Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Borewicz napisał:

@Mr Snup przypadkiem nie znika Ci linka na wszystkich wędkach? Na zrzutach ekranu nie widać, ponieważ grafika jest ustawiona na niskie detale.
Miałem kiedyś podobny problem ze znikającą żyłką i wtedy na wszystkich wędkach ryby uciekały - podobnie jak u Ciebie.
Pomogło mi doinstalowanie składników directx.
Pobierz ze strony Microsoftu:
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=8109
Po uruchomieniu wskaż folder, w który należy wypakować. W tym folderze uruchamiasz instalację biblioteki za pomocą pliku: DXSETUP.exe i zainstaluj.
Spróbuj, może pomoże 😉
Dodatkowo możesz spróbować zaktualizować sterowniki do karty graficznej.

Po aktualizacji przeszło samo także 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, floks2123 napisał:

gdy wchodze w jakiś staw i zarzuce na feeder to mam niby zaczep ale tego nie pokazuje muszę to szarpać a mam tylko trochę na zielono na pasku obciążenia a mam hamulec 28/29

prosze żeby ktoś powiedział co zrobić

 

Witaj
Jest to tak zwany pusty zaczep bez komunikatu po prawej stronie..
Najtaniej robić ss-a z miejsca w którym ci sie to zdarzyło podać na forum... dzięki temu będą moderatorzy mogli zgłosić w którym miejscu sie to dzieje
i następnie AltF4 by zrestartować grę lub poprzez przytrzymanie shift i Exit to cię wrzuci do panelu logowania...

Pozdrawiam Jopkowsky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @tomislaw22,

Usuń folder "RF4Launcher" znajdujący się w C:\User\Username\AppData\Local\  oraz ostatni plik .zip(najprawdopodobniej z dzisiejszą datą) znajdujący się w folderze "Update", który jest w głównym katalogu gry.

Jeśli wyżej wymienione rozwiązanie nie przyniesie rezultatu, reinstal gry.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Po wczorajszym patchu dzisiaj dwukrotnie gra zawiesiła się w chwili automatycznego opuszczania łodzi po nieprzedłużeniu biletu. Zamiast przenieść mnie na brzeg ekran pozostawał czarny z napisem - czas najmu łodzi zakończył się w prawym dolnym rogu. Obydwa przypadki odnotowałem na archipelagu przy najdroższej łodzi. Nie testowałem na innych łodziach/łowiskach. Jedynym wyjściem jest zamknięcie gry z poziomy windows i ponowne jej uruchomienie. Wcześniej taki problem nie występował. Dzięki i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2022 o 23:37, TL_PL napisał:

Witam dlaczego zerwalo linke? rozumiem ze wyszpulowalo ale zylka byla na 45kg

 

 

Spoiler

rf4_4.0.18021_20220409_233515.png

 

 

Spoiler

rf4_4.0.18021_20220409_233524.png

 

 

Spoiler

rf4_4.0.18021_20220409_233531.png

 

Witam

Sprawdziłem w logach

Linka miała wytrzymałość 45kg ale jako nowa, Twoja była już dość mocno zużyta i z ustawieniem Vengi 10000 na hamulcu 27 nie wytrzymała. 

Pozdrawiam

Levo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Levo napisał:

Witam

Sprawdziłem w logach

Linka miała wytrzymałość 45kg ale jako nowa, Twoja była już dość mocno zużyta i z ustawieniem Vengi 10000 na hamulcu 27 nie wytrzymała. 

Pozdrawiam

Levo

Dzieki za odpowiedz ale linka nie byla az tak mocno zuzyta, na drugim zestawie z venga posiadam 13,1% tak wiec ta linka byla o wiele mniej zuzyta. Cos mysle poszlo nie tak skoro przy zuzytym  leadcore 36,2 wali linka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...