty nie mają u mnie oznaczenia, że mogą być przesłane innemu graczowi (zdjęcia w załączeniu). Z tego co wiem inni gracze nie mają z tym problemu. Z czego może to wynikać? 

Russian Fishing 4 Screenshot 2021.08.21 - 20.14.07.89.png

Russian Fishing 4 Screenshot 2021.08.21 - 20.14.12.14.png

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...