Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, papaMike napisał:

Chciałbym zgłosić niewidzialny zaczep na  Ładodze 22;53 

Spoiler

rf4_4.0.12536_20190804_195044.png

 

 

znane miejsce dodam tylko ze idąc w lewo wpada się do wody po czym  teleportuje do punktu początkowego traci się bilety a na przystani brak wtedy łodzi restart za trzecim razem

Spoiler

rf4_4.0.11882_20190508_201212.png

Spoiler

rf4_4.0.11882_20190508_234534.png

 

podobnie na tej lokacji kilka razy już mnie to spotkało i unikam tego miejsca

Spoiler

rf4_4.0.11882_20190508_201256.png

Spoiler

rf4_4.0.11882_20190508_231155.png

Spoiler

rf4_4.0.11882_20190508_234534.png

 

  • Lubie to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, john_wick_81 napisał:

od jutra mam wolne pare dni wiec ogarne to 

wczoraj tez p[okazal sie blad przy probie sprzedazy ryb na rzece sura, nie pokazywalo nic w siatce

 

Witaj,

Podejrzewam, że restart gry na pewno pomoże i ryby się pojawia w siatce.

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2019 o 12:49, Lepin napisał:

Witaj @john_wick_81, dziękujemy za zgłoszenie problemu oraz podanie rozwiązania. By w pełni rozwiązać problem z teksturami spróbuj przeinstalować grę. Sprawdź czy system Windows oraz inne sterowniki są aktualne za pomocą usługi Windows update.

Wykonaj proszę raport według tego poradnika, wyślij go wraz z opisem problemu na maila support@rf4.pl .

Pozdrawiam

wyslalem raport lacznie z plikami, mam nadzieje ze cos to pomoze w poprawie

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś miałem taką sytuację trollingowalem na komarówce złapałem rybe i ryba weszła w zaczep na początku myślałem że będę pierwsza osoba która złapie suma na tym akwenie pisałem chłopaka że mam coś dziwnego stoi w miejscu klikam r pokazuje ,,prędkość zwijania automatyczna,, przeplynolem z drugiej strony wyświetliło się ryba uciekła i nadal byłem w zaczepie. I jak ryba uciekła był to niewidzialny zaczep kolędy 59:49 konar

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, OsCaRiTo napisał:

Witam, dziś miałem taką sytuację trollingowalem na komarówce złapałem rybe i ryba weszła w zaczep na początku myślałem że będę pierwsza osoba która złapie suma na tym akwenie pisałem chłopaka że mam coś dziwnego stoi w miejscu klikam r pokazuje ,,prędkość zwijania automatyczna,, przeplynolem z drugiej strony wyświetliło się ryba uciekła i nadal byłem w zaczepie. I jak ryba uciekła był to niewidzialny zaczep kolędy 59:49 konar

Witaj,

Dziękujemy za zgłoszenie.

Pozdrawiam

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już było zgłaszane i podobno poprawiane, ale u mnie ten efekt z rozdzielczością się powtarza. Występuje po alkoholu, a zniknie choć nie zawsze od razu kiedy się kopnie szpadlem lub złowi rybkę. U mnie często występuje. Dodam,, że alkohol już nie działa w tym momencie (minął czas po wypiciu).

Dziękuje pozdrawiam

rf4_4.0.12536_20190820_122530.png

Edytowane przez giecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, rozumiemy, że niewidzialny zaczep to częsty błąd. Występuje już od dłuższego czasu, był on już wielokrotnie zgłaszany i jest doskonale znany developerom. Nie trzeba podawać każdego miejsca, w którym na niego natraficie. Dziękujemy, że znajdujecie czas na jego zgłaszanie, jednak w  przypadku tego błędu nie ma takiej potrzeby. Zostanie on w przyszłości naprawiony, jednak nie znamy daty, kiedy to nastąpi. Russian Fishing 4 to gra z wczesnym dostępem i jeszcze nie wszystko działa tak jak powinno. Dziękujemy za zrozumienie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam maly problem z zanetami np. gdy zakladam zanete jest ona tylko podczas pierwszego zarzutu , natomiast gdy wyjme rybe i zarzucam drugi raz widze ja w lewym gornym rogu a naprawde to jej niema gdy klikam g na wedke pokazuje mi ze koszyk jest pusty. Zaczyna mnie to juz z lekka denerwowac jedyne co pomaga to po kazdym zarzucie wchodzenie w inventory i wybor zanety jeszcze raz tej samej lub innej wtedy odblokowuje sie na nowo , do tego polyka mi po 2 kulki zamiast 1 a uzywam koszyka na jedna porcje .

Edytowane przez Cebulak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...