Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Wczoraj po pewnej przerwie łowiłem na archipelagu z metalowej (dużej) łodzi na wacky.  W chwili kiedy stałem z tyłu łodzi z wędką zauważyłem, że protoplasta przesuwa się po łodzi zgodnie z kierunkiem wiatru/fali - w moim przypadku od tyłu łodzi do przodu. W wyniku tego co kilkanaście sekund musiałem przesuwać postać do przodu aby stać przy samej rufie. Na skrinach widok uchwycony po około 20 sekundach bez wykonywania jakichkolwiek ruchów. Pozdrawiam. 

rf4_4.0.19323_20230119_201047.png

rf4_4.0.19323_20230119_201124.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałem dzisiaj dziwną sytuację w grze, mianowicie ryba odpięła mi się z haka po wyciągnięciu z wody, ale tuż przed złapaniem ją w rękę. Wylądowała na ziemi kilka metrów od wody i.... nie mogłem ją w żaden sposób podnieść!:D Ani podbierakiem, ani stając nad nią, nic:D Poturlała się z powrotem do wody i odpłynęła. Nie wyglądało mi to na błąd, raczej na sytuację której twórcy gry nie przewidzieli. Dodaje ss jak ryba się turla bez żyłki w japie, przy schowanej wędce. A tak na marginesie, czy ilość gwiazdek przy haku ma wpływ na ograniczanie wypięć ryby, czy tylko na zdolność do zacinania? Pozdrawiam

rf4_4.0.19323_20230122_124057.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Jopkowsky

Witaj,nie ma znaczenia jaka dlugosc zylki zaloze caly czas pokazuje 112m a bez zylki 111m i jeszcze chcialbym zwrocic uwage ze w sklepie sa dostepne rozne rozmiary tego multi i na grafikach przedstawiajacych te multi widac liczniki w roznych pozycjach w przypadku mojeg jest to 111 na liczniku inne maja rozne cyfry wiec mysle ze to jest blad w grze bo nie znalazlem opcji kasowania licznika 🙂

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

image.png.f79727602a80f2d168613ed8d406aca6.png 

Trochę dziwnie, że biale wyspy maja czarne odbicie w wodzie, to samo jest gdy jest mgła, zamglony ląd/szuwary ma wyraźne ciemniejsze niż powinno być odbicia. Trochę psuje to wrażenie.

Edytowane przez Nigi1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...