Skocz do zawartości

Zgłaszanie błędów w grze


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Quarix,
Sprawdziłem to co opisujesz, rzeczywiście 2 razy ryba zerwała ci przypon:
Wczoraj na zestawie:
Fortuna Carp 360XH + Venga 10000 + Plecionka 36kg + Przypon 3.2kg (Fine F-carbon leader FD 7LB) – hamulec kołowrotka był nieodpowiednio ustawiony względem tak słabego przyponu
Dzisiaj na zestawie:
Fortuna Carp 360XH + Everest II 8000s + Plecionka 39kg + Przypon 6.4kg(Pure FCarbon Leader FD 14LB)  – tutaj również hamulec kołowrotka był nieodpowiednio ustawiony względem tak słabego przyponu.
Bardzo dziwne jest używanie tak słabych przyponów na takich zestawach, być może założyłeś je przez przypadek, stąd natychmiastowe zerwanie przyponu podczas brania. Jeżeli mimo wszystko używanie tych przyponów było celowe - hamulec kołowrotków był za mocno dokręcony. 

Pozdrawiam

  • Thanks 1
  • Lubie to RF4PL 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. 

Uprzejmie proszę o usunięcie awataru na moim koncie. 

Niestety, sama nie mogę "kliknąć okienko" usuń, bądź też zmień awatar.   

Pozdrawiam,

Balladka.

 

                                                                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Balladka napisał:

Dobry wieczór. 

Uprzejmie proszę o usunięcie awataru na moim koncie. 

Niestety, sama nie mogę "kliknąć okienko" usuń, bądź też zmień awatar.   

Pozdrawiam,

Balladka.

 

                                                                                                                                                                                                                              

Avatar został usunięty, powinna pojawić się możliwość edycji. Po ustawieniu nowego avatara na stronie https://rf4.pl/account/ automatycznie zaktualizuje się na forum oraz w grze. Pozdrawiam

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @thepravator

Z logów wynika, że przedmioty o których piszesz zostały wyrzucone z Twojego konta o godzinie 13:24:28 oraz 13:41:23. Dokładnie w tym samym czasie(co do sekundy) zostały również wyrzucone spore ilości zanęt. Najprawdopodobniej podczas wyrzucania niepotrzebnych zanęt z ekwipunku przez przypadek zaznaczałeś do wyrzucenia również bazy zanętowe. Przy wyrzucaniu większej ilości przedmiotów z ekwipunku łatwo wyrzucić coś przez przypadek, dlatego zawsze warto dwa razy dokładnie przejrzeć, czy nie zostały zaznaczone do wyrzucenia jakieś wartościowe przedmioty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

taki artefakt na łódce na volkhovie - występuje tylko przy zamontowaniu wędki Syberia Super Duty S78MH (przynajmniej u mnie) i tylko po tej stronie. Po drugiej stronie oraz inne wędki nie powodują tego efektu.

rf4_4.0.12727_20191121_092222.png

Edytowane przez Iseran
  • Lubie to RF4PL 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam opisze problem gdyż nie ma możliwości zamieścić zdjęcia... Problem odnosi się do nowej aktualizacji gdyż podczas brania ryby na gruncie występuje anomalia paska holu ryby. Podczas zacięcia  pasek przez chwilę jest w wartości minimalnej i się nie porusza podczas gdy ryba normalnie walczy, po jakiś 4 sekundach nagle wystrzela do normy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe można zalogowac sie do gry! 2 razy restartowałem i #$%^ ładowanie profilu... Nie grłem jakieś 3-5 tygodni dziś wchodzę po SUPER KULKOWEJ aktualizacji zobaczyłem co i jak z nowościami, stwierdziłem że mojemu avatarowi w grze tak paluchy powykręcało że kulek proteinowych nie umie założyć to wylazłem z gry, teraz próbuję się zalogować i #$ tak sobie poogldałem ładowanie profilu ze 5 min i dziękuje, chyba do Was wrócę znów za 5 tygodni...

Edytowane przez Valar.Morghulis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...