Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Pjoterr napisał:

Zlowilem okaz SIEJI LUDOGI - Ladoga. Grunt 4,05 m. Brak informacji ze przyneta lezy na dnie, więc powinno zaliczyc do kwalifikacji. Prosze o rozpatrzenie reklamacji. Dziekuje 

A nie wzięła Ci przypadkiem zaraz po zarzuceniu? Bo jak branie było z tak zwanego "opadu" to nie zalicza wtedy kwalifikacji. Jeśli tak to wyglądało to nie jesteś pierwszy i pewnie nie ostatni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. chciałbym zgłosić dość irytujący ostatnio błąd (bug jak zwał tak zwał) nie mam niestety jak tego pokazać lecz mogę opisać... Najczęściej zdarza się to zaraz po wykopaniu robaków łopatką bądź też sitkiem odbieramy nasze robaki po czym dzieje się magia i tak jak na ssie kursor zostaje a ja nic w grze nie moge zrobic słyszę tylko dzwięki i widzę brania itd.słyszę dzwięk otwierania menu czy ekwipunku ale wszystko się zawiesza zostaje mi tylko kursor do machania... Dziękuje pozdrawiam 🙂  P.S Gry nie crashuje spójność robiłem także jest to ewidentnie jakiś powtarzający się błąd w grze.. P.S v2 Chcąc nie chcąc żeby to naprawić trzeba resetować grę 😕

image.thumb.png.66afe32280bf794c0ef3a47ba489082e.png

Edytowane przez B0b3r
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga dla użytkowników kart graficznych Radeon!
Na chwilę obecną pojawił się problem, który nie pozwala na poprawne wczytanie łowiska - Archipelag Ładoga.
Twórcy gry szukają przyczyny tego błędu.
Nie przenoście się jeszcze na to łowisko.
Jeżeli już to zrobiliście i napotkaliście błąd, skontaktujcie się z support@rf4.pl z prośbą o przeniesienie Twojego konta na mapę początkową.
Dziękujemy za zrozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Po aktualizacji zniknęły mi niektóre dipy... na pewno brak w schowku jest nektaru kokosowego... Dziwne jest to, że na jednym zestawie po zalogowaniu został ten dip i jest wyświetlany w prawidłowej ilości ale chcąc go założyć na inne wędki dipu w inwentarzu nie mam.

 

mała aktualizacja... po złowieniu ryby na zestaw z dipem zniknął on całkowicie z asortymentu mimo, że miałem ponad 190 sztuk

Edytowane przez Furiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo zniknął mi dip śmietankowy którego miałem 33 czy 31 szt.  Zarówno dip śmietankowy jak i nektar kokosowy w chwili wyłączenia serwerów były przypisane do wędek. Prawdopodobnie nie zostały zliczone podczas aktualizacji. na wędce widać że zamiast jednej szt dipu używa ona 123 porcji. 

 

rf4_4.0.17752_20211229_100429.png

  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stackowanie mega fajne jedzenia wreszcie, ale te itemy jakoś mi się skurczyły.
Pisałem już kiedyś ticket miałem 23 tys, po naprawie ostatniego stackowania 3 16 tys, a teraz po dzisiejszym już mam 7,5 tys itemów. Nie jestem wstanie napisać co mi ubyło, oprócz dipów, jak innym .
image.png.2566e5567260711ad4f031f26146722c.png
image.png.a321982d3af42cbdc038b05e03383343.pngimage.png.f6fe6348362614c53892c856b720005a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się to pierwszy raz, na łowisku Archipelag Ładoga, przy odkładaniu wędki. 
image.thumb.png.1bb0f09bbc0b1cfa27f0077341b8b6d3.png
Po parunastu minutach łowienia już mam 3 kołowrotki w 1 ręce 
image.thumb.png.eeb6c09042a2c5ca73e5d2205a753ff1.png

Tutaj byłem na jeziorze Komarówka, łowiłem ,,na bata" i przy odstawieniu wędki, przynęta zachaczyła mi się o nogę (niestety nie mam screena)
unknown.png


 

Edytowane przez Wonsz Rzeczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...