Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pawel3322 napisał:

czy ktos ma jeszcze taki sam problem

rf4_4.0.18236_20220518_121846.png

 

Godzinę temu, limit3d napisał:

Fajne te karpie po restarcie serwera 🙂

rf4_4.0.18236_20220518_123524.png

 

7 minut temu, limit3d napisał:

U lustrzenia już same płetwy...

rf4_4.0.18236_20220518_133842.png

Witajcie,

Dziękujemy za zgłoszenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.05.2022 o 14:49, Franek_na _rybach napisał:

nie jest to rozwiązanie problemu, powinien ktoś to naprawić .

 

Puste zaczepy zdarzają sie miejscowo na różnych mapach, jedyne rozwiązanie problemu na ten moment to restart gry by nie tracić haczyka.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam problem, nie wiem czy to ma znaczenie ale jestem na terenie Niemiec i próbuję pobrać grę i wskakuje za każdym razem "sprawdz swoję połączenie z internetem" rzecz jasna Internet jest. Problem występuje od wczoraj myślałem, że to jakiś problem serwerami dlatego poczekałem jeszcze do dziś ale niestety. 

ryby.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @DanielQ,

Przejdź do C:\User\Nazwa_Użytkownika\AppData\Local\  i usuń folder "RF4Launcher oraz w głównym katalogu gry z folderu "Update" usuń ostatni(najnowszy) plik *.zip .

Po ponownym uruchomieniu Launchera powinien on rozpocząć pobieranie aktualizacji. Jeśli wyżej wymienione nie rozwiąże problemu, reinstalacja gry.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przejdź do C:\User\Nazwa_Użytkownika\AppData\Local\  i usuń folder "RF4Launcher 

  przeszedłem do tej ścieżki tzn. I nie mam folderu AppData ani nic podobnego czy jakiegokolwiek z rf4. 

Jeśli chodzi o folder update nie mam w nim nic, wszedłem jeszcze teraz w Panel sterowania odinstalowałem grę pobrałem instalke z waszej strony, ponownie ją zainstalowałem nowy folder, clinet się instaluje uruchamia się jakby dopiero pobieranie jak wyżej na zdjęciu i po sekundzie wywala ten błąd "sprawdz swoje połączenie" i moge to klikać dwadzieścia razy i nic. 

A i nie wiem czy dobrze się zrozumieliśmy ja nie mam pobranej gry bo ona w ogóle nie chce wystartować to się dzieje tylko po pobraniu instalatora z waszej strony, odpaleniu go i od razu wywala taki problem. 

 

@Lepin

UPDATE.png

user.png

Edytowane przez DanielQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DanielQ

Spróbuj zmienić serwery DNS na googlowe 8.8.8.8 a drugi 8.8.4.4

Czy na komputerze jest jakieś oprogramowanie antywirusowe/firewall/typu internet security, inne niż domyślne windowsowe(windows defender).

Warto również sprawdzić czy przez przypadek launcher nie został zablokowany w firewallu.

Co do appdata, to należy wpisać w menu start "Uruchom", otworzy się małe okienko z możliwością wpisania tekstu. W tym okienku wprowadź frazę %appdata% .

Powinno się otworzyć okno nawigowania po katalogach z otwartym folderem "Roaming" lub bezpośrednio appdata. Przejdź do Appdata -> local i usuń folder RF4Launcher.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj łowiłem na -Rzeka Jama- na spinning. Nagle zniknęła żyłka, myślałem że coś mi zerwało zestaw, ale kołowrotek ciągle zwijał, po prostu żyła i cały zestaw zniknął a ja ciągle zwijałem. Zwinąłem do końca nie widząc zestawu i schowałem wędkę, ponownie wyjąłem i zestaw jest widoczny, ale problem ciągle się pojawia, dość często. Możecie to sprawdzić? Dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skpack Jeśli wejdziesz w zestaw, to możesz spróbować kliknąć "Rozmontuj" i ponownie złożyć zestaw. Jeśli to nie pomoże, to zacząłbym od sprawdzenia spójności plików gry.
Osobiście spróbowałbym doinstalować składniki DirectX ( https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=8109 ) i zrobił reinstalację środowiska vc++.
Gdy to nie pomoże, to po wystąpieniu problemu wykonaj diagnostykę w kliencie gry i raport wyślij na adres support@rf4.pl z opisem problemu.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Kilka błędów na rzece Wołchow:
Nie są wyświetlane na czacie gry niektóre wymiarowe ryby po złapaniu, najczęściej zdarza sie to przy Szczupaku i Sandaczu.
W kwadracie F5 i F6 w zaznaczonym miejscu na czerwono. Kotwica czerwonej motorówki nie działa prawidłowo przy ustawieniu sie na 
lewej stronie pomimo to ze kotwica jest zanurzona ponton dalej spływa i ląduje w krzakach.
 image.png.53fac04b4beeca02aec92a0f3d5a38c9.png

Pozdrawiam
Jopkowsky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...